Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
24. máj 2010

svetlanka ja neviem, juli ma stale klasika zlta prazenica..obcas sice mazlavu alebo viac vodnatu ale ked ju neboli brusko tak to neriesim
olif, no s tymi ciapkami to je tak, ze z holej babatkovskej hlavy unika najviac tepla, takze ked je zima das ciapku, ked zima nie je ale napr. fuci, ako tu v KE je uplne bezne, tak ja chranim uska aby do nich nenafucalo ale ciapku si myslim ze nie je treba kedze je horuco, no a ked zas pali slnko ze nefuci tak staci klobucik...a myslim ze uz zacnem juli kremovat, lebo napr vcera bolo dost ostre slnko

blumka
24. máj 2010

matka, super foto, tam kde je vyskerena malicka 😀

svetlankat
24. máj 2010

Matka malinka je krasna

matka331
24. máj 2010

dakujemm....je taka krasna ako vsetky vase deticky 🙂
ja mam tak isto problem z ciapkami lebo jedna jej pada na ocka druha jej nezakriva uskaa jedna je taka akurat len jju stale otlaci na cele taksompovedala ze pojdem jej dnes kupit neakuu normalnu 🙂

olifcek
24. máj 2010

@matka331 dakujeeem...ale na ockovanie ide bluuum x;o))

aku mas malu nadhernu, a ako sa smejkaaaa...a ako ste sa kupkali? lebo i ja s oliv chcem ist, ona chce totiz plaavat ruckami i nozkami, co moc nejde, ked je vo vanicke a ja nad nou predklonenaaa, tak sa chystam do vane s nou, ale budem asi len klacat...predsa len...

olifcek
24. máj 2010

@blumka myslis, ze mam kupit tenku capicku na leto, ked jeobvod o cca 4cm vacsi? i na uska tam je kryt...ja tiez uska chranim a chranit budem pred tym nasim KE vetrom

blumka
24. máj 2010

olif ja netusim..ale mne sa zda 4 cm dost vela zeby tak az hlava narastla..ale fakt neviem...

olifcek
24. máj 2010

@blumka 🙂

matka331
24. máj 2010

olif ja som sedela vo vanicke som ju drzala na rukach a tahala ju po vodickea jej sa to trasne pacilo.....a keby ze byvamv ke tak snou idem aj na toplavanie no unas nic takee neni :(

maminnka
24. máj 2010

Olif, ja myslim, ze je to bude v lete este velke...

maminnka
24. máj 2010

svetlanka, aj nasa mala mava sem-tam taku stolicu (konzistenciou), ale po case to zasa prejde. Je to vtedy, ak dlhsie nekaka. Inak, ty si myslela tu nutelu aj farbou, alebo len konzistenciou? lebo my mame vzdy zltu, niekedy trocha do zelena, ale to je vraj ok z mm.

maculik
24. máj 2010

Ahojte 🙂
Tak ja vobec nestiham, od vcera upratujeme a poobede sme stale vonku, aj dnes tak. Je tu 25st, uz ako leto, aj vecer sme sedeli na balkone a uz taky super vzduch bol.

kocky, ked je takto teplo, mozem dat Petikovi uz kratky rukav? Ci odkedy mozem?

a blum, diky za kontakt na tu kocku, uz mi odpisala, ze si mozem objednat, tak jej to idem poslat 🙂

docitam vas az zajtra, ked bude Vladko v praci a Adelka v skolke, dnes je tu sviatok, tak sme vsetci doma (teraz su vonku a ja upratujem a varim)

&Tak pekny dnik zatial 😵

olifcek
24. máj 2010

@matka331 jj, idem zistit, kde v ke sa da plavat s babom x;o))

@maminnka dakujem x;o)

blumka
24. máj 2010

macu, jasne ze mozes..Juli uz vcera bola v kratkom a bolo okolo 24 tusim

katina2209
24. máj 2010

Olifcek to je super ze Olivka sa uz pretaca aka sikovna je,....
Baby super, ze je take pocko ja som vcera dala bodynko s kratkym rukavikom,tenke teplacky a mikinku....
Mamiii mas IP napis mi prosim...
V stredu mame tu stretavku tesime sa 🙂

maculik
24. máj 2010

super, tak dnes uz dam. Vezmem pre istotu aj tricko s dlhym, ked uz pojdeme naspat a bude chladok, ale na slniecku teda dam kratky rukav, teplacky a klobuk 🙂

olifcek
24. máj 2010

ale ako do manduci obliect?

@katina2209 nooo, to od vcera vecera, akoby vedela 🙂 ale v teme nedonodeniatok mi pisali, ze nech odratavam, a ked odratam, tak je supermanka 😵 😵 uz i za hrackami sa na brusku natahuje chiiii

blumka
24. máj 2010

tak ja kukam, na kalendarik a ockovat mame az zajtra..som poplietla datumy 😀

olifcek
24. máj 2010

@blumka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lolka
24. máj 2010

ahojte 🙂
konecne pekne pocasie, tiez rozmyslam co Viki obliect aby jej nebolo teplo - zima. vcera sme mali bodynko s dlhym rukavom, leginy a saty bez rukavov a na hlave klobucik. no a v kociku je vzdy deka a mikina, keby sa ochladilo.

baby, Viki mi spi v postielke, uz asi 40 min.- 1x doma v postielke cez den !!!!!!! sa tesiiiiiiim 😀 ona zaspavala pri kojeni a ked som ju prekladala, tak sa zobudila, no a preto sme chodili von aby spala v kociku.

katina, a kde je to stretko v stredu ? v auparku ? a o kolkej ?

lolka
24. máj 2010

blumka, aj my mame zajtra poradnu a ockovanie 🙂

blumka
24. máj 2010

ale ja viem preco som to poplietla, lebo najprv sme mali datum 24.5 ale to robi poobede a si pamatam, ze sme sestricku prosili nech nas da na taky den co robi doobeda, tak nas dala na 25.5 😉 esteze som kukla do kalendarika 😀 😀

lolka
24. máj 2010

este ze ste sa neprehnali 😀

zucana
24. máj 2010

babce no este cakam na IP lebo vela nenapisalo...a myslim,ze nas bude viac 😉
my mavame sem tam aj zelenu...ale neriesim neboli brusko iba rano prdiky ma strasne silne jak nas tata 😅 😀
a stale ma na lickach a krsicku take cervene flaky...telicko uz oki......a este ma cervenu ritku uz som skusala imazol, bepanthenol, sudokrem a nic....tak som ju teraz nechala pod hrazdickou bez plienky s podlozkou a zaspala mi tam tak som ju zakryla plienkou a uz 2krat sa pocikala a spi tak ju posuvam nech nie je na mokrom 😀
a vcera som zacala citat knihu od evitapress a samoska ze sa neviem odtrhnut tak je skoro docitana....
svetlanka ja mam na kocik ale bez hrania.... 😉 a kupovane v IT stalo to myslim 20 eur....
dnes ideme na sono noziciek....tak som zvedava ci system v IT nebalit a nekontrolovat je ok...
a papame fakt uz skoro vzdy po 4 hokach...snad mi neschudne 😕
a este jedna vec baby....kedze mi chodi spat o 22.30 nasla som novy sposob aby vecer neplakavala....o 19.30 dostane papat potom sa hrame zaspinka na pol hodku a o takej 21.00 az 21.20 ideme kupat potom olejcekujeme a masazujem a dam papat a zaspinka bez placu na noc.....o tej 22.30 ...len vcera jedna ze totak neskoro kupete.....
lenze ked sme kupali skor tak potom pred spanim plakavala.....

zucana
24. máj 2010

STERTKO JE O 15.00 V AUPARKU PRI MEKACI 😉

katina2209
24. máj 2010

lolka no v auparku o 15,00 podla mojich informacii,ale nebola som tu 3 dni tak neviem ci sa volaco zmenilo nech nam da zuci vediet 🙂

blumka
24. máj 2010

@lolka neprehnali by sme sa, zaockovala by dnes, len dnes by som sa musela trepat hodinu busom a zajtra ma odvezie mm 😉
zuci, sak vy ste Taliani, mate setko posunute, ne? tak co sa jedna cuduje 😉 😀
a neschudne ti, neboj 😉

katina2209
24. máj 2010

@zucana ja pridem ak ma maminnka vezme 😉 este sa musime dohodnut

olifcek
24. máj 2010

mne oliv spala od cca 23.00 do 4.30...a ja som o 2.30 vstala, cosi pozehlila, 30 minut sa divala na olivku i mm apaq si na 30minut lahla, kym oliv papat nezacala pytat 🙂

olifcek
24. máj 2010

ak este niekto nema

https://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/tfh0/nov...

asi to bude podobne, co som kupila za 12e 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre