Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
16. jún 2010

@blumka juj, ja to nekukaaaam, bo ine maaaam, date paq info, ze??

jooo, nadherneeee suuuu

blumka
16. jún 2010

olif, v podstate nic nove okrem toho ze po mrkve sa uz hned moze dat masko aby malo babo tu stravu pestru a potom spolu s maskom skusat ostatne zeleninky...a lepok u dojcenych deti zavadzat o mesiac skor ako sa doporucovalo doteraz, cize do konca 7. mesiaca 😉

blumka
16. jún 2010

aj tie tricka su krasne...ja uz nekupujem nic, najblizsei dni...vcera som minula velaa..som kupila terzke suknicku a tricko a hviezdicky na stenu..tak staci na par dni 😀

zucana
16. jún 2010

baby tak ako je to teda s tou mukou ???to jej MUSIm dat pred 7mim mesiacom???

@janielah sak v auparku je Dmka...

zucana
16. jún 2010

@rivatha melon mal byt hlavne jedlo ale mm ze staci polievka....

janielah
16. jún 2010

@zucana lenze mam auto v servise u nas, tak som chcela tu v okoli...

blumka
16. jún 2010

@zucana, doteraz to bolo ze po 7. mesiaci aby sa zamedzilo pripadnemu vzniku celiakie, a teraz po novom sa ma davat pred, lebo ze neskorsie zavadzanie neznamena rozvoj celiakie ale skorsie zavedenie spolu s dojcenim moze tomu ubranit...podla mna to je myslene preto tak, lebo vela zien po tom 6. mesiaci prestava dojcit a prechadzaju na UM alebo niektore aj kravske, tak aby sa ta muka stihla dat spolu s dojcenim...opytaj sa annag

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
16. jún 2010

jo zeny, prisli mi dnes ciapocka a cepcek..neviem kto ste etse vtedy objednavali..

janielah
16. jún 2010

@rivatha a normalne si rodila? Ja ano...ale uz aj hviezdicky som videla popritom... 😝

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
16. jún 2010

@rivatha, tak tak by sa malo...trosicku a plus materske mliecko na ochranu...

blumka
16. jún 2010

ja som sa na to uz davnejsie pytala annag a ona mi povedala to iste co dnes v tom magazine, ze lepok po troske do 7. mesiaca...napr. do polievky trosku ovsenych vlociek...

olifcek
16. jún 2010

@blumka takze kedy mozem kupit piskoty a dat olivke?

zucana
16. jún 2010

oki dikes 😉 lebo ja som neskoro zapla....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
16. jún 2010

@olifcek, piskoty maju okrem lepku cukor a vajce, takze az po roku 😀 😀 😀 teda ak sa odporucania nezmenili ohladom vajec 😕 a piskoty som ja napr. terezke vobec nekupovala prave kvoli tomu cukru, kupovala som jej v lekarni take piskotky bez cukru, bez lepku ale uz ich nevyrabaju..
existuju detske piskoty, ktore sa tvaria akoze sa mozu ale tie tiez obsahuju vajce 😉
ale najlepsie co kedy kto mohol pre drobcov vymysliet su kukuricne chrumky, sice bude od nich zalepene vsetko ale jak si fajne tie deti ich vedia drzat a papkat...a su bezlepkove, bez soli, bez cukru, bez alergenov 😉
Terezka ich miluje dodnes 😉

blumka
16. jún 2010

@olifcek ale existuju napr. Nestle susienky alebo Hipp keksiky alebo Sunar ma nieco take a to neobsahuje vajicko, len maju tiez urcite mnozstvo cukru...no ale isto lepsie ako piskoty 😉

inak som vam zabudla pochvalit Terezku...spala celu noc sama vo svojej izbe..zaspala s mm ale potom az do rana spala sama akurat o piatej zacala mrncat, ale to robi aj ked je pri nas, asi zle sny...tak tam mm nabehol, pocicikal ju a vratil sa ku mne...a potom spala do siedmej..
a teraz na obed si to rovno nasmerovala do svojej izbicky 😉 😵

zucana
16. jún 2010

@blumka a od kedy sa mozu tie chrumky....

janielah
16. jún 2010

@rivatha viac menej sme na tom boli uplne rovnako, az na to teda, ze ja som pribrala extreeeeemne vela a odhadovana velkost Krpky bola 3800g - uz vtedy mi nebolo vsetko jedno... 😝

blumka
16. jún 2010

@zucana hned ako zacnes prikrmovat, lebo kukurica neobsahuje lepok.. 😉 len ked ich budes kupovat, pozri si zlozenie..musi tam byt 100% kukurica, ziadne stopy niecoho ineho, hlavne nie arasidov a hlavne NESOLENE...deti do roka ziadna sol a korenie

garonka
16. jún 2010

čafte

hlasim sa živa a zdrava 😀

vidím že som tu chybala 😀 ježiš baby to ste toľko počmarali? kedy to ja prečítam 😕 😅 😅 😅 idem si to pomaličky prebehnuť 🙂

blumka
16. jún 2010

toto su tie bezlepkove piskotiky...su ryzove vlastne...terezka ich milovala...pozeram na ich stranke ze ich este robia, tak asi kupim aj pre Juli

http://www.fendtrade.sk/foto.php?showfoto=produkt

garonka
16. jún 2010

@zoska všetko naj k dnešnym 4 mesiačikoooooom 😉 😉 😉

blumka
16. jún 2010

no teda nerobia...na vsetkych pise ze nie su na sklade

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
16. jún 2010

a aj maminkinej Natalke k dnešnym 4 mesiačikom šecko naj naj naj 😉 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre