Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
27. máj 2010

@garonka jak to? ja ho upodozrievam, ze kvoli nemu mi zatka odisla a o mesiac plodovka....vzdy sa to udialo po jeho palpacnom vysetreni! grrr

selyma
27. máj 2010

Ahojte mamky. Tak Klaudika ma Mala rano zvysenu tplotu 38,7.Dala som jej cipok, potom jej klesla na 38,2 a teraz spinka. Ale ked som jej dala cipok, hned po pol hodine sa vykakala. Myslite, ze ten cipok stihol zabrat?

olifcek
27. máj 2010

@selyma do pol hodky urcite

selyma
27. máj 2010

Dakujem olif
Garon a co ten dr.jej urobil?

olifcek
27. máj 2010

@zucana urobili sa nam take hrube supinky na hlaaavke, akke sme mali kedysi na obocii...cim si to malickej natierala a zmizli?

garonka
27. máj 2010

@olifcek on jej v 7tt nezistil, že je tehotna, brala nadalej antikoncepčne tabletky a posielal ju na kyretaž to taky debil že až

olifcek
27. máj 2010

@garonka kyretaz? preco?

garonka
27. máj 2010

@olifcek lebo debil nevidel, že je tehotna a že babu nebije srdiečko a ona ide k druhej doktorke na druhy deň a srdiečko zrazu bilo tak mi to pride divne ne?

olifcek
27. máj 2010

@garonka hmmm

zucana
27. máj 2010

olif salycilova mast a bioderma na supinky... 😉

olifcek
27. máj 2010

@zucana obe?

olifcek
27. máj 2010

jakto, ze sme to doteraz nemali a uz mame? zeby oliv rastla v skokoch? robia sa vtedy, ked babo rychlejsie rastie...ci?

maminnka
27. máj 2010

juj, uz ma tolko nechvalte, sa tu cervenam teraz 😀
ale ja musim pochvalit nasu Natalku, pamatate, ako zaspala na stretku? Potom sa prosim pekne, zobudila az o pol siestej rano 😵 😵 😵 😵

matesl
27. máj 2010

@maculik
ja mam tiez biely pluzgierik na bradavke..zatial neboli ale asi si ho mam prepichnut? to je upchaty mliecovod? 😕

@blumi
ak posles foto co z toho nextu stes a aku velkost kuknem ti no nie je probleeem 😎

@supi
na zumbu chodime do materskeho centra, je to za pizzeriou Fantoci 😉

matesl
27. máj 2010

@olifcek
mne to ide iba ked dam zavinac a napisem cely nick ale ked dam odpovedat tak mi to tam nehodi ☹

maminnka
27. máj 2010

za hodinu ideme ockovat, drzte nam palce!

Macu, co ci to chcela pozriet v Nexte? Ja pojdem dnes okolo, tak kupim, ak budu mat 🙂

matesl
27. máj 2010

@mamminka

to ti tolko prespala??? aj ja steeeem

katina2209
27. máj 2010

Mami neprovokuj nas Matko kazde 3 hodky sa budi, to bude mat Natalka z toho makoveho nugatoveho kolacika 😀
Ale na naseho Matka to neposobi 🙂

maminnka
27. máj 2010

@matesl

ano.. o pol siestej som ju uz musela zobudit, lebo mi skoro explodoval jeden prsnik 😀 😀

katina2209
27. máj 2010

Mami drzime palceky na to ockovanie nech to dobre zvladnete a mas IP 🙂

olifcek
27. máj 2010

@matesl zvlastne...

matesl
27. máj 2010

my uz mame po ockovani...chudacik, brali mu aj krvicku, pichli do laktovej jamky ale netiekla krvicka, chodila mu tam ihlou az mi slzy vyhrkli a aj mamina bola so mnou a aj ona to predychavala, potom ze z vrchu dlane..tak tam uz isli a potom prislo ockovanie tak to chudak az nedychal jak plakal zatinal nozicky...a teraz mi nechce spinkat mrnka, asi ho tie nozky ominaju ale po ceste od dr zalomil, bol uz unaveny.
tak uvidime co bude, je polepeny na 4 miestach chudatenko male.
ale vazime uz 6430g 🙂 a aj hlavku dvihal v sede pekne, doma sme to trosku trenovali pred tym

matesl
27. máj 2010

@olifcek ty das v riadku odpovedat a sem do okna kde pises tu vlozi to meno?

matesl
27. máj 2010

a od vcera mame cervene ocko jak prasknuta cievka tak este masticko do ocka davame...no hotovy invalida 😖

olifcek
27. máj 2010

@matesl ked odpovedam jednej, jo, inak davam zavinac nick, medzeru, text 🙂

olifcek
27. máj 2010

@matesl

maculik
27. máj 2010

no, tak sme boli hodku vonku, dosli plienky, tak sme boli kupit a presli sme sa.
mami, jej, to by bolo super 😵 ak budu mat, tak toto, velkost 1,5-2r http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergir...

laxity
27. máj 2010

macu...jéj to som videla včera v Eurovei v Nextíku....moc hezké 🙂

katina2209
27. máj 2010

matesl tak drzkame palce s tym ockom a aby ste nemali teplotu

maculik
27. máj 2010

@matesl, no neviem, ci prepichnut, ked ta to neboli 😕 ani ked Risko papa to neboli? skus precitat tu, annag mi poslala stranku vcera.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre