Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
9. jún 2010

@blumka, ja som tiez nikdy tie v umelej flasi nekupovala, na Sk aj tu mame dobru vodu, Adelke som ju prevarala cca do roka, potom uz som davala pit normalnu (tu mi aj tak dr povedala, ze vobec nemusim prevarat) a Petikovi tiez budem davat normalne z vodovodu prevarenu. Zatial neplanujem davat, radsej mu davam castejsie mliecko, ked si aj len trosku cucne, ale to mu smad zazenie.

njonja
9. jún 2010

@zuci, inac - zda sa mi to, alebo sa tvoja mala podoba na mm??

@blumi, @olif - dik...POjdem kupit poharik, keby naaaahodou bolo treba..Ale ta horucavy aj tak nehrozia..a ked, tak len zriedka☹

blumka
9. jún 2010

rivatha sevas..aj ja som tu... 😉 😀 vitaj medzi nami...myslim ze si si dobre vybrala partiu..teda drobcek ti vybral lebo sa narodil v takom mesiaci co sa rodia najlepsie a najkrajsie a najmudrejsie deticky 😀 😀

zuci, mala jaka paradnica 😉
ja som dnes obliekla Terezke take sexi tricko, bez rukavov ale poza krk ide ramienko...a vpredu ma zosite akoze na prsia...haha...taka krpana a ze prsia... 😀 😀 fotila som ju tak ked sa podari pridam foto

matka331
9. jún 2010

ano moja malicka pije z flase pekne alecajik aj vodicku jej davam iba ked sme vonku....noa avcera som jej davala cajik aj doma lebo musela drzat dietu od rana som ju nekojila az poobede o 16:00 alevydrzala zlatusik moj

blumka
9. jún 2010

maculik, veru...

joj olif, na teba som chcela reagovat...nevadi ked si olivka glgne...sak nejako treba imunitu budovat, ne? 😉
pockaj, ked ti zacne lozit a vsetky omrvinky z podlahy jest 😅 😅

maculik
9. jún 2010

@blumka, a Juli vsetko naj k 4mesiacikom 🙂

blumka
9. jún 2010

macu, dikes 😉

blumka
9. jún 2010

joj baby, este mi napadlo k tomu caju a vode a tym veciam..ak ste sa teda rozhodli davat im to okrem mliecka, tak nie vela, lebo babo to moze oklamat natolko ze zacne menej casto papat z prsnika, tym padom sa vam zmensi tvorba mliecka a to vedie viete kde...naozaj kojene deti nepotrebuju vodu a caj by som uz vobec neriesila, kvoli pridanemu cukru..ale ked ste sa tak rozhodli tak len trosku 😉

zucana
9. jún 2010

@blumi pls hod mi este raz do mailu tu stranku 😉
njnja ona je mix ale niekedy fakt uplne jak tata...
trochu kakla tak vravim mm nech ju ide prebalit a on ze nie pod snami....ze ja umyt musime ja ze ides sam je cela hola....zvladnes 😀 😝
uz je tam 5 min. a pocujem jak jej stale vravi vikinka NO.... 😅

blumka
9. jún 2010

@zucana nech si zvyka, ne? 😀 😀

zucana
9. jún 2010

no tak mi ju doniesol holu aj s plienkou ze mama daj mi plienku 😅

blumka
9. jún 2010

mne juli uz dva dni nekakala...sa necudujem preco sa v noci tak hadze... ☹ som prestala davat biogaiu a asi sa to prejavilo

maculik
9. jún 2010

@njonja, pozeram,ze si sa pytala na ockovanie proti meningitide. Tak tu v Nem je to povinne, ockuje sa okolo 15.mes, bez toho ti drobca potom nevezmu do jasli. Teraz to este netreba podla mna, maju tych ockovani dost, potom v tom 15.mes je to bez problemov. Adelka to mala pred 2t, my sme s tym museli pockat, lebo v lete mala kiahne a po nich sa nemoze pol roka vobec ockovat. Nemala zaidnu reakciu.

blumka
9. jún 2010

@njonja prevenar je proti pneumokokom to sa nepreockuvava...ta druha vakcina hexavakcina sa po 6-10 tyzdnoch ako ti olif pisala

olifcek
9. jún 2010

@blumka normalne rozmyslam, ze kupim maly bazenik, a olivku don budem davat v takych horkaach...kupkanie zboznuje, ma vodu rada, bude v tomto po mamine x;o) a veru, imunitu nech buduje...pred chvilou fajne kakala, hi hi, plnooooooooooooooooooo, a krasne horcicove, zeby voda? x;oDDD

vcera sme neboli vonku, dnes sa snad ku veceru dostaneme..ked na manducu je teplo, a ked vezmem kociar, budem ho tlacit, ale asi ju vezmem v kociari, nech sa prevetrame obe, a ju na ruky, kym je taka lahka este sa da, a kym bude vazzit ako vase detixky, uz bude chodit, takze pohoda 😀 😀

garonka
9. jún 2010

baby som zufala, čo mam robiť? chcu mi prisť gratulovať ale švagor sopli, že to mu tečie z nosa z alergie, lebo je alergicky na peľ a ja neviem či môže byť v blízkosti Tobiho, svokra sa uraža ako nenormalna

olifcek
9. jún 2010

@zucana pekne saticky...

olifcek
9. jún 2010

@garonka alergia neva, to sa neprenesie...ale isto nech maleho nechyta, taky soplavy, fuj

blumka
9. jún 2010

olif, konecne si pochopila vyhody Olivkinej vahy 😀

ja tiez uvazujem nad bazenom...pre Tete ale jasne ze aj Juli by som don smykla...so mnou na rukach samozrejme.. 😉

maculik
9. jún 2010

no, tak som to aspon zbezne preletala, @olifcek, Olivka ako krasne hajka v tom bodynku 😵
@rivatha, pekna ste rodinka, Davidko je riadny chlap 🙂
veru, ja som v Bonne, mm tu pracuje, ja som robila 3r v Luxemb., ale v dec.mi skoncila zmluva, tak si uzivam matersku 😀

kocky, mne Petik uz vyse pol hodky sa sam hra v postielke, to este nikdy tak nevydrzal, ja som si spravila cest., najedla som sa, dala prat a este aj sem nakukla a on je tam pod hrazdickou, zosunul sa vodorovne pod nu a suchoce si tam s tou lamaze knizkou, co som mu na nu zavesila. Aj mi je blbe, ze sa mu nevenujem, ale ked je mi luto ho rusit...

blumka
9. jún 2010

gari, ak je to z alergie, to neprenesie...nie je infekcne...ale pre istotu mu maleho nedavaj na ruky..

olifcek
9. jún 2010

@blumka jj, ja viem, ze i keby som olivke dala vodicku hoc len 1mm a nechala ju samu na brusku sa hrat, tak mi to vyslope x;oD

snad sa s mm zmobilizujeme a cez vikend pokukame x;) uz tu mame dost veci, ale snad...bazenik sa este zmesti x;o)

blumka
9. jún 2010

macu, nech ti neni blbe, jo? 😉
nech si zvyka 😀 sak nemozes sa na 100% venovat dvom detom, sebe, muzovi, domacnosti, varit, pratat, prat...niekedy treba mysliet aj sebecky, cisto len na seba a hlavne ked deti neplacu...keby plakal bolo by mu nedobre to je ine..ale ked sa sam hra, nech sa hra...nerus ho 😉

olifcek
9. jún 2010

@maculik nechaaaj, nech sa hraaa....moja oliv uz pod hrazdickou rotuje x;oDDD

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
9. jún 2010

@maculik dakujem x;o)

blumka
9. jún 2010

olif, jj bazenik musi byt v ke 😉
my sme minuly rok kupili pre Tete taky vacsi ale je uz prederaveny takze kupime druhy a uz uvazujem aj s tienidlom lebo na tom slnko to je des byt...

sme boli na hodinku vonku dnes od desiatej do jedenastej a hruza...lica mame cervene jak jablcka, spotene sme boli a to sme len minimum oblecenia mali na sebe...a juli bola pritom v tieni. Dala som na zem deku, na to hraciu deku s hrazdickou a tam sa hrala a Tete chodila svokre do zahradky vyjedat mladu cibulku 😀

maculik
9. jún 2010

oki kocky, rozkaz! 😀 😀 Ale vlastne hej, ved ked bude plakat, nenecham ho a idem aspon este umyvacku naplnit a nachystat Adelke oblecko na prezlecenie, ked pride z jasli.

A mm uz podpisal najomnu zmluvu, tesiiiim!

inak, vrta mi v hlave, ta kocka, co nam objedava tie veci z nextu, ona si za to nic neuctuje? To robi len tak zadarmo? Lebo ja som aj rozmyslala, ze jej poslem nieco naviac, ale neviem, vy ste poslali? Lebo ved ma s tym tolko roboty...

garonka
9. jún 2010

@blumka ja by nerada aby ho na ruky bral alebo božechran chytal za ručky neviem či som normalna ja alebo svokra lebo mi odkazuje, že mam dať Tobiho do sklenika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre