Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
30. júl 2009

blum jo, nikedy mam pocit, ze toto leto sa nikdy neskonci x;o(

hajdylca
30. júl 2009

olif tie s tou mašlou som myslela... na notebooku nepouzivam diakritiku 😅 inak blum aj moja svagrina hovorila, ze ked cakala obe, ze cez den chodila babo spalo, a ked chcela ona spat tak ju kopalo, ale tak, ze to bolo aj vidiet ze kde ju kope...

zoska
30. júl 2009

Cfte,
zuci tk supeer 😵 gratulujem 🙂

olif, tiez mam pordnu 18.8. 😉 ale este predtym pojdem na NT, som si to dnes sama vybavila

olifcek
30. júl 2009

hajdy ale, ved ani ja ju nepouzsivam, ale nielen na notaku, al vobec na nete x;o) ale ako si videla, doslo mi x;oDDD

zoska jj, ja mam nt rtiez pred poradnou, a to 04.08 x;oD

olifcek
30. júl 2009

boze, to ako pisem? same preklepy, pardooon, keby nieco, prelozim to po sebe 😀 😀

cukruska1920
30. júl 2009

Ahojte... co porabate...mala som navstevu tak som bola cely den off...idem si vas docitat

olifcek
30. júl 2009

ja si pise s drahym, mam pustenu jojku, a kukam i na neporiadok v byte, ktory tak pomalinkyyy po kuskoch upratujem 😉 😉

cukruska1920
30. júl 2009

tak...som docitala... ja teraz trosku posurfujem po nete kedze v telke nic nedavaju...uz aby bol september a zacali normalne relacie lebo toto je hroza... a som sa objednala na 4.9 ku kadernicke...konecne budem vyzerat ako clovek 😀

zucana
30. júl 2009

dala som brusko 🙂
olif a doupratujes dneska alebo uz spinkas 😀

olifcek
30. júl 2009

este nespinkam, hehehe..ale urcite doupratujem az jutre...finalne uz ale x;o)

olifcek
30. júl 2009

zuci chi, prijemne brusko x;O)

cukruska1920
30. júl 2009

jeeej...ake mate vsetky chutne bruska...ja mam taku kopu sadielka ☹

olifcek
30. júl 2009

ale cukru, ved Ty mas tiez pekne brusko, len je este hoodne dole, to preto ten tvar...

zucana
30. júl 2009

😉 olif dikes.som rada ze na mna myslis ved aj ja na teba 😅
skusim pozriet ten moj a ked nie tak aj tento je pekny...ale uz mam ponuknute kto ho chce pre nas kupit takze radsej ten novy 😉

cukruska1920
30. júl 2009

ja si teraz budem fotit az tak v 14tt...ak teda bude nieco vidno

olifcek
30. júl 2009

zuci ale, ja som si chvilku myslela, ze je to ON, ale....aspon sa dost podoba, ze? x;o) ja si kupi8m ztmadial nejaky za 3.000Sk...ale mozno, ze az zoficialnime, ze cakame babatko, niekto nam i pozicia...pravda, ak vsetci uz vsetko neodkladaju sesterke, o ktorej uz vedia, ze je tehotna, hehe...a nejak narovnako sme, tusim x;O)

cukruska1920
30. júl 2009

baby...ja tak odveci..ale nemavate mokre gatky? ja to mam uz odzaciatku tehu a neviem co to moze byt...neni to vytok ale to ako keby som mala mokre...nemate to?

olifcek
30. júl 2009

a niesi len spotena? ja to nemam, veru...

cukruska1920
30. júl 2009

od zaciatku tehotenstva?? uz som rozmyslala ci mi nemoze unikat plodova voda ale to by asi doktor videl nie?

olifcek
30. júl 2009

v nemocnic si im o tom nehovorila?

cukruska1920
30. júl 2009

nie...ale akurat som o tom nasla na nete.. vraj vytok v tehotenstve je normalny lebo sa meni prostredie posvy... ak je bez zafarbenia a nesvrbi tak je to v poriadku

olifcek
30. júl 2009

tak potom fajn..x;o)

zucana
30. júl 2009

cukrus to sa podla mna len potis.ja mam tiez niekedy mokre ale nie tam ... ale po bokoch 😀
od tepla.
preto doma nocim die frote trenky co mam na foto 😉

martulanr
30. júl 2009

zucana kraasne bruuško 😉

jaj dnes zas nebudem môcť spať teraz odišla návšteva z Londýna konecne sme sa videli po dlhej dobe

olifcek
30. júl 2009

ja tiez neviem spat, lebo zajtra uz drahy pride, som natesenaaa

olifcek
30. júl 2009

idem si ja predsalen lahnut. zajtra narocny den..konecne piatok, to je mala sobota v praci, ale je dost roboty, paq dat zalohu na saty, paq nakupit cosi, doupratovat a privitat draheho navonana a osprskovana x;o)) chi

lienka2
31. júl 2009

cukruska, ja mam take mokro zhruba dva tyzdne.. pytala som sa kamosky, co je v nejakom 20tt a ta mi povedala, ze cele tehu bude take mokro 🙂

olifcek
31. júl 2009

tak u nas je yatial sucho 😀

blumka
31. júl 2009

dobre ranko....ako sa dnes citite? ja celkom fajn, co je veeelmi dobre, lebo som sama doma s mojou TETE a mam kopec roboty pred sebou...este nie sme povybalovani, co sme sa vratili z Oravy, caka ma hora pradla na pranie, obed navarit, do obchodu mi treba bezat, lebo uz nemame co papkat, no a klasika mala opicka si tiez vyzaduje pozornost 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre