Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
8. júl 2010

@kleopatris ahoj, ja som používala takúto podobnú fixačnú podložku, len mala obidve strany rovnako veľké. Ešte jej ju niekedy dám, aby sa nepretočila v spánku na bruško aj keď máme monitor
http://www.hrajko.sk/fixacna-podlozka-delta-dif...

olifcek
8. júl 2010

a my mame asi 60cm a vaha...na jednej vahe 4600g, na druhej 4900g, tak neviem...

zucana
8. júl 2010

tak tu je foto ale je dost velky tak asi ho radsej donesie mm ked pojde 9teho augusta staci jo? musim dat do albumu lebo sem to zas nejde
inak origos cena bola 25 eur a cenovka bola 7.50 ale ked som platila 6 tak som neprotestovala 😀

olifcek
8. júl 2010

@svetlankat podla pocasiaaa...dajme, ked nebude moooc teplo, bo sa v manduce uvariiime s oliv x;o)

olifcek
8. júl 2010

@zucana ja hlupa, ze som sa tiez neozvala na kupu...asi osud...oliv itak nic dlho nebavi...

svetlankat
8. júl 2010
kleopatris
8. júl 2010

@jaja32 nad tym so aj ja rozmyslala, ale ci sa mi z toho nedostane 😕 on je hrozne sidlo...

este by som vam ho mala predstavit 😉 tak toto je on 😵

nika0607
8. júl 2010

ahojte, tiež sa vám sem trošku votriem, aj ja mám februárčatko Vikinku, občas Vás čítam. Vidím, že sa tu preberajú príkrmy a nejaká tabulenka, ako sa k nej dostanem? Ďakujem

olifcek
8. júl 2010

@kleopatris jeeeeeeeeeeeej

lenica81
8. júl 2010

@kleopatris sympatak... to ti pije z poharika... 😕

zucana
8. júl 2010

tu j e olif a este pojdem a maju za 7,50 tu co dava tu pusu aj....co som davala rano

olifcek
8. júl 2010

@zucana boze, to je krasne...rozmyslam, ze kupim sebe na meniny, nech uz nemam vycitky, ze minam na oliv, ked uz ma toho fakt dost...mozem si do zajtra rozmysliet?

njonja
8. júl 2010

@blumka si zlata dakujem krasne🙂 Nedoslo mi nic a budem velmi rada, ak mi to poslesuz aj idem pisat IP..

lenica81
8. júl 2010

@zucana nadhera... a ten usmev... 😀 staci aj 9. augusta... je to asi dost velike... rozumiem, ze sa neda len tak zbalit... 😨 takze fakt dakujem...

blumka
8. júl 2010

@nika0607 posli mi do ip maila a ja ti to preposlem...len strpenie, idem teraz uspavat malu 😉

olifcek
8. júl 2010

@njonja @blumka mozem Ti to preposlat...x;)

zucana
8. júl 2010

@olifcek jasne olif este dam pak video tej co dava pusu dufam ze zajtra este budu mat...
ideme na pizzu

lienka2
8. júl 2010

@olifcek aku vyzivu davas malej olivke? my sme dostali bio hamanek od hame ale je tam aj cukor.. a mame doma aj hipp co bol v taske z porodnice.. ktore je lepsie? take s cukrom by sa asi nemali vsak? a este mozem to dat skor ako dostane prve ovocie? lebo v nedelu by som mu chcela skusit dat mrkvu ci spapa.. dnes som skusila kustik popuceneho bananu a chudak sa tvaril akoze ho chcem otravit 😀

inak nechapem kolko ste toho popisali za cely den.. my sme boli 3x vonku, tak som mala co robit docitat pri veceri 🙂
a ked kosicanky dohodnete stretko dajte mi vediet, by som sa pridala ak mozem 😅

lenica81
8. júl 2010

@lienka2 baby dnes boli produktivne... 😀

olifcek
8. júl 2010

@lienka2 ja davam vyzivky od hame, ovko, i hipp...nedari sa mi kupit vzdy bez cukru, skor naopak...ale nie je ho tam vela, takze v pohode ;o) riskujem jedine to, ze oliv si nebude prosit zemiacik a mrkvicku,,,no verim, ze to zvladneme x;o) ja som zacala vyzivkami x;o) uz i bananik chutnala, aj vyzivku jablkovo mrkvovu a v pohode x;o) oliv sa nezaprie, je to jedak x;o)

andrea2603
8. júl 2010

baby, vám to dnes páli ... takto vymyslieť nové témy a super, že ste ma tam zobrali 😵
... a vitajte nové februárovky 🙂
a foto s @jaja32

jaja32
8. júl 2010

tak my už spinkáme, Natálka mi doslova odkvecla na ramene, nezobudila sa ani keď som ju vyzliekala a ukladala do postieľky

jaja32
8. júl 2010

@andrea2603 ja radšej nadám foto...lebo je to isté

olifcek
8. júl 2010

@svetlanka @garonka dajme zajtra stretkooooooo, s @blumka dame, ked bude moct

blumka
8. júl 2010

mna nasral momenalne mm..kupe terezku, teda ona sa kupe a on pri nej na pc a ona vrieska ze mi juli zobudila totalne a on nic...tak som mu tam bola zabuchat ze nech su ticho, chudak tak sa na mna kukol...
no ale juli si teraz vyprava v postielke total zobudena...sa snazim jak vol pol hodiny na lopte a toto, kto by nebol nasraty 😠

jaja32
8. júl 2010

@blumka 😠 veru
Ja už žehlím a kukenzujem tu 😀

nika0607
8. júl 2010

juj baby to ako stíhate tu toľko písať ale skvelé témy preberáte, so sa už čo to pri vás poučila 😝 , a len pozerám, že aké máte veľké detičky, naša Viki 5930 g a 61 cm, miery zo včera ale dr povedala, že v poriadku, tak hádam áno...

olifcek
8. júl 2010

@nika0607 konecne niekto mensiiiiiiiiiiiiiiii

nika0607
8. júl 2010

@olifcek 😉 mne sa ani nezdá, podľa mna je taká akurát...

olifcek
8. júl 2010

@zucana uz mozem kludne nosit topanocky od Tebaaaaaaaaaaaaaaaaa...len ked pride mm, musim ho poprosit, aby mi ich priniesol...su odlozene v krabici s letnymi topanockami...

baby, ze su krasne? x;o) podrazky su samozrejme urobene, nech niesu povodne kozene, lebo to by dlho nevydrzalo...nie u nas, ze? x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre