Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lucia411
25. júl 2010

ahojte dievcata...tak my uz len 2 dni a letime naspät do Swiss...sa tesim ako blska... 😀 4. septembra, sme zase na SK 😅 booze my sa ucestujeme....a vy ako sa mate?deticky pocuvaju?my fajnovo, len to spanie cez den je minimalne...pospime tak 1 hodinku cez den... 😕 niekedy myslim, ze moje dieta je ako nejaka duracelka tolko energie ma... 🙂

olifcek
25. júl 2010

baby, sorry

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2337276

😀 😀 😀 😀

lucia411
25. júl 2010

oooooooooooolif co ty preboha nenajdes 😀 😀 😀 😀 😀 😀

olifcek
25. júl 2010

@lucia411 ahojky x;o) DAJ ASPON Ty nejake new fotoooooo

olifcek
25. júl 2010

@lucia411 😀

maculik
25. júl 2010

joj kocky, dakujem este raz 😵

@andrea2603 😀 No veru, uz aj ja som si potom hovorila, ci sa nemohla ozvat o den skor, ale ved aj takto je to dobre, kedze mm mal vcera meniny, oslavujeme 3dni 😎

ja tiez potom napisem do inej temy ohladom dnesnej navstevy, ale teraz musim ist, segra tu spi a vola ma vecerat, kedze deti uz spia.

ale pozrela som pridane fotky, drobci su zlatunki, juj, ako rastieme vsetci a vsetky do krasy 😵

lucia411
25. júl 2010

hej olif dam foto ked pridem do Swiss, nezobrala som kabel do pocitaca z fotaku 😠 inac kukam tu do kalendara a vidim ze si mala meninky tak vsetko naj olif🙂

lucia411
25. júl 2010

hej dievcata co to mate za temu kde sa chodite vyzalovat?nieco sukromne? 😕 aj ja by som sa rada vyzalovala, sak mam hlavu ako baloooooooon z mojho pobytu na SK 😝

olifcek
25. júl 2010

@maculik segra spi a vola Ta zaroven? som sa stratila ja, abo myslienka? 😅

olifcek
25. júl 2010

@olifcek https://www.modrykonik.sk/forum/sukromna-skupin...

len napis blum do IP ak nebudes mat pristup, ona je zakladatel, ona Ta viepridat 😵

lucia411
25. júl 2010

uz stalo diiiiiiiiiiiiik

olifcek
25. júl 2010

uz i ja pisem sebe 😀

selyma
25. júl 2010

Aj Klaudika ma dnes vymesacniny. O mesiac ideme mrkvicku hami, hami

raa2
25. júl 2010

@lucia411 nam teraz klop klop matik dobre spava uz tyzden, som z toho normalne v soku 😲 dokonca aj 2- 3 hodky v kuse da 🙂 ale nespaval nam skoro vobec...

maculik
25. júl 2010

@olifcek olif 😀 😀
stratila sa myslienka asi, ze segra spi u nas - teda bude spat, a teraz ma volala vecerat 🙂
si nas rozosmiala, lebo sedela tu teraz pri mne a videla to 😀

tak dobru nocku vsetkym a pekne snicky

olifcek
25. júl 2010

@maculik 😉 😀

bruuuu

zucana
25. júl 2010

baby kde v blave sa da kupit cerstve bio ovocie a zelenina???

olifcek
25. júl 2010

@zucana billa a aj hypernova 😉

olifcek
25. júl 2010

oliv haja cez 3 hodky....co to bude robit v noci? 😕

alex
25. júl 2010

tuším aj v Tescu 🙂

alex
25. júl 2010

ahojte inak, zase mám čo dočítavať, to mi robíte aby som sa po nociach nenudila, čo 🙂
Máme za sebou prvé meninky nášho drobčeka, taký je dobručký, pekne zahajal v postieľke, ani nevymýšľal. Dali sme si postel k stene a z postieľky dali dolu bočnicu a prisunuli k posteli, nech spinká v postieľke, ale nech má pocit, že sme pri ňom.
A písala som aj novinky do svokier.

jja
26. júl 2010

dobre ranko babky....neviem ci to uz niektora mate, ale chcem sa spytat...mam uz tretikrat po sebe kazdy druhy tyzden menstruaciu...tyzden nic a tyzden M. neviete mi poradit...je to OK? mate uz niektora? dokonca dnes ma uz aj podbrusko pobolieva ako pred tehotenstvom...vtedy som mavala strasne bolesti....no ale stve ma to...kazdu chvilu..joooooj ☹

juliakocka
26. júl 2010

@jja ja mam tiež menštruáciu, ale pravidelne každý mesiac.............s tebou to vyzerá na návštevu lekára..........chcem sa poradiť........moja dcéra už týžden v kuse hnačkuje do každej plienky, má zaparený zadok a davala som aj čierny čaj a nepomohol,........môžu to byť zuby?

zoska
26. júl 2010

caftee 🙂
@juliakocka mozu to byt zubky, niektore deti to komplet prehnackuju....no nemusi to byt prava pricina, hncka dehydruje skoc k dr. radsej, drzim palce, nech ste o.k. 😉

baby moja mala prestala dobre spavat, v poradi 7ma noc katastrofa, doteraz to bolo 1-2 papania a teraz kazde 2-3 hodiny je hore, mrvi sa kruti sa, nevie si najst polohu, ked ju dam na chrbat najdem ju na bruchu, ked na brucho najdem ju na chrbte, vykruca sa na boky, cestuje po celej postielke, hroza, co to????? som myslela ze teplo, ale dnes bola chldno, 22 stupnov v izbe a to iste, uz nevladzem ☹

suzon78
26. júl 2010

@blumka jj u sa tešíííím 😵 😵 😵

raa2
26. júl 2010

@zucana behni do hainburgu, tam maju v hofri vela bio zeleniny a aj inych vyrobkov a za dobre peniaze 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre