Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
12. júl 2010

ja krava pisem segre ze mame novu temu a ze tam nesmi leboje sukromna a ona ze ona moze lebo chodi cezo mna tak som musela rychlo menit heslo 😅

zucana
12. júl 2010

ja som sa o nu bala...to je ta to nezdvihala a boli niekde na dovolenke kde nemali signal akoze 2 mesiace to mali naplanovane a mi to zatlkala ze s nejakymi kamosmi co nepozname....a este bol anasrata ze som sa o nu bala...

olifcek
12. júl 2010

@zucana tak tak, to heslo som Ti chcela uz v minule navrhnuuut

inak baby, na zubky, tiez uz aspon tyzden chcem napisat a stale zabudnem...skuste dat mokru bavlnenu plienku nech si hryzkaju, vraj to omaha na bolave dasienka x;o) oliv ma rada take i teraz....asi i preto, ze z toho soska vodu...

olifcek
12. júl 2010

@zucana

ja nechapem ludi...preco si nevazia dobrych ludi? ved dnes je ich /vas, zuzi/ tak malo 😖

zucana
12. júl 2010

lenze som zmenila heslo a segra ze vidi

olifcek
12. júl 2010

@zucana zmenim Ti ho ja a napisem sms? x;o))

olifcek
12. júl 2010

@zucana i ked...to by nemenilo situaciu vlastne... 😀

olifcek
12. júl 2010

@zucana vyskusam, ci moze vidiet....zmenim si heslo a budem mat otvoreny iny prehliadac x;o)

zucana
12. júl 2010

nie ona je asi automaticky lognuta a este sa neodhlasila

olifcek
12. júl 2010

@zucana AHA, TAK to je smola...ale mohla by sa odhlasit, mala by respektovat Tvoje sukromie predsa

lenica81
12. júl 2010

inak baby, neviem ci ste to uz preberali... vikend nestiham docitat, aj keby som chcela... asi iba prebehnem fotos...

vcera som opat studovala prikrmy a tak som opat skoncila na stranke annag... a tam v komentaroch pod clankom rozoberaju prikrmy vo forme jedenia celych kuskov bez pyre, mixovania a pod... co si o tom myslite, asi ked nie je ina moznost, je dobre vediet aj o tomto... 😉

lenica81
12. júl 2010
lenica81
12. júl 2010

pozrela som si nejake videa na youtube k tejto teme... 😀

https://www.youtube.com/watch?v=jzzPTRUWMHI
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jja
12. júl 2010

tak babky, mame po poradni, mame 75 cm a drzte sa - 9300 g....u nas co mesiac to kilecko hore.... 😎

maminnka
12. júl 2010

v tomto teple sa von podla mna ani neda ist...

maminnka
12. júl 2010

@jja fuuha, no teda, vladzes slecnu este nosit? 🙂

jja
12. júl 2010

@maminnka no zatial ano, ale nie dlhe trate🙂)) ale dokedy???? 😀

lenica81
12. júl 2010

@jja fuha...

zuci, diky za tip, toto prevadzkujeme, ale este asi musime vyckat a viac na brusku byt...

olifcek
12. júl 2010

@maminnka veru...my tu mame stale 31 stupnov a ja oliv nesmiem kupkat, len sprchovat...aj to som sa bala, ale vcera som ju sprchla s mm a dnes tiez, zacina mat potnicky, takze ju bude, castejsie sprskovat...snad to neva, ved sprchovat mi ju dovolili...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kleopatris
12. júl 2010

ahojte 🙂
boooze par dni sme boli na slovesnku a tolko stran zase 😅 nestiham citat ☹

blumka
12. júl 2010

BUJAKAAAAAAAAAAAAAAAA 😀

blumka
12. júl 2010

😕 😕 😀 😀 DE STEEEEEEEE 😀

blumka
12. júl 2010

@zucana, kolko ti viki zje nech zje..a ked bude chciet mliecko nech pije 😉 deti papaju len tolko kolko vladzu 😉 netreba ich ani nutit do jedenia ked nechcu ani stopnut ked im chuti 😉 mne terezka snad od prvej lyzicky jedla skoro celu davku a o hodinu na to celu davku mlieka 😉 ja som jej velmi malo mixovala na hladko..zo zaciatku urcite ale potom som len tak roztlacala vidlickou, ona mala tie hrudky rada..zvachala o dusu tymi dasnami..zuby mala az v novembri 😉 ale nie kazde babo ma rado hrudky...takze treba skusit

jja
12. júl 2010

@blumka iba ja som tu🙂) mala mi spi od 3...tak sa namiesto ucenia flakam po nete...

jja
12. júl 2010

@blumka ako si meriala prve davky? myslim ked si davala mrkvu alebo zemiacik? kolko bola davka? podla coho si vedela odhadnut kolko mas nachystat?

blumka
12. júl 2010

@jja ja som uvarila jeden zemiak alebo jednu vacsiu mrkvu alebo som odvazila a tusim 100g som varila...a ked zjedla zjedla, ked nie, odlozila som na druhy den 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre