Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
10. jún 2010

@rivatha ja som sa nezmestila do zaberu 😀 😀 😀

svetlankat
10. jún 2010

@olifcek Miska v postielke, ale bola chudatko unavena, asi tym teplom. Ved aj ja som grogi. Odsajem mliecko a idem do hajan.

svetlankat
10. jún 2010

@rivatha olifka fotila. Lenka by mala mat jednu spolocnu a na tej bude aj olif.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
10. jún 2010

@rivatha my sme 12-teho, takze my sme v strede. Neviem kto by mohol byt koncom.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
10. jún 2010

@rivatha moj tatko pochadza zo ZA, konkretne z Visnoveho, mame tam celu jeho stranu.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
10. jún 2010

@rivatha jasneeeeeeeeeeeeeeee

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
10. jún 2010

Babenky idem hajat. Dobru nocku vsetkym. Aby ste spinkali celu noc. My mame balkon dokoran a je tak horko.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
10. jún 2010

Idem vam len zazelat dobru noc, docitam zajtra, aj ako stretko a tak, teraz len pozeram pocasie na zajtra, nech viem, co malej do jasli 🙂

tak dobruuu 🙂

blumka
10. jún 2010

caute zeny...ja este nespim a to sa inokedy uz na druhu stranu prevraciam..ale je tu ta kamoska tak sme pokecali, ale uz idem, lebo Juli je nespokojna z tepla to zas bude noc...
olif fotky su super...
no gari, Tete bola dnes kludna...minule mala vacsiu vrtulu v zadku 😀

blumka
10. jún 2010

@laxity, poslem ti to zajtra oki? dnes uz chcem ist pinkat... 😉

zucana
10. jún 2010

bry vecer kocky jake pekne stretko
lenicka aka frajerka ze na oboch bola jak k tomu prode zoska andy rivath a INE 😀
my zaspavame.
Od 3tej musime byt mimo dom lebo sa tu neda vydrzatva klimu nechcem este pustat
baby vase maju vsetky klobuciky to' tu nehrozi uz chapem preco tu nrpredavaju 😕

maminnka
10. jún 2010

ja pisem este z roboty :(

svetlankat
11. jún 2010

Dobré ránko, tak my sme už hore. Miška už aj napapaná. Ja odsávam mliečko a mm chystá raňajky a kávičku. My noc pohoda. Spinkali sme celú noc ale pri otvorenom balkóne.

olifcek
11. jún 2010

my este v posteli, ale nespime uz asi 40min. Teda ja, Oliv dlhsie, hehe, mm este haja. Oliv uz napapana, odgrgnuta, prebalena, pod hrazdickou, v autosedacke kym som ranajky a caro nenachystala, mm bude prekvapeny, chi, a uz opat papka, drobcek moj 😵

zoska
11. jún 2010

dobre ranko,
my sme klasicky hore od 5.30, vykakala sa aod 6.30 zasa haja...no mne sa uz neda... 🙄

@maminnka , neblázni ze v práci tak neskoro v noci 😕 😕 tolko roboty? ale ved si na materskej, musis sa trosku setrit 😉

@rivatha manzel dochadza veru, v piatky ide do roboty velmi skoro aby mohol vypadnut okolo tretej , inak by mu cesta trvala dlho...okolo piatej sa ide popod strečno krokom...
ale on vela cestuje, aj tento tazden bol 4 dni v Nemecku, minuly tyzden bol vo Finsku...nabuduci tyzden je chvalabohu doma ale potom zasa fičí do finska....no a potom konecne dovolenku berie, tesim, tesim 🙂
inak Tento sa premenovalo na Metsa Tisuue...odkupili ich fíni...na tej vysokej budove na začiatku ZA (pri autobazare) ak si všimnes uz nieje mapis Tento, ale zmenili to na logo MT....ale značka Tento pre výrobky ostala 😉 to len pre info...aby si ako Žilinčanka bola upovedomená o takých významných zmenách 😀 😀

dnes má byť horúco ☹ dodržujte pitný režim, by vás hlávk nebolela... asi dnes vonku ani nepojdeme...
ale buduci tyzden ochladenie vraj na 20-25 stupnov 😉

zoska
11. jún 2010

@zucana zuzik ak chces ja ti popozeram klobucik pre Vikinku a pošlem 🙂 len potrebujem vediet na aky obvod hlavicky ...moja ma ten klobucik obvod 43cm a je jej akurat....Vikinka je trosku vacsia....tak neviem ci 44 alebo 45 😉

matesl
11. jún 2010

ahojte dievcata,

dnes sme boli hore kazdu 1,5 hodinu, teda cucol a spal dalej ale od 4 sa pucil az kym sa o 6 nevykakal...do kelu, existuje na to nieco aby ho to netlacilo v brusku? espumisan favame kazdy vecer ale aj tak 😒 a to vsetko so zavretymi ockami...a ked ho vezmem na ruky tak mi spi na pleci, ale lezat ee...jak by sme sa mohli vyspat keby prdiky netlacili.
inak nie su tie deti smadne v ncoi ked tak casto vstavaju?
@blumi ty si tusim vcera pisala, ze blba noc
@macu aj moj mm zahklasil, ze 2x po pol dni dovolenku na futbal...som len kukla, bo ked sa chcem vyspat musi ist do prace 😅

matesl
11. jún 2010

juj ja si to ano neviem predstavit ze by len raz za noc sme bolo hore, asi sa ani nedockam 😅

olifcek
11. jún 2010

@maminnka 😕 fuha, to musis? neda sa inak poriesit? 😖
@svetlankat uzasne klobuciky, no my mame obvod39cm bol by nam veliky
@matesl daj si vecer probiotikum, biopron trebars, dostane sa mu to dmliecka a rano bude krasne kakat, uvidis x;o)

matesl
11. jún 2010

baby ja sa tak smejem na malom, tak ma precikanu plienku, ze sa mu az bodynko otvara medzi nozkami...cvoky idu odpadnut 😅

matesl
11. jún 2010

@olifcek, maly dopstava vecer do mliecka jeho probiotika....kaka pekne len tie prdiky brutal vytlaca 😅

olifcek
11. jún 2010

@matesl @strapco13 pisala, ze jej malicky za z probio pre baba nevedel vykakat, ze ho zapekalo... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre