Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
25. jún 2010

@rivatha fuuha, nie veru, som nevedela, ze take vobec je...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
25. jún 2010

@rivatha jeeeej, to je ake mile....ale fakt potrebne? nestacia obyc?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
25. jún 2010

cawes...tak vysledok..okrem alergie na byliny, travy a dreviny sa mi pridruzili roztoce a perie...a ja ze preco v noci smoklim, ked spim na paperovom vankusi 😅 ale uz mam lieky a predpisane vakciny super bude...uff

olif, podbradnik si kup aspon jeden taky plastovy ci gumeny, to len po pape umyjes, do dalsej papy uschne a mas pokoj 😉

jo a uz neporovnavaj 😉 ja som si teraz nedavno pozrela tabulky, ze co by mala vediet Terezka...tak recovo je daleko za 2,5 rocnymi detmi a pohybovo niekde na dvoch rokoch 😉 v jednom vynika a druhe jej velmi nejde 😉

lenica81
25. jún 2010

my uz sme taky podbradnicek vyfasovali... od mojej maminy...

blumi, no nezavidim ti... v zime aj mne puchol nos v spalni, ale teraz, klop klop, chvalabohu preslo...

oliv, co ste mali oblecene v manduci... chcem ist nieco vybavit a nechce sa mi trepat s kociarom...

blumka
25. jún 2010

@jaja32 ak si chces kupit manducu a nevie ci ti mala v nej bude, pozri na www.nosime.sk tam ti za urcity poplatoj pozicaju manducu alebo ergo a ked sa ti nebude pacit jednoducho vratis 😉
@lenica81 ja mam doma 3 take podbradniky a terezka si len rozkazuje ktory chce 😀 ale su fakt na nezaplatenie

olifcek
25. jún 2010

baby a pecen mame okiiii...@latvia, ktora je lekarkou sa mi na to kukla a dala aj vysvetlenie a link, kde su hodnoty pre detickyyyyy, jaaaj, aj mi poradila vytlacit, nech ukazem az bude treba....stastna som

tu je link na hodnoty krvicky u deticiek...

http://www.klinickabiochemia.sk/?menu=odbinfo&m...

blumka
25. jún 2010

@olifcek suuupeeeeeeeeeeer

olifcek
25. jún 2010

@blumka oki, tak kupim, ale je to babu pohodlne? saq to lacnejsie nez normal podbradnik

@lenica81 ako teplo mate?

olifcek
25. jún 2010

@blumka som stastna, ze tu mame ochotne lekarky a navyse, co sa vyznaju!

blumka
25. jún 2010

@olifcek myslim, ze dieta to neriesi absolutne ci ma taky alebo taky podbradnik 😉

blumka
25. jún 2010

@olifcek vdaka za kona, ne ;) mne latvia pomohla pri cisarskom 🙂

olifcek
25. jún 2010

@blumka ci to nereze napr. 😉

a jo...alergia..nic moc...budes to mat tazke od jari po jesen, fnuk

lenica81
25. jún 2010

@olifcek teplomer ukazuje nejakych 18-19... ale pofukuje vetrik chladnejsi... ci staci len dlhy overalik a ciapocka a na nozicky capacky... 😕

olifcek
25. jún 2010

@lenica81 my mame dnes tak, mali sme oplovacky na rozopinanie, kvoli vysetreniam x;o), teplaciky, podkolienky, mikinku, ciapocku s dierkami...takze staci co chces dat x;o)

blumka
25. jún 2010

@olifcek nereze, nie je to uplne na krk 😉
budem chodit na dlhodobe vakcinacie, resp. si to budem davat sama doma...raz som to uz mala a mala som roky pokoj 😉

maculik
25. jún 2010

tak kocky, Petrik spal od pol1 do 3 s jednym papanim v polospanku o 1. Konecne ma trosku oddychnutu naladu a aj maminu 😎
ale volali z jasli, ze Adelka ma horucku, tak ju mm o pol3 priviezol, mala 38,8, dali sme nurofen a uz 25min buva. dufam, ze nebude chora... ☹

olifcek
25. jún 2010

@maculik uff

zucana
25. jún 2010

@maculik a kedy vy vlastne letite? snad to adel hned prejde....
my sme boli v obchode este v sportaku 😉
a inak tu je teplo ze 30 stupnov....

jaja32
25. jún 2010

@blumka super ďakujem, už som pozrela a zatiaľ všetko požičané

zucana
25. jún 2010

fotkyb

jaja32
25. jún 2010

@zucana super, vy už v športovom sa vozíte 🙂 ja stále váham či už je čas, alebo nie. Natálka sa už takmer nevprace do hlbokého. Snáď už zmeníme vaničku.

maculik
25. jún 2010

@zucana az o tyzden v pondelok, takze casu dost. Este v stredu ide na 2r prevent.prehliadku a PEtrik na preockovanie.
Ja len dufam, ze to nie je nieco vazne, lebo ako naschval v piatok poobede to prislo, ked uz ani dr neordinuje.
idu jej dolne ocne, mozno aj z toho, alebo som rozmyslala, ci nedostala upal, ved je hadam aj 27st, &j vcera bolo. Ale v skolke maju na dvore tien a nebyvaju dlho vonku na slnku. Tak neviem...

A to sme zajtra chceli ist do parku (ma byt cely vikend okolo 27-28st) a aj kupit koleso a pod.veci na dovcu, no ak bude mat teplotu, nemozeme s nou chodit po slnku.

Aspon ze buvinka, spanok lieci, aj si oddychne... take mala licka cervene, chudiatko. 😒 Pritom vcera aj dnes rano sa spravala uplne normalne.

lenica81
25. jún 2010

@maculik tak nech to adel rychlo prejde... a nova foto, ze...

my uz sme spat, nic sme nevybavili, chyba systemu... 😠 tak este raz musim ist... este aj kropit zacalo... a olif, sme sa spotili jak mysi... 😅 to uz do tej manduci neviem co obleciem... nieco lanove by sa zislo... a este mi v nej zaspal, tak som ho vyklopila do postielky... tak aspon chvilu hadam pospinka... 😔 lebo vonku na vsetko cumel a olizoval manducu samo... mnam...

olifcek
25. jún 2010

@lenica81 opalovacky len daj a ponozky x;o)

inak baby...mne sa nedari olivku dat do manduce aby pekne videla...vzdy nam zavadzaju remienka, co robim zle? pritom mam uplne dotiahnuty pas a aj remene x;o((( zeby sme boli kratke? ma cca 58-60cm

tu este nemam dotianute ramena ako sme s mm zistili, ale i ked dotiahnem, nie je to o moc lepsie...musim drzat popruhy aby videla x;o((((

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre