Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
30. júl 2009

ja spim tak, ze na boku a medzi nohami mam zrolovany taky tensi paplon, takze mam jednu nohu vyssie...ta fajne sa mi tak spi...
jja budes si musiet najst polohu 😉

zucana
30. júl 2009

ja si davam vankus 😉

loginka
30. júl 2009

vraj je najlepsie spat na lavom boku 😉

joanna333
30. júl 2009

jja. ja mam to iste. najradsej spim na bruchu. prve tehu som nejako prezila, na boku vacsinou, posl.mesiace na chrbte a hrozne ma bolel chrbat. teraz uvazujem o takom vankusi, je to dlhy a uzky vankus,a potom sa da vyuzit aj pri babatku na kojenie alebo ulozis don babatko. skus kuknut na nete...

jja
30. júl 2009

no budem musiet cosi vymysliet, aby som si malu fazulku v noci nepridusila 🙂

blumka
30. júl 2009

joanna, skus si zrolovat paplon, to je skoro to iste ako drahy vankus 😉 a radsej si potom kup vankus na kojenie, ten vyuzijes mozno aj pri kojeni aj tam mozes polozit babatko....aj ked ja som ho pouzila malicko

joanna333
30. júl 2009
loginka
30. júl 2009

baby, zacal ma boliet zub, to ma moc netesi, sakra 😠

joanna333
30. júl 2009

blumka, hej, to je taky viacucelovy vankus. asi si ho neskor kupim, zatial sa da aj na bruchu, ale uz nie dlho 🙂

boze aky dlhy odkaz som poslala a teraz mi celu stranku roztiahlo. dufam, ze som vam nenarobila galibu 😔

olifcek
30. júl 2009

no ja spim na chrbte x;o) mam od ortopedky taky vankus, ktory stoji 1000Sk, ale na predpis je za 500Sk, je to vankus s pamatou...a chrbatik neboli x;o)

bola som totiz na jesen na ortopedii a tam si ma uz podali x;o) hech.plati, ze sportom k vecnej invalidite ;)

loginka: a to je cas na zubara x;o)

alex
30. júl 2009

ja spávam na brušku, ale jednu nohu mám pokrčenú, čiže to ma trošku akoby otočí na bok a nie som celou váhou na brušku. Zatiaľ mi to nevadí.

loginka
30. júl 2009

no ten druhy si fakt mozes urobit z paplona

joanna333
30. júl 2009

idem sa schladit do polusu 🙂) tak sa majte zatial...

zucana
30. júl 2009

pekny polus..
ja upratujem trochen nech mi to rychlejsie ujde 😉
nech je uz 5...

alex
30. júl 2009

ja chcem ísť už domoooov. Vždy o druhej ide na mňa únava...

olifcek
30. júl 2009

alex a ja este idem po praci zabookovat saty jedny x;o))) paq bude snaha upratovat, len dufam, ze to neskonci ako vcera a predvcerom, a to tak, ze zaspiiiiim a zobudim sa az v noci x;o)

alex
30. júl 2009

olif, ktoré šatičky? 😉

olifcek
30. júl 2009

asi tie, co sa volaju, ze ramena, no este sa nevzdavam ani tych s tym pasikom, chi x;o))))

alex
30. júl 2009

tie ramená majú veľmi peknú sukničku 🙂

blumka
30. júl 2009

olif, kde si mozem kuk tvoje saty? davala si dajaky link?

zucana
30. júl 2009

jj olif ramena vyhravaju ;)
mne je opat na 2 veci...
o chvilu dam nektarinku a potom mozno este aj chlebik s masielkom a lekvarikom ako kazdy olovrant ..
alex dnes som robila gnocchi s ragu som si na teba spomenula 😀

olifcek
30. júl 2009

jo, to i kolegyne stale dookola hovoria x;o) a asi najlepsie schovaju brusko, hech x;o) len ci si ich budem moct obliect aj 19.09? ved uvidime ;o) tie su ale len na predaj, nestoja ale ve, a dam za ne 5400Sk + 20 eur za pozicanie sodnicky, zavoja, upravy siat a tak, co je prijatelne. snad to potom predam za 3000Sk, a to by bolo fajn x;OD

zucana
30. júl 2009

urcite predas a ked nie tak ked sa narodi dievcatko bude ich mat po tebe 😉

olifcek
30. júl 2009

blumka napis mi mailika a ja poslem x;O) olifcek@gmail.com

zuci jj veru, vyzera to tak, akurat, ze ruky nebudem moc dvihat, bo to nepojde, ale snad aspon draheho dokazem objat, alebo s aku mne zohne, hehe x;O)

dne smi prisli prstienkyyyyyyyyyyyyyyy, juuuuuuuuuuuuuuj, tesim sa si x;O) sice je mi moj kusok volnejsi, ale pri skusani nebol, velkost 51, no to je asi tym, ze ked sme hladali tu spolocnost, tak sme dost po slnku pochodili as vodu popili, co nam prsty nafuklo, ale nedokazala by som mat prsten na tesno zase...to by mi vadilo..a este ked sa clovek rokmi meni, mozno pribera...x;o)) ved snubny mam velkost 52 a tiez mi z ruky nepada, len nie je tesny, co je ale prima x;o)

olifcek
30. júl 2009

zucana no, astastie su na snurovacku, lebo je to velkost az 40 x;o(( alebo si ich dam do vytrinky, hehehe

blumka
30. júl 2009

blumka@gmail.com
olif, pripadne si das zmensit ked ti bude moc behat 😉

olifcek
30. júl 2009

zucana vies co? idem ja okamzite do bufetu, kupit si kaizerku a maslo x;o))) si mi chute narobila x;O)

olifcek
30. júl 2009

blum je to chirurgicka ocel, je to dost hrubsie, toto sa neda, hehe x;o)

zucana
30. júl 2009

ja mam tie moje zavesene v skrini 😉

blumka
30. júl 2009

ahaa...no tak si ho zavesis na retiazku 😀 ..ale najblizsich par mesiacov ti bude akurat, neboj, aj prsteky priberu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre