Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. jún 2010

@zusika a jak skoro, wooow ;O)

@garonka vidis? DNES JE KAROLINKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!! VSEEETKO NAAAAJ

garonka
3. jún 2010

@olifcek a dnes koho babätko ma 4 mesiace? kto sa nam narodil 3.2 ? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bože ja tu a treba mi variť a sa mi tak nechce, Tobik haja a mne sa tak nič nechce 😒

olifcek
3. jún 2010

@garonka IDEM KUK TABULKU, CI PREZRADIS? x;o)))

garonka
3. jún 2010

@olifcek žeby Supi či ktoooooooooooo? 😅

olifcek
3. jún 2010

@garonka fuuuuhaaaaa....@supi citas? vieme o tooooom 😀

zucana
3. jún 2010

vsetko naj karolinke aj supi a baby jaska ze ja bych sla do toskanska...ide iba o malu ci to je oki a nie lepsie tu blizko ale tak nie nem??? 😕

zucana
3. jún 2010

@macu dik za tie hodiny 5 mesiacov hladam nejake pekne a nic 😉

mmaarrttiinnaa
3. jún 2010

no tak s tym pridavkom na dieta je to fakt na smiech malicky zasa spi idem spravit pirohy uz sa tesim mnam lekvarove
inak blahozelam malej karolinke

zucana
3. jún 2010

prikrmy...chcem zacat len tak s jablkom 5.5. mesiaca len tak na ochutnavku a zoznamenie sa s lyzickou a pak ked bude mat 6 zemiacik, mrkvicka a pod....

olifcek
3. jún 2010

@zucana nepotiahnes este dva tyzdne? a paq prikrm 😉

zucana
3. jún 2010

olif neviem idem pozriet datumy 😉 kvoli SK som chcela
ale mozem 😅

olifcek
3. jún 2010

@zucana a neboj, lyzickou to pojde x;o)

olifcek
3. jún 2010

uz je januar/leden2011, no ale i februar by uz mal byyyyyyyyyyyyt 🙂

svetlankat
3. jún 2010

@maminnka dikes

garonka
3. jún 2010

a ja nechapem čo to kamoška za doktorku ma keď ona už drobcovi od 4mesiaca davala kalerabik, mrkvičku a teraz už papaju zeleninove polievky a jej poklad ma 6m 😕

svetlankat
3. jún 2010

@garonka ja mam znamu co uz od 3. mesiaca prikrmuje a nie postupne ale naraz, zeleninovu polievku z rezancami. Maly sa narodil koncom februara a uz toto papa, uz mu dala aj francuzke zemiaky. Ma 8 deticie a ze kazde jedno takto krmila, ale mne sa to nepaci. No ale jej dieta. U doktorky vsak povie, ze len koji

olifcek
3. jún 2010

😅

garonka
3. jún 2010

@svetlankat fuha to ale riskuje to by som sa neodvažila ale asi vie čo robí, no ja som len bola prekvapena, že kamoška dava malemu kalerabik, už i brokolicu jedol 😕 no jej doktorku si pamätam ta sa i o mňa starala ak som bola malinka, aaaaaale ..... nieje lepšie ak kojene deti papaju od 6m?

joj žirafka mi tu mrnčí ani ľadovu kafe vypiť nemôžem 😅

garonka
3. jún 2010

hi hi ja francuzske zemiaky neľubim ale francuzske ........ to heeeeej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svetlankat
3. jún 2010

@garonka sorry pisem jednou rukou a necitam, popri tom odsavam, takze najdes viac takych slovicok. No co uz

svetlankat
3. jún 2010

@svetlankat ja som tiez pocula, ze najlepsie je do pol roka len kojit, nic ine. Ziadna voda caje nic.

garonka
3. jún 2010

@svetlankat ty si šikovnaaaaaaaa i pisať i odsavať 😉
ja idem dať Tobika na balkon vonku zas prší 😠 😠 😠 😠

garonka
3. jún 2010

@svetlankat my vodičku musíme ah chjo 😔

zucana
3. jún 2010

baby mojamusi mat furt dudel lebo ked si dava ruky do ust tak ma celu pusu povyhadzovanu a aj rucicku...v utrorok ideme k lekarke.... ☹

svetlankat
3. jún 2010

@garonka ked musis tak musis, je to pre jeho zdravicko, mne mala dnes zaspinkala v posteli manzelskej, prikryla som ju az po usi a otvorila vetracku. uz haja dve hodky. Tak som aspon anglinu kukla.

garonka
3. jún 2010

@zucana zuci i my dudlíkujeme tak v pohode
a tie mini vyražtičky na brade zvykneme mať i my skus malej umyť tvaričku v prevarenej vode, nam zabera 😉

garonka
3. jún 2010

@svetlankat jo ale dostať do neho 150ml vody je na prašky ☹
na veľkej posteli sa fajne spinkaaaaa 😵

svetlankat
3. jún 2010

@zucana
@garonka
i my mavame vyrazocky na tvaricke, ako sa objavia tak aj zmiznú, aj my dudlikujeme. Uz si to bez dudla ani neviem predstavit, nakolko je Miska dost umrcane babatko. Ale aj tak moje zlaticko

lenica81
3. jún 2010

pocujte baby... co ak nam vigantol skoncil v ocku... maly mi drgol do ruky... 🙄 😨

lenica81
3. jún 2010

v letaku nic nie je... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre