Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
16. jún 2010

kokos....radujte sa, ze mate mischelinky, pokial su z mm x;o) mne olivka uz tiez zacina mat fajne zahyby a ja sa tesim jak mala x;o) ale jasne, od vasich babatiek mame este daleko, aleeee, dozenieme 😎

olifcek
16. jún 2010

fajne, ze som nakupila opalovacky do manducei, a mame len 15 stupnov plus dazd dnes x;o)))

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
16. jún 2010

ved ja sa tesim az moc...ale neznasam ked niekto ze jake ma tlste nohy alebo aka je tlsta pritom hned myslia ze je nekojena....ale ona je moje krasne baculate zlaticko a stale viac sa podoba na mna 😎

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
16. jún 2010

@rivatha dik dik ma veru take krasne mischelinky aj len sa jej zaparuju aj....ale je podl amna nadherna 😵

zucana
16. jún 2010

@rivatha a co kecas ze nemas narok ved vsetky mame taky isty 😉

jja
16. jún 2010

baby ako mozte zapnite si STV1...damsky magazin, ma byt prispevok o prechadzani na tuhu stravu...

blumka
16. jún 2010

no teda moja Juli je tlsta 😀 😀 😀 a je na UM 😕 ale ona nepapa viac ako by mala..na krabici je odporucanie pre jej vek 1000ml a ona vypije za den max. 800ml, takze sa netrapim...ale tucna je 😅

janielah
16. jún 2010

my sme boli tiez tlusty, ked sme sa narodili - vsak 4190 g to istilo, ale teraz sa vytiahla do dlzky, takze jej aj tie baclkate licka opadli 😀 a ostal len jeden mini zarezik na nozickach 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janielah
16. jún 2010

a teraz poslusne sedi vo vajicku a caka, kym sa maminka napapa 🙂 moj anjelik - ozaj jedli ste uz bryndzove halusky bez halusiek 😀

zucana
16. jún 2010

@rivatha ale my sme narodeni v januari 😀
inak aj ja chcem aby moja sla do dlzky 😉 no a dobre tak je ale tlustoska nie tlstoska 😀
prave varim paradajkovu a melon s prosciutom 😵 prsi dnes...asi to bude dnes ikea 😅

blumka
16. jún 2010

hi, poviem vam najnovsi Terezkin heft...kukla mi pod pazuchy a vravi: :ked vyjastes ako ocko, budes mat vasky, aj ja budem tam mat vasky ked vyjastem ako ocko" 😀 😀 😀 😀

zucana
16. jún 2010

moja zas zadrichmala ako vzdy aby mamca mohla spravit obed...pak sa zobudi ked pride mm bude v stolicke kym budeme papat potom sa pohra s tatom a mamca ju uspi na siestu a o 15-16 sa ide von...teda asi do ikea 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
16. jún 2010

@rivatha, ja uz radsej sedim ked mi ide nieco dolezite povedat, lebo jej hlody stoja za to 😉
vcera som ju nacapala ako sa cesala pod pazuchami 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
16. jún 2010

@blumka 😀 😀 😀 😀

janielah
16. jún 2010

ja to nemozem kukat, tak mi dajte potom vystup, ze co to tam bolo 😉

ja chcem ist strasne do DM-ky, ale ani neviem kde tu v petrzke je, a este k tomu aj leje... 😝

Krpka sa smeje na brusku, neviem co je jej tak veselo....ja ju volam ze Happy baby moje 🙂

olifcek
16. jún 2010

@blumka pamatas ako som chcela, aby oliv uz nozicku papala? pred tyzdnom som jej ukazala, ze nozicku moze papat a odtedy sa s nozickami neprestava hrat a to ani pri pape x;o) i teraz...papa na lavom prse, a lavou rucjkou chyta lavu nozicku, fajne mi pravu bradavku tym otiera, tak normalne musim medzi nas cosi dat, bo inak bolacka..he he...

blumka
16. jún 2010

celkom normalne nazory ma ta lekarka 😉
novinkou pre mna je to maso...terezke som najprv dala vsetky mozne druhy zeleniny postupne a az potom som pridala masko..takze mozme v podstate dat skor 😉
a lepok, no..my sme nedojceni takze..

blumka
16. jún 2010

olif, pamatam 😉 sikulka je olivka

maculik
16. jún 2010

jej, tu to zije 🙂
Ja sa chystam von, je slniecko a pofukuje, len este spapam cestovinky. Masko budem varit az potom, doobeda som kukala Panelak 😅 Petik je v hrazdicke, spal od 9,10 do 12 s 2 cucnutiami, lebo sa zacal preberat a ja som este nemala dopozerane 😀 Takze sa zobudil vybuvany akurat ked dosla kocka z realitky nafotit byt.

zuci, Viki je baculata, ale ved je len kojena, tak to neva. Co ma tiez povedat jja, ved aj Karolinka je riadny kus baby a tiez je len kojena. Ved oni to vybehaju, ked zacnu lozit 🙂 A aj tak, na babatkach je to zlatucke 😵

blumka, Terezka ma teda riadne hlasky 😀 My sme sa minule s mm smiali na tom, co ti odpovedala, ked si povedala, ze v posteli s rodicmi spia len babatka 😀

blumka
16. jún 2010

tie su krasne tie nohavice 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre