Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
16. júl 2010

@maminnka dakujem... skusim kupit... 😉

olifcek
16. júl 2010

jemine fakt, ved i stolicku na papanie treba kupit...

takato by nestacila?
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2780...

alebo radsej toto?

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2858...

za kolko asi kupujete? dajte este raz link na to, co odporucala @blumka, @lenica81, pls

jaja32
16. júl 2010

@garonka @maminnka všetko naj k piatim mesiačikom 🙂

lenica81
16. júl 2010

@olifcek my sme kupili tuto za kuponovu cenu... a este oranz je v akcii...

laxity
16. júl 2010

my máme takýto odpudzovač....a nosíme ho v podstate stále...pripíname na kočík alebo keď sme vonku na deke, tak položíme na deku...minule bol dokonca mm na opekačke, tak si ho pripevnil na tričko 😀

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

lenica81
16. júl 2010

ale i ta, co si dala 2., je ok... ale je fakt taka oranzova... 😉

laxity
16. júl 2010

máte niekto poistovňu Dôvera? Vraj sú tam nejaké zľavnené karty či? Dnes to kamoška použila práve na túto stoličku a získala 20% zľavu 😕 , vraj sa tam treba zaregistrovať ako jednotlivec, potom zaregistrovať rodinu a potom čerpať výhody 😕

blumka
16. júl 2010

huhuuuuuu...je tu niekto? 😀

laxity
16. júl 2010

@olifcek akurát som pozerala koľko máš príspevkov vložených 😀 10963 pekne ti to rastie 😀

laxity
16. júl 2010

@blumka huuuu no čo cestovateľka... 🙂

jaja32
16. júl 2010

@blumka aká bola cesta. My cestujeme zajtraaa.

laxity
16. júl 2010

@blumka ja až teraz pozerám, že tvoje deti sú narovnako narodené ja odpadnem 😀 ....super

laxity
16. júl 2010

@jaja32 aj my cestujeme zajtra na chatu 🙂 ....vy kam?

blumka
16. júl 2010

@jaja32 cesta bola super...taka dobra este asi nikdy nebola..Terezka sa hrala, potom pozerala DVD a Juli si predstave od pol tretej nespala, cely cas sa hrala s hrazdickou, kukala na seba do zrkadla, rehotala sa , kecala si...a to sme sli 3,5 hodiny, lebo sme 2x stali na benzinkach...uz obe spinkaju 😵

olifcek
16. júl 2010

@blumka mas skvele deticky..a julinka veeelka pohodacka...

olifcek
16. júl 2010

baby dakujem za stolicky...takze v podstate je fajn, ked ma odnimatelny podnos, ci co to je...x;o)

olifcek
16. júl 2010

@laxity ja mam doveruuuuuuuuuu

olifcek
16. júl 2010

@laxity jo, uvidime , na akom cisle to skonci x;o))

no ja doveru mam, ale mm a Olivka maju vseobecnu, takze mam asi smolu

blumka
16. júl 2010

@olifcek jj ona je taka pohodacka...kdeze by mi terezka takto vydrzala 🙄

tu je dobra debata https://www.modrykonik.sk/forum/ma-1-az-3-roky/kedy-zacalo-sedkat-vase-babatko/

olifcek
16. júl 2010

@blumka nemoze olivke ublizit, ked ju zabalim do vlhkej bavlnenej plienky, ze? mame tu 31 stupnov....zatvorila som okno kvoli komarom....v spalni bude menej, cca 27,28...len zatial este chcem vidiet odlet lietadla z pha x;o)

garonka
16. júl 2010

hu huuuuuuuuuuuuuuu

my doma a hajameee, a aj my sme boli kupiť stoličku na papi nakoniec sme sa rozhodli tu fabula 2010 v modrej farbe 😵

http://www.babydream.eu.sk/produkt/-fabula--207/

olifcek
16. júl 2010

@garonka ste boli na tej veceri? a krasnu stolicku tiez mate...

garonka
16. júl 2010

@olifcek boliiiiiiiiii ale len tu u nas v tip tope ja som si dala šalat chudobneho chlapca mňam 🙂 a drahy už letel do roboty ah jaj
a tvoje zlatko už cestuje?

olifcek
16. júl 2010

@garonka jo, meskalo lietadlo z amsterdamui a teraz meska i to druhe z prahy, hech...uz si ale idem lahnut...oliv vecer nechce hajat na kojeneckom, ale normalne v spalni na klinovom.....uz davno sme mali hajat, no mne nedalo a oliv sa pricucnuta divala na moje znamienka a neviem co vsetko este....len uz moc sucha oci, tak musime...

a vecera nevadi kde, hlavne, ze bolaaaaaa....tobi bol s? 😅

zucana
16. júl 2010

@olif ma tam zemiacik mrkvicku a cukinky....mnamka fakt jej to moc chutilo som nechapala ako otvarala pusinku
das pls link kolko maju priberat ? 😅
@blumi prajem krasny pobyt
my mame zajtra tu oslavu tak som zvedava a rano letim do centra zacinaju vypredaje 😎

zucana
16. júl 2010

inak ona by uz lyzicku chcela drzat a davat si sama....a ked chvilu nedavam tak zacne jest pasy na stolicke 😅

selyma
16. júl 2010

Ahojte babeny, tak a dalsi den za nami. Klaudika sa uz krasne pretaca z bruska naspat na chrbat. No a stolicku este nemame, pojdeme niekedy do polska a popozerame tam aj choditka.
A vsetkym oslavencom len tto naj

zucana
16. júl 2010

aj my sme boli na veceri....mm predal 2 byty tak firma moze splatit dlhy 😅
a vikinku tam dalsi komar ustipol....mame pritom na kociku take prirodne ale uz je to vyminute....a inak doma mame do zastrcky to co ma lenicka na kocik som nevedela ze je aj na baterky zajtra kupim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre