Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
4. jún 2010

no Zosi tak gratulujem...aj ste to oslavili? Mala ti spravila velku radost ked je dieta taketo stastne aj maminka je stastna nas maly vykecava,ale vyzaduje si stale vela pozornosti a cez den skoro vobec nespi iba ked idem von...

laxity
4. jún 2010

@zoska no nenormálne sa smeje...to naša ešte nie a ako dlho 🙂

andrea2603
4. jún 2010

zoska, aj Liv sa tak smeje a najnovšie má zábavu, keď jej Lenka na tvár dá plienku a potom jej ju dá dole a že "kukuk" tak sa rehoce a potom čaká, že kedy ju znova zakryje a tak dookola. Aspoň majú obe zábavu na chvíľku 😵
Ak som ti negratulovala, tak gratulujem, si fakt super, že pri náročnejšom bábätku si zvládla školu. 🙂

zucana
4. jún 2010

bre ranko baby tak my sme vstali skor ale zato spime teraz (skor sa mysli o 9. 30 ) 😀 lebo mm mi bol nieco vybavil a potreboval moj podpis tak sa mala zobudila a nasledne 2krat prekakala 😅
@matels ja nepretekam...nikdy zatial a mam plnu krabicu tych vloziek....ked chces a budes v juli este kojit donesiem 😉
moj mm dnes oslavuje 37 rokov tak ideme aj s malou na veceru a zajtra mame grilovacku...nastastie okrem tych debilov manzelov ktori vikinke stale ani plienocku nedarovali ku krstinam ani neablahozelali a my sme im nakupili aninepoviem za kolko tam bude aj ta kamoska z SK s manezelom a malym a apride aj moja teta s mm a malou z Bolzana....inak tu ma byt zajtra 31 stupnov...dnes ze 27
aj nasa sa rehli...maminka neboj aj vasa zacne.... 😉 tvoja malinka iba asi potrebuje trosku viac casu

@andy my ideme v utorok k lekarke kvoli tej pokozke....stale ma cervene pod krcikom nic nezabera...iba trochu ta holtova ale to jej uz nechcem davat najprv nech ju vidi lekarka....a ma strasne suchu pokozku taky drsny povrh....isto bude alergicka po tatovi....

inak ideme teda sem 😉
http://www.unahotels.it/it/una_hotel_versilia/h...

zato vsak do tatier len na 3 dni....a dufam,ze vyjdu aj tie kosice 😉

zucana
4. jún 2010

zoska jejjje aj nasa sa tak sem tak rehli 😉 niekedy ani nevieme na com...
vy jej tam co ukazujete????

zucana
4. jún 2010

@teuska supis ze lepsie
ja som aj bola u doktora a pytala sa na teba ale on ze to uz nerobia vo vojenskej ale v detskej klinike v Blave kde pozna primarku tak by pripadne vybavil ale tak snad nebude treba 😉

matesl
4. jún 2010

tak to mate babulky moje super ze neteciete 🙂 ja stale tie terce musim nosit a niekedy ich dost vidno...a kaslem ja na to ved som kojaca matka 😅

jasne Zuci dones odkupim, j to potrebujem 😉

maminnka
4. jún 2010

Zoska,
to je kraaasny smiech 🙂 juj, uz sa tesim na taky aj u nas! ON, ked nas vidi sa smiat, tak zacudovane sa diiva 😀

laxity
4. jún 2010

@zucana ...no vidím, že niekto sa bude mať skvele na dovče 🙂

a kdeže máme olif? 😀

matesl
4. jún 2010

@zuci tak to jaka romantika bude 😎

zucana
4. jún 2010

no len uz neni penez na tatry...takze idem kupit tatry ja na nase vyrocie a aj vianoce 😅
len omrknem ucet lebo ked malo penez aj u mna tak nincem 😀
matesl ti ich dam 😉

olifcek
4. jún 2010

dobre raaaanko 😀

nebyt postara, tak este spime x;o)) ale prisli nam tie penove puzzle, supeeeeeeer, i ta nova kosela, co som mm kupila a mne svetrik x;o)))ja, ze na september, ked bude chladnejsie, ale to kludne i teraz, saq 14 stupnov a dazd...

pani Magistra, krasne sa Ti babo smejka, i oliv tak uz par tyzdnov...

@maminnka nam sa oliv smejka takym tym zvonivym smiechom, chi...

@garonka kde siiiiiiiiiii?

inak...tesiiim, oliv uz sa somnou par tyzdnov sice rozprava, ale par dni je to take, ze sa fakt snazi viac a stale 😵 😵

olifcek
4. jún 2010

@maminnka ruzin nastastie KVP nezasiahne, keby...ale je to strasne, uff...a este napisu,, co by hradzu poskodilo...akoze vyzva? ☹

zoska
4. jún 2010

@zucana krasny hotel to vyzera byt 😉 nech je vam tam dobre...a ked idete do Tatier na kratsie tak drzim palce aby ste mali krasne počko 😉
Nelka na tom videu sa rehli na mojej segre...ona sedela na gauci a cmukala na malu ako keby jej chcela dat pusu 🙂

mala zasa spinka na balkone, dnes je tu hnusne, a velmi fuka 😒
cez vikend sa ma aj oteplit, tak snad konecne aj slnko vyjde...

Inak mame takyto rezim...napapa sa a potom je 1,5hodiny hore a potom zacne strasne plakat od unavy...obleciem ju dam do koca chvilu pokyvem a uz spi, ale max 1,5hodiny, niekedy dve
ked ju dam do kocika hned po papani ze ideme na vychadzku, tak strsne reve...ona chce byt vonku kukat na svet na hracky...
uz mi to lezie na mozog
aj ked mame ist prec autom tak mozme vyrazit az ked je unavena, lebo inak v tej sedacke nevydrzi

kedysi som ju po papani supla do koca, spala tri hodiny, potom dalsi interval od krmenia bola hore a po dalsom krmeni zasa spala tri hodky...to bola parada, no ale toto 😒

aspon ze vecer po kupani a krmeni pekne zaspi vacsinou 😅

zoska
4. jún 2010

inak je nejaky recept na to aby babatko zaspalo same 😕 asi nie,vsak 😀
nasa cez den sama od seba zaspala dokopy od narodenia asi trikrat, inak len s placom chodi spinkat...nevie sama zaspat 😅

katina2209
4. jún 2010

Babulky ja idem dnes do kina maleho nechavam muzovi a idem s kamoskou tak si idem odsavat,aby mal co pit chrustik,dufam,ze bude chciet z flase, lebo ideme vyskusat prvy krat.... po pripade mi bude volat mm do kina,aby som utekala domov...ale nie naplanovala som to tak,ze nakojim idem tak by mal 3 hodinky vydrzat,ale pre pripad odsajem...

zucana
4. jún 2010

zosi ja som teraz pustila rozpravku sol nad zlato a ona zaspala 😀 ale 1,5 hodiny nehrozi.....mne spi tak max hodku 😕

olifcek
4. jún 2010

@zucana krasny hotel za tmy 😵 romantikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

zoska
4. jún 2010

kati tak si to uzi 😉 a naco ides? sex v meste2?

zuci no musim cosi poskusat na tu moju vymyselnicku 😉

zucana
4. jún 2010

kati supis my chceme ist s mm do kina v nedleu ale ona vydrzi 4 hodky tak stihame ale mam v mrazaku mlieko co by trebalo minut tak asi vyuzijem 😉

zucana
4. jún 2010

pocujte a ako mam rozmrazit to mlieko a kolko to asi trva???

olifcek
4. jún 2010

@zucana rozmrazit pri izbovej teplote...

zoska
4. jún 2010

zuci rozmrazuje sa v chladnicke a potom sa ohrieva vo vodnom kupeli...
ja ked som sla na obhajoby tak vecer som vlozila do chladnicky, rano bolo rozmrazene, potom ho mm ohrial, ale nasa ho nechcela pit, lebo to pachlo...asi zle uskladnene bolo 😕 pritom to ale bolo v avent pohariku 😒

zoska
4. jún 2010

olif pri izbovej, tak potom sorry ak pisem blbosti

zoska
4. jún 2010

tusim mi niekto pisal ze v chladnicke.... tak neviem
maminka fungovala dlho na rozmrazovani, ona ma skusenosti 😉

olifcek
4. jún 2010

@zoska nepises blbosti x;o) asi ale lepsie v chladnicke veru...x;o) nech sa nepokazi, ze? @zucana @zoska lepsie poradila 😉

zoska
4. jún 2010

@olif 😉

olifcek
4. jún 2010

len uz nie nove.....bojim kupit....a vlastneeeee, ja uz nekupujem nic...ciii?

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-tricka-t...

mmaarrttiinnaa
4. jún 2010

@zoska Nelka je aka kocka krasne sa smejka a k tomu zaspavaniu mne moj Matko zaspava sam na posteli staci ze i k nemu lahnem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre