Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
22. jún 2009

olif, dufam, ze s tym novym lekarom budes maximalne spokojna...
jogurty sa mozu..ja jem jeden denne..dokonca mi po neviemkolkych rokoch zachutilo mlieko...ani v prvom tehu som ho nepila a teraz si dam kazdy den 😅 zeby si uz babo prejavovalo co chce?
Pri Terezke som muslea mat paradajky, teraz mam velku chut na kysle...dnes si robim kurcatko so zemiackami a kyslou kapustou..mnam... 😅

olifcek
22. jún 2009

cukru: tak ak by to bolo podla toho, tak supeeer, lebo by som asi cakala chlapceka 😉 ale samozrejme, ze je v podstate jedno, ci to bude chlapcek a ci dievcatko, dolezite je, aby bolo ZDRAVUCKEEE 😉 no a dobrucke, ze? 🙂

cukruska1920
22. jún 2009

blumi...mi sme to mali vcera 😀

offik....no ved jasne... sice o to dobrucke ani nejde lebo ked bude po mne tak mam po spanku 😀 ale hlavne aby bolo zdrave

blumka
22. jún 2009

cukruska, no tak to som zvedava co z tych nasich chuti vznikne 😀
ja by som taaaaak chcela dieta ktore by bolo po mne...kde ma dali tam som bola a zaspala som vsade... 😅 nasi ma museli chodit kontrolovat ci dycham, ked som spala a budit aby som nespala 24 hodin vkuse 😀

cukruska1920
22. jún 2009

blumi..ja som bola take dieta ze som bola ticho len ked kociar lietal meter nad zemou... nasi dali dokonca vanicku do postele k nim ze aby som bola spokojna ale akonahle ma polozili zacala som vrestat 😀

blumka
22. jún 2009

no to bol moj brat....museli mu priviazat snuru s hrkalkami o nohu a druhy koniec niekde o plafon a on ako trepal nohami tak mu to hrkalo, tak sa chvilu ukludnil 😀 😀 😀

cukruska1920
22. jún 2009

no sa tesim co caka nas 😀

zucana
22. jún 2009

caute baby no vy ste sa zas rozpisali. my sme boli vcera na veceri s nasimi znamymi co prisli z NY a tak sme prisli trosku neskoro domov tak som si trochu prispala.
ja idem na sono 30.6. tiez sa uz neviem dockat.
a co sa tyka lekarov olifcek super si spravila...dufam, ze budes spokojna.
ja mam inak tiez chut na kysle tak uvidime baby 😉
inak ja osm bola asi najhorsie dieta tak snad nebude po mne 😒
vraj som sa stratila aj v nakupnom centre a nasli ma u direktora jak som mu jedla keksiky zo stola 😅

zusika
autor
22. jún 2009

ahojte...no tak ja som uz konecne spat.....
neviem opisat ten pocit.... vsetko je v najlepsom poriadku....aj vypocet na academy je uplne presny ako povedala doktorka.. teda 7tt+5 dni.... vidiet ako tej malej bielej skvrnke bije srdiecko bolu uuuzasneeee!!! o 2 tyzden idem na odbery...a koncom jula uz na poradnu.... 😀

cukruska1920
22. jún 2009

zusi... jej to je super... tak parada...no vidis a bala si sa... dufam ze aj mi v piatok dopadneme dobre... ake si mala dlhe cykly?

zucana
22. jún 2009

zusik gratulujem aj ja uz chcem dobre spravy 🙂

zusika
autor
22. jún 2009

mavala so 27 dnovy..pravidelne X rokov ... ked som vysadila HAK..tak 3 mes. som mala iba 23...a potom este raz 28 a prislo to 🙂

cukruska1920
22. jún 2009

som zvedava v ktorom tt budem ja

blumka
22. jún 2009

zusika gratulujeme...to je super sprava...
ja idem az 1.7..tak to sa este nacakam...

ivet123
22. jún 2009

ahojte baby, pisete ako strely, ja nemam na nic extremne chut, ani mi nebyva zle, tak uvidime, v rodine z muzovej strany maju 4 baby, tak by nejakeho chlapa aj prijali, ale mne je jedno, veci a hracky mam po danielke, tak by bola jednoduchsia baba...uz sa tiez neviem dockat lekara 7.7., hadam len dobre spravy budu klop, klop, klop

tinka76
22. jún 2009

Ahojte tehulky,
mozem sa k Vam pridat aj ja? 🙂
Mala som pred tyzdnom prvy pozitivny testik a stredu pozitivny test aj z krvi ... ale na prvy UZV som objednana az na 7.7. ... to je taaaaak daleko, a ja somt aky stresak, ze sa stale bojim ci je vsetko OK (ale tak to bolo aj pri nasej prvej vytuzenej dcerke 😉 ) ... termin porodu mi zatial podla netovskych kalkulaciek vychadza na 22.2.2010

zusika
autor
22. jún 2009

ahoj Tinka....vitaj a blahozelam....aj ja som sa veru nevedela dockat vysetreni....ale dockas sa, to je iste....
dnes som bola v takom miernom strese, ale uz to opadlo a som stastnaaaa..co tam po tom, ze vonku prsi a ja idem na open-air koncert.... 😒 len sa bojim ze nachladnem....zajtra mam dovo a bude v postielke....

olifcek
22. jún 2009

cukru: zazracne ruky vravis, jo? 😀 😀 😀

tinka76
22. jún 2009

Dakujem za privitanie 🙂
Zusika - ja viem ze sa nakoniec dockam 😉 ale trpezlivost nie je prave moja silna stranka 😎
Ivet123 - vidim, ze sme na tom rovnako a obidve ideme aj rovnako k dokymu...

zucana
22. jún 2009

tinka ved ty s ivet ste este aj maminy 2 dievcatok a ste aj z trnavskeho okresu 🙂
baby uz sa to tu pisalo ale mavate sem tam take pocity akoby pred menstruaciou? niekto niekde pisal ze mal krce a nasadili mu duphaston. ja teda krce nemam ale tak 2krat do tyzdna mam tak trosku pocit ako pred MS...ale doktorka predtym mi vravela ze je to ok.toho terajsieho som sa zabudla spytat lebo to je naozaj len sem tam.
a baby este jedna tema....sex 🤐 ako ste na tom ? ja kedze som po MA tak sa bojim a zatial abstinujeme. a niekedy ani chut nemam....ale dnes som mala taky dobry sen 😎

olifcek
22. jún 2009

zucana: co ja som citala na nete, je to Ok, ze prve tri mesiace mozeme mat take mierne bolesti v podbrusku a moze to byt i slabym spinenim spojene...ale tiez sa na to opytam mojho noveho lekara v stredu 😉

so sexom...chut som nestratila, len uz niesom taky dracik ako predtym...pred par tyzdnami nebolo mozne len sa tak tulit, lebo som nedokazala odolat... 😉 tohto mojho partnera neskutocne zboznujem, a to po kazdej stranke jeho JA, i preto sa vezmeme a aj preto babatko cakame 😉

zusika
autor
22. jún 2009

zucana...ja si dost casto citim vajecniky.... ale asi sa len moc sledujem.... krce az tak nemam....
no a sex.... tak ti poviem, ze mam pocit ze mm sa ma teraz boji...a ja som z toho nesvoja....bola som zvyknuta na pravidelny sex...a ked sme snazilkovali tak aj kazdy den 🤐 no a odkedy som tehu, tak je to velmi malo.... ani neviem ci 2x za tyzden.... ze on mi nechce ublizit..je fakt, ze ja som vecer aj dost unavena a mm mal tiez narocnejsie obdobie, takze vikendy su nase, ked mame ciste hlavy.... ale som z toho taka sklamana trosku... co uz ked to mam rada 🤐

zucana
22. jún 2009

niekto nam tu opat ziari 🙂
sak to moje chudatko tiez uj nevie moc vydrzat 😒

miruss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
22. jún 2009

zusilka: zatial asi nie je nutne niektoru polohu vynechat, ze?

olifcek
22. jún 2009

zucana: kto asi? 😎

zucana
22. jún 2009

juj sak ak ja to mam rada 😅
no len starch je strach aj ho chapem.... my sa teraz bojime dvaja aj ked on to nedava najavo lebo musi byt ten silny
tak musim mu to inak vynahradzat 😎
a pocula som ze to prejde ze zena tak v polke tehotenstva ozije tak bacha na to baby olif nemboj
mozno by mohli prispiet uz maminy 🙄

zusika
autor
22. jún 2009

no je to take opatrnejsie, uz nie taka "divocina" predsa len naozaj treba davat pozor.... ale ziadne obmedzenia....ked bude velke brucho, tak to budeme riesit..... 😝 olifcek...inak ja tam mam Z U S I K A.... ale v poho.... 😀

olifcek
22. jún 2009

no...ja som spoznala caro milovania a Lasky az s drahym...co sme spolu, tak som vela krasnych veci zazila a pochopila. milovanie sa mi stalo drogou a on tiez 😉 len teraz...noooo...ale saq...mozno je to len tym, ze prsia pobolievaju, co inokedy nebyvalo, teda len pred menstr....

olifcek
22. jún 2009

😀 zusika: hehehe, prepaaaac...asi som dislektik 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre