Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
9. júl 2010

@olifcek mam tento uplne novy samoska ze ti ho dam za super cenu 😉
http://moulinex.totalelektro.sk/moulinex-dd5001...
inak vy toho pisete....
my sme vanicku pouzili len ked sme isli do Blavy prvykrat a mala bola estìe fakt mala....

blumka
9. júl 2010

@svetlankat kde chodis ku kadernicke?

zucana
9. júl 2010

ja som si praveze myslela,ze presnidacvky su kontrolovane a ze je to mozno este lepsie ako to ovocie a zelenina postriekana neviem cim....ja kupujem bio aj zeleninu ale nasla som vcera len mrkvu a cukinu tak preto zemiak az o 3 dni 😅

olifcek
9. júl 2010

@zucana JEEEJ TEN JE FAJNYYY....

no veru..oliv bola do kazdej vanicky primala...dokonca i ked bola novorodenecka vlozka...nam i lekari, ze ked mozeme, nech ju nedavame do vanicky, ze je primala na nu...

olifcek
9. júl 2010

@olifcek teda, do vajick anech nedavame

zucana
9. júl 2010

@olifcek tak napis kolko by si zan dala 😉 lebo mm ho kupil este pred rokom (stale je v krabici nepouzity) a mamina mi kupila tiez braun takze ja si necham ten co uz pouzivam 😉

blumka
9. júl 2010

@zucana to mas jedno v akom poradi to das... 😉 a mrkvu si odsleduj, lebo moze zapekat 😉
ja si tiez myslim ze tie prikrmy su kontrolovane 😕 aspon tie zeleninove co su specialne na prve prikrmy, tie jednozlozkove 😕

kika58
9. júl 2010

@olifcek to by som nerada ale som pri tom robila hame konkretne a neviem ci to sem pisat....

blumka
9. júl 2010

@kika58 napis...

olifcek
9. júl 2010

@kika58 no pis...nech vieme

blumka
9. júl 2010

tete je hore..tak padam..ukazem sa vecer..mame dnes vzacnu navstevu..paaaaaaaaa

kika58
9. júl 2010

@blumka
@olifcek boli to konkretne jablkove a do nich potom pridevali ine ovocie ale zaklad bol jablckovy
takze jablka neviem odkial vedeli ci su alebo nie su striekane kedze ich vykupovali od vsetkych kto ich priviezol, vysypali ich do velkej jamy s troskou vody a vtej jednej vode sa akoze umylo nespocetne mnozstvo jablk, potom akoze dve zeny mali dohliadat na to aby sa nedostali dalej take tie hnusne cierne jablka doslova hnile, lenze samozrejme co si budeme hovorit, ked si isli zafajcit alebo nestihali tak sa pomlelo doslova vsetko 😝 takze do detskej vyzivy isli aj tie hnusne cierne jablka to hovirm len to co som na vlastne oci videla 😔

olifcek
9. júl 2010

@zucana v linku je moulinex...

kika58
9. júl 2010

akoze ja tiez milujem presnidavky ale ja tomu preto neverim ani tym ostatnym... 🙄
my robime presnidavky doma z domacich jablk viem co tam davam a veru take hnusny tam neidu

olifcek
9. júl 2010

@kika58 nastastie sme od hame mali len dve...cucoriedkovu a jhodovu...preferujem ovko prip hipp

olifcek
9. júl 2010

zeleninku si budeme varit, ale ovocie budem davat takto prip. do rucicky

kika58
9. júl 2010

len aby to nebolo pri vsetkych vyrobach taketo... 😔
a to som prigadovala aj na uhorkach kecupe slivkach a hruskach, pastekach ale to je ina story 😀

zucana
9. júl 2010

@olifcek viem ten ti predam ked chces ja som si nechala braun 😉
napis si kolko by si za neho dala ja budem rada ked ti pomoze 😉

blumka
9. júl 2010

@kika58 fuj 🙄
len ked niekto nema vlastnu zahradku? kupovane je tiez sajrajt..tak co je mensie zlo? asi z trhu ci?

jaja32
9. júl 2010

@kika58 no, tam kde kečup robia brigádovala kamoška....odvtedy si robí kečup sama. Ja si kupujem...snáď to prežijem

olifcek
9. júl 2010

@zucana x;o)

jaja32
9. júl 2010

@blumka ...čítala som na nete, že lepšie kúpiť v tescu, pretože to musí prejsť kontrolou a na trhu je to väčšie riziko, tam ti nepovedia pravdu, či postrekovali, alebo nie. To radila pediatrička jednej mamičke.

lenica81
9. júl 2010

no a hlavne teraz po zaplavach, ja by som na trhu nekupovala... 😕

blumka
9. júl 2010

zacala som ciata (tete este zaspala) vyzera to dobreeeeeeeeeee...

blumka
9. júl 2010

@jaja32 pediatri ponukaju to za co dostanu peniazky ked urobia reklamu 😉 😀
ono je to asi za jedno...v kazdom pripade v dnesnej dobe uz nema clovek istotu asi v nicom co sa tyka potravin

kika58
9. júl 2010

@blumka no z trhu by som povedala ze by som skor kupila, ale je to pravda clovek nevie co sa dialo s tou zeleninou ci ovocim....

kika58
9. júl 2010

@blumka presne s tymto suhlasim vsetko je len o reklame a marketingovych tahoch a samozrejme o peniazoch

jaja32
9. júl 2010

@blumka to je pravda. Ozaj ty si dávaš mliečko predpisovať?

blumka
9. júl 2010

@jaja32 ne...ja mam obycajny Nutrilon, ten nie je na predpis, alebo hej? 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre