Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
13. máj 2010

bre ranko ci den ....mala spala do 11 tej sama v manzelskej tak som od 10tej dobalila a sme pripraveni ;)

inak som chcela skusit ze ci zaspi skor tak som sla hore o 9.20 ...hodinu jedla a potom o 23.30 mi zaspala po tom co 2krat kakala...

myslela som si,ze ked hodinu jedla ze bude spat az do rana ale tudle....o 2.30 bola hore 4 minutky pocuckala a spala dalej do 6.00 pocuckala 4 minutky a spala do 11tej....

takze sa mi oplati ist s nou spat o 22.30 ako zvycajne popapa 15 minut a je itak hore 2.30...

som zvedava ako to bude v Blave 🙂 🙂

olifcek
13. máj 2010
zucana
13. máj 2010

baby no fasa...volala som s jednym znamym mojej mamy endokrinologom z pariza a on ze mam si dat okamzite spravit dalsie testy lebo mam dvojnasobok hormonov....takze v blave ma posle k jeho znamym a uvidime co to je....zacal mi kecat o vsemoznych moznostiach tak som cela spotena a to nie iba kvoli tej stitnej..... 😖

zucana
13. máj 2010

olif krasne body ale tu by im nerozumel,.....

zucana
13. máj 2010

olif segra mi prave volala ze si poslala nieco vikinke.... 😵 dakujeme krasne krasne
napisem zajtra ked uvidim nazivo ale vraj je to krasne 😉

olifcek
13. máj 2010

jo krasne, ale kus drahe..

zuci 😵 😵 paq poslem obrazky, ci je to to...lebo poprosila som predajcu nech rovno posle k Tebe do Ba na segricku x;o))

olifcek
13. máj 2010

zuci ta prva veta bola k tym bodynkam, niek tomu, co prislo Vikinke od Olivky x;oD

garonka
13. máj 2010

ahojteeeeeeeeeeeee

čo všetky robkate? my furt spíme a ja chcem isť vonku na vzduch 😕

garonka
13. máj 2010

olif pekne bodyyyyyyyyyyyy ja by objednala 😅

blumka
13. máj 2010

gari sa stazujes? 😀 😀

garonka
13. máj 2010

joj blum nie len ja tak sa chcem isť vonku vyvenčiť a môj zazrak spi, rano zaspal o pol 8 do pol 11 a teraz zalomil o 12 tej a furt spi to nevadí, že je taky spavy?
kym som sa obliekla už chrapal v postieľke tak som sa mohla nazad vyzliekať 😅

zucana
13. máj 2010

olif oki ;)
ja si varim obed a vikinka zaspava v sedacke potom ideme do obchodu...kym som tu napisala zaspala tak som ju dala do kosa....
inak uz papam 😎
ideme potom do obchodu lebo kupit mamci zlte melony a prosciuto a doktorom nieco....a potom pojdeme pre koselu mm....
gari ved daj do kocika a chod ;)

zucana
13. máj 2010

zasa sa tu stazuje na spanok 😝
ste pisali ze ste si zvykli ako mali spinkavali a uz nie...ja som si na nic zvykat nemusela 😀

blumka
13. máj 2010

gari, bud rada...to je dobre ze spinka 😉

blumka
13. máj 2010

zuci, podobne 😉

garonka
13. máj 2010

blumi jj 😉
a to kedy k Tebe na tu trampolinu môžeme prisť? lebo sa už v jeseni sťahujete užas 😵 😵 😵

zucana
13. máj 2010

blumi a nemozte sa uz v aguste ze by sme to stretko ked dojdem dame u vas 😀 posielaj mm castejsie na stavbu 😝 😀

blumka
13. máj 2010

pozeniem muza? 😀
no keby som nebola v decembri v nemocnici 2 tyzdne a potom cely januar doma poleziacky, tak uz sa stahujeme asi v juli ☹ ale nevadi...hlavne ze sme zdravi 😀
tramplina bude tu u svokry, a to nie je od nas daleko 😉 tak najprv dame u nas kavicku a potom zbehneme ku svokre sa vyskakat 😀

blumka
13. máj 2010

zuci, keby mohol bol by tam od rana do vecera...dnes vstaval o piatej rano, siel na stavbu o osmej sa vratil, prezliekol na deviatu siel do prace, vrati sa o pol siestej, o siedmej kupe deti, dava spat TT, potom pride kamarat co nam stavia dom a byva u nas tak s nim do noci preberaju co kde ako urobia, aku podlahu ake priecky a somariny okolo toho...
v sobotu nejde do prace takze pojde od rana na stavbu, vcera sa vytesoval ako male decko, ze si tam bude robkat 😀 😀

garonka
13. máj 2010

blumi mne až jogurtove mlieko zabehlo skoro mi oči vyskočili vonku 😀 😀 😀 😀 že ku svokre sa vyskakať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

olifcek
13. máj 2010

gari Ty mas tak uzasne spave babo...mozno i preto je tak veliky, lebo hajinkaaaa

zuci mne uz odpisala ta babas next vecickami...objednala som ine, lebo tie co som povodne chcela, nemali....

olifcek
13. máj 2010

blumi a nie radsej naopak? najprv trampolina, potom vegeeet? z;o)

blumka
13. máj 2010

😀 😀 😀

blumka
13. máj 2010

olif, ja som tak myslela, kava u nas, trampolina a potom opekacka 😀 😀

garonka
13. máj 2010

olif ale v kočíku vonku vystrajaaaaaaaaaaaa 😕 my ten kočík mame len ako dopravny prostriedok 😅 i včera mm vravel malemu že rozložíme autičko aby sa pekne povozil a maly z autosedačky šermoval ručkami od radosti s usmevom od ucha k uchu 😀

garonka
13. máj 2010

olif najprv grilovačka, dobrotky a pak trampolina aby sme šunky vytriasli 😀 😀 😀

garonka
13. máj 2010

blumi a ja som napisala opačne 😀

garonka
13. máj 2010

teda to autičko bolo myslene ako kočik 😅

olifcek
13. máj 2010

no ja po nadzgani sa nebudem hned skakat, to sa ani nemaaaaa

blum noo, i tak dobreee...kavicka, trampolina, opekacka a kava ako znak, ze uz mame vypadnuuut 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre