Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
5. máj 2010

cafte babce
kati je mi to strasne luto...naozaj ako zo zleho filmu.....sme sa tu nasli s osudmi....a ty maminka mas kolko rokov ze si to uz stihla? ale esteze si stastna uz....
ja mam vzdy strach aby sme nedopadli ako nasi......
no ale uz len pekne veci pisme 😉
my sme spali do 10.15 od 23.00 do 3.00 a 6.30
teraz drichme zasak a idem rychlo obed spravit len som vas musela docitat
a som velmo smutna lebo z fotiek z masazi nist neni.... ☹ 😖

olifcek
5. máj 2010

svetlanka fisher price je znacka

svetlankat
5. máj 2010

No jasne, uz chapem, to mi blumka pisala na ten monitor zvuku, ja ze na zumbu, no nevadi, uz sa mi ta materska odzrkadluje na mysleni.

svetlankat
5. máj 2010

Aj ja by som sla na tu zumbu, treba mi dost zhodit, skoda ze nie je tu niekde v okoli.

svetlankat
5. máj 2010

Pisala mi ta pani ohladom tych vysielaciek, maju 4 kanale a kupovali ich pred rokom v taliansku kde zili, tak to by som mohla kupit co myslite? 20 ecok

zucana
5. máj 2010

svetlanka no ked nebudu fungovat tak co??? zaruka v keli....
radsej si kup o 10 eur drahsie neznackove ale so zarukou hm? 😉

a som smutna z fotiek z kurzu nic nebude..... ☹

blumka
5. máj 2010

svetlanka, ja som bola v piatok, z jazera nam cesta elektrickou trvala asi tak 20 minu 😉
no a dnes teda nejdem lebo je to zumba pre deti...ale ideme behat s kamoskou 😀 😀

svetlankat
5. máj 2010

Zuci, asi hej, aj ja tak uvazujem. Asi investujeme do novych. Ved mozno bude aj druhe babo, tak vyuzijeme

svetlankat
5. máj 2010

Blumi a kde ste boli na terase v tom atriu?

svetlankat
5. máj 2010

Alebo na poziarnickej?

blumka
5. máj 2010

ne, v cassosporte 😉

svetlankat
5. máj 2010

aha
lebo na tej stranke je v cassosporte len v piatok?

svetlankat
5. máj 2010

A mozem sa opytat kedy to zacinalo? v piatok je to o 17.30

blumka
5. máj 2010

hej, len piatok o 17:30...mne to praveze tak vuhovuje lebo stihnem dat potonm vecer deti spat 😉 a skor zasa to je taky den rozbehany

svetlankat
5. máj 2010

Jaj mne nevyhovuje, lebo mm chodi v tom case domov z prace, ale niekedy ma v piatok volno tak by som sa k vam pridala, ides aj tento piatok?

maculik
5. máj 2010

Ahojte 🙂
ja dnes som s drobcami do 3 sama, mama isla vybavovat nejake veci do PB, tak sa venujem im. Adelka uz zaspala, Petrik je na dvore v kociku a ja miesto toho, aby som si bud zdriemla alebo robila nieco uzitocne, tak tu cumakujem vo februarovkach 😀

Vcera sme mali navstevu, kamaratka s o 5dni starsou Nikou. Baby, poviem vam, bola som rada, ked odisli. Nika bola ako taky maly nicitel a uragan v jednom, ako zbadala Adelkine hracky a knihy, tak si vsetko zrhnula k sebe, zacala brat Adelke babiku, tak si ona vzala inu, aj tu jej isla brat, nastastie A.sa jej otocila chrbtom a uz si nedala. Ale roztrhla jej vrch z nasej najoblubenejsej knihy a co ma najviac stvalo je ani nie ta jej aktivita (ved kazde dieta je ine, toto je trochu aktivnejsie), ale to, ze jej Jana nic nepovedala, len sa usmievala a max.to skomentovala ze "no cakaj, ze tato nasa sa s niekym bude delit"....
Adelka bola este k tomu taka otapena, kedze jej zase stupala teplota, takze sa tam, chuda, len tak potulovala, nakoniec som nenapadko naznacila, ze ju ide segrina krstna strihat, tak odisli. Ale teda bola som kusok aj nahnevana, lebo som jej este predvcerom pisala, ze mala je chora a nech pridu teda inokedy. Telefon mi nebrala, tak som myslela, ze ok, pochopila. A ona mi vola 10min predtym, nez k nam dorazili, ze su uz na ceste, ze IM nevadi, ak by aj Nika nieco chytila.. Ale to, ze to moze vadit nam, lebo Adel sa neciti dobre, to jej nenapadlo... 😝

katina2209
5. máj 2010

Ahoj Zuci mna zase stve ze nemam este fotky z krstiniek co fotila svokra a svagrina...a bohvie ci ich vobec budem mat...
Ja by som tiez isla na tu Zumbu len Matesl sa mi neozvala co som naposledy pisala ci pojdu von...
Matesl a kde je ta Zumba?

maculik
5. máj 2010

blumi ozaj, ako ide cvicenie? Citam, ze chodis aj na zumbu, doma sa ti tiez dari cvicit? Lebo mne teda teraz na Sk vobec, ale zase chodim viac na prechadzky... Lenze na druhej strane aj viac papam - no nepapaj, ked mamina vyvara 😀

katina2209
5. máj 2010

ahoj Maculik a to bola tvoja kamoska no nic moc vychova ked uz malej roztrhala tu knizku tak ju mohla aspon napomenut, ze sa to nerobi, no ked ma taky pristup tak ta jej mala bude cim dalej tym horsia a sa cudujem ci jej zalezi na dietati ked vie, ze ste chori a ide ku vam vsak to sa dalo odlozit ..

zucana
5. máj 2010

maci no ja bych jej povedala na rovinu ze adelka je chora a je lepsie nech nedojdu ale tu knizku juuj to by ma vytocilo veru poriadne...no co uz s niektorymi ludmi nic nenarobis nabuduce budes vediet 😉 boze tu ma cely tyzden prsat co ja budem robit
s malpu doma stale....

olifcek
5. máj 2010

macu i ja by som ich asi poslala dom...mne raz prisla mamka i s 8rocnym krstniatkom....kaslalo! mamka, ze co je Barbi, ved doteraz si nekaslala...

a ja, ze, je choraaa??? a mamka ale nie, nekaslala doteraz...a ja, ze no...a sla som do inej izby...komunikovala som s nimi len z chodby, blizsie som s malou nesla...mamka mi vtedy pozehlila a povedala, ze teda radsejpojdu, ay som mohla chodit slobodne po byte. medzitym prisiel mm, ked odisli, otvoril okno v miestnosti a az tak som sem prisla...akozeee....a mamka potom, ze, ked som ju nemala kde nechat...a ja, ze a co doma? ved i my sme ostavali doma a 4....chjo...

olifcek
5. máj 2010

my po kupkaniiii...oliv zase krasne pasla konicky a mala pri tom dobru naladu a vydrzi dlhooooo x;oDDD

a hlavne ju vsetko okolo zaujima...x;o)) dokonca si chcela ist po olejcek...paci sa jej neskutocne flaska od oleja bubchen 😵 sla dopredu ako husenka, hehe....ale nemohla vela, lebo na podlozke som ju mala...najblizsie ju dam na postel a na plienku, ze kolko prejde x;oDDD

a na brusku mi robi to, ze lavu rucku ma ako doteraz ale pravu da ako superman....neviem, ci nou chcela chytit olejce, alebo co..x;o)) ale ked som ho dala na opacnu stranu,tak sa zacala chciet plazit 😀 😀

olifcek
5. máj 2010

a uz mi nedviha zadocek, ked pasieme...jak to?

lenica81
5. máj 2010

ma jeb... lepsi vyraz nemozem najst... nie ze tu cely den niekto hore vrta a klope... teraz sme chceli s malym zalomit v spalni tak sused odvedla vrtal do panelu nejakym priklepom a po prestahovani sa do obyvky nejakemu jeb... z NZ na mercedese taky alarm zacal hucat, ako keby narodnu banku vykradali... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
a maly je potom hotovy, bo sa nemoze ani vyspat...

olifcek
5. máj 2010

leni x;o(

olifcek
5. máj 2010

zuciiiii, mas toho moncicaka? x;o) ja som to vzdala, lebo viac ako 10eur som sa rozhodla nedat 😅

garonka
5. máj 2010

čafte

ja tu na skok a vas rychlo prečítam 😀 😝

tobi haja v kočíku stihla som čo to porobiť ale skuvíňa lebo pyta cumeľ, dam pocmuľa a vypľuje a zas rev no asi zalepim mu ho s lepiacou paskou 😅
suseda nad nami vylievala vodu z balkona dobre nie? to som už mala tobiho v obyvačke 😠 tak fajne jej špinava voda mi šplechla na vyprate zaclony 😠 😠 😠 kurnik ale to mala šťastie, že jej vynadam keby sme nemali na balkone mreže aj hore k nej vyleziem

ach Kati to bolo tak dojímave napísane až mi slzy vyšli 😔

no u nas nieje takisto nič ružove, oco pijak, mamina sa trapi, bracho odišiel do Blavy za pracou dlhuje mi 5000 € 😠 ktore nikdy neuvidím, sestra s nami nekomunikuje ani maleho nevidela jej mm je obyčajny sedliak despota psychicky narušeny uplne sa mu poddala čo už a svokra? tu by som zabila ak by sa za to nesedelo vo väzení

ja som so svojím mm 3 rok ako manželia a to sa pozname už 10 rokov 🙂
je užasny, navarí, postara sa o nas aj keď občas neposlucha

alex a Jakubko je kde? 😀 😀 😀 😀

garonka
5. máj 2010

leniii my to pozname to v panelaku nieje pokoja 😠
nad nami konečne dokončili kupelku a teraz susedia vedľa menia radiatory či akeho frasa tak hluk na dennom poriadku
a balkon? smetiari nas zobudia dokonale vždy a ma štve, že mame balkone skade chodí najviac aut

olifcek
5. máj 2010

gari Ty mas, ,,zabite,, prispevky x;oDDD sa furt rehunam

garonka
5. máj 2010

olif 😀 😀 😀
ti je smiešno? i mne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre