Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
8. júl 2010

@rivatha diiik 😉

jaja32
8. júl 2010

@rivatha ani kôň ho nezobudí 😝 😀

olifcek
8. júl 2010

@rivatha veru, ja nejdem na wc, ked je tu mamina...bojim sa, ze si ju bude vyhadzovat...x;o((

svetlankat
8. júl 2010

Caute babenky, my sme boli vonku, Miska ma dnes placlivy dnicek, aj vela grckame, tak neviem co to. Dost ste toho popisali, idem docitat. http://www.infonoviny.sk/skončila-na-streche-0 kuk sem, sesterka havarovala, nastastie len male poranenia, korzet na krku nejake tie rezne rany ale inac ok.

zucana
8. júl 2010

@olifcek juj to mas blbe...ale moja mamina by bola taka ista ale zasa neprehanala by ze strapacky...
a o svokre som si myslela ze ma respekt ale uz tomu moc neverim...jej celkovo
no a ani si neviem rpedstavit ze by som ju dala niekomu krmit....akoze ja mam taku zlu skusenost ze som sesterke davala jablko ani neviem kolko mala a zabehlo jej a to som mala ja nejakych 17 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
8. júl 2010

maminka to nemysli zle, ved i segru nutila divat s ana to, ako jej najmladsej, ked mala cca 3 mesiace, dava papat na vianoce salat a rybu...a segra nemohla ceknut, inak by bola hadka x;o((( ze ved vychovala nas 4 a dalsie 4 deti a nikomu nic nie je, z elen prehanam....

garonka
8. júl 2010

@olifcek my už sme cmuľali pečeny bôčik 😠 a moja svokra nepochopi prečo tobimu nedavam ešte nič okrem mliečka, šak čo ju do teho kedy budeme jesť

svetlankat
8. júl 2010

@rivatha dikes, ja uz som minula 50 ecokna stranke peknehracky, uz sa musim krotit

blumka
8. júl 2010

@olifcek smutny postoj maminy...v prvom rade je to tvoje dieta a uz len preto by mala robit to co povies ty ☹
ja to mam dobre, lebo ked mi niekto nieco take povie, ze prehanam, tak ja poviem,ze mozno prave preto ze som jedla vsetko do bludu tak teraz nemozem mlieko a som alergik skoro na vsetko 😀
mojej mamine bolo minule skoro luto ze ona za to predsa nemoze, lebo vtedy neboli take vedomosti ako su teraz..no zlata bola..normalne si davala po tolkych rokoch za vinu ze nas nezacala prikrmovat az v 6. mesicoch 😀 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
8. júl 2010

@svetlankat drzim palce sesterke...

@garonka, hech

blumka
8. júl 2010

@garonka davaj recept na tie jogurtove lievacne a nekecaj 😀

garonka
8. júl 2010

@blumka jaj šak listujem totu bordelarsku knihu no 😅

jaja32
8. júl 2010

pomoooc, vonku 25 st, pofukuje vetrík, mám dať malej krátky či dlhý rukáv? ja so na nervy z tohto obliekania

olifcek
8. júl 2010

@blumka moja zase povie opacne....vdaka otmu, ze sme skoro jedli, niesme na nic alergicki...

@rivatha jo veru....spon to segra tvrdila...

olifcek
8. júl 2010

@jaja32 kraaatky

blumka
8. júl 2010

@olifcek no a ked olivka bude na nieco alergicka tak si to mamina vezme na svedomie, ze to je kvoli tomu ze do nej tlacila? to ne, ze? 😉 nic si z toho nerob, nie si sama...prevazna vacsina maminiek a svokier su take

jaja32
8. júl 2010

@olifcek díky

blumka
8. júl 2010

@garonka listuj, listu...a ide ti mailik

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
8. júl 2010

@rivatha neni...normalne kup...sak ked sa neda sa neda...je dobre ak je taka moznost ale ked neni nic sa nestane 😉 nemate v okoli niekoho kto ma doma zvieratka? ja som tak kupovala kralika..ale ten bol len pre Tete 😉

garonka
8. júl 2010

@blumka treba 400g bieleho jogurtu alebo aj 500g to je jedno, 3/4 toho kelímku ide polohruba muka ale mm dava hladku, potom 2 vajíčka, troška mlieka, 1 vanilkovy cukor, 1 čajova lyžička prašku do pečiva, štípka soli

zmiešaš jogurt, muku, kypr.prašok, vajíčko, cukor, i štipku soli a trocha sa to zriedi mliekom a nechaš takych 15 min postať a šup na rozpaleny olej

pisala som to ako dilino, lebo volam mm aku muku na lievance a on že ide hladka a na papieri načmarana polohruba 😠

blumka
8. júl 2010

@garonka dakovala..odpisala 😉

olifcek
8. júl 2010

@rivatha ja tiez nemam moznost ine, nez kupovane....alebo mi @blumka zozenie kralika a bude 😝 😝 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
8. júl 2010

@blumka dufam, že sa vydaria 😵
u nas sa po nich zapraší raz dva 😀

blumka
8. júl 2010

@rivatha ty mas tetu na orave? deee? 😀
@olifcek ak sa bude dat mozem aj tebe, len to som brala od jednej maminej kolegyne z prace a ona uz nerobi, tak som dala mamine bojovu ulohu nech najde inu kolegynu 😀 a ked ne, tak sa kupi,no booooze

olifcek
8. júl 2010

@blumka saq maminumam kucharku....a pracuje prevazne s ludmi z dedinyyyyyyyyyy, vidiiis? len kam ja toho kralika dam, ze jo? mame chladnicku, ktora ma na vrchu mrazak.nie moc velkyy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre