Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
16. jún 2010

@garonka my labky chytame dlhsie, ale ku puse sme ich ruckou nedavali, hlavna vec, ze bez ruciciek aj za hlavku pomalicky, he he....ale odkedy si prvy krat ocmulala palceky na nohach, stale sa za ne taha, i pri pape x;oD

kolienka sme chytali dlho dllho x;o) a aj plienku pri prebalovani, chi...

a dakujeme

olifcek
16. jún 2010

my sme sa hrali, boli v schranke kuknut, ci cosi neprislo, paq sme sa hrali ja pri vani, oliv vo vani, pouzili sme aj penovu podlozku, paq pri prebalovani protest, lebo este chcela byt vo vani, kde opat vodu pila, budujeme imunitu, ako blumka vravi, hehe x;o) papali sme a uz teraz haja x;o) dala som jej taky overalik, co sa rozopina medzi nozickami len, ma dlhy rukav i dlhe nohy...

kukam, ze tie supinky uz skoro vobec nemame...

garonka
16. jún 2010

@olifcek jeeeej voda zdrava sa pytam mm keď je vodar či ta voda je neškodna 😀 tak je zdravšia ako zo studne fuha

my v kratkom bodynku v spalni furt 25 a ja že teplomer vyhodím aj vetrane bolo tak jak ta teplota nabehla šak vonku zima

olifcek
16. jún 2010

@garonka y mame v obyvke 25,7 v spalni 25...vidis? oliv sa mi zapoti, ja koza jedna...neva, ku veceru ked tak este raz pojde do vane a dam to, c mala doteraz i v noci....bodynko s kratkym, tenucke leginy pasikave a ponozticky

olifcek
16. jún 2010

@garonka ked to Tvoj mm povedal, tak potom super x;o)

garonka
16. jún 2010

@olifcek jo lebo ja som odmietala vodu z vodovodu a aj keď sa maly kupal tak trocha z nej pil tak som hysterčila a voda je zdravšia ako mineralky ahaaaaaaa ta tak

ale nechapem jak tych 25 sa naberie šak vonku zima nie? my nakratko ale nožky prikryte

olifcek
16. jún 2010

@garonka vonku je 16 x;o)))

garonka
16. jún 2010

@olifcek no fajna kosa a dnuka mame 25 🙄 variť sa musíme

ja mam mm doma, že ma migrenu som sa vaľala od smiechu, že to aj chlapi migrenu maju?

lolka
16. jún 2010

ahojte 😉
zuci, aj nasa Viki sa tak vytaca, robi to asi 2 tyzdne. sa smejeme ze musii vsetko vidiet, aby jej nieco podstatne neuslo 😀 a ze tlsta ? ved to je take babatkovske, aj my mame sunecky a sme na ne pysne 😀

zucana
16. jún 2010

jaaaj my sme dnes moc toho nenajedli...co to znamena dokelu????teraz zas spinkame doteraz sme sa hrali a slintali....ked sa zobudime napapame sa dufam konecne...nemoze byt ze nemam mlieko????

olifcek
16. jún 2010

@zucana kebyze ho nemas, dostanes krik, neboj nic, nepreslo by Ti to len tak, pokooooj 😵

garonka
16. jún 2010

@zucana to nevadí a Vikinka je spokojna haja tak ak by bola hladna plačkala by, my sme včera cely deň prespali a jedli fakt malo

lolka
16. jún 2010

u nas je cca 20 stup a prsi., bola som vonku a malu asi vela naobliekala, my plakala 😖

zucana
16. jún 2010

tu lialo ale uz vykuka slniecko tak pojdeme vonku a tata pre nas opat pride....

zucana
16. jún 2010

len aby mi nepochudla 😀

blumka
16. jún 2010

@zucana, keby si mlieko nemala tak mala jaci o dusu..neboj, ziadne dieta, ktore je hladne ti nebude spokojne spat 😉

zucana
16. jún 2010

spinka takto tak snad je to spokojne 😎

blumka
16. jún 2010

@zucana sa hovori, ze ked ma pri spani dieta ruky hore ze spokojne spi a od hladu este ziadne dieta nezaspalo 😀 😀 😀 😀 jasne ze je ok...keby bola hladna nespi vobec a vrestiii 😉

sme s Terezkou malovali...teda robila odtlacky stetcom na papier a ja som to potom domalovala akoze luka a kvety a stromy...celkom pekne to vyznelo...dame mm ku dnu otcov 😉 😵

olifcek
16. jún 2010

@blumka kedy je den otcov?

@zucana prosim Ta, aku farbu si na tie odtacky pouzila? ja uz davnejsie som nad tym uvazovala, ze urobit a zaramovat x;o)

blumka
16. jún 2010

@olifcek tuto nedelu 😉

olifcek
16. jún 2010

oliv este 11.06.

x;o)) veeeelice sa jej paaaaci, dakujeme, zuci

zucana
16. jún 2010

@olifcek taku na tvar....som davala a pekne sla aj dolu...

olifcek
16. jún 2010

@blumka no do kelu, musim cosi originalne vymysliet...olivke obleciem tielocko i love daddy x;o) ale nieco originalne by to chcelo...tie odtlacky asi nestihaaam

zucana
16. jún 2010

@olifcek jeeeeeeeeeeeeeeej

olifcek
16. jún 2010

@zucana vidiiiiiiiiiiiiiiis? zajtra supnem oliv do manduci a skocim do sevtu kupit

blumka
16. jún 2010

ja som tiez rozmyslala o odtlackoch ale tiez nestiham 😀 tak sme s Tete malovali 😀

olifcek
16. jún 2010

@zucana Ty co chystas mm?
@garonka a Ty?

a vsetky? ciom prekvapite mm ?

@blymka uz vidim, je to malickym v kalendari

blumka
16. jún 2010

a okrem toho este parfem dostane oblubeny 😉 sam si ho kupil a doniesol mi ho, ze tu mas pre mna darcek na den otcov..tak som ho skryla a dam mu ho v nedelu 😀 😀 😀

blumka
16. jún 2010

jeeej..maly polnisko 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre