Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
26. júl 2010

@laxity dik, len ma to zaujmalo, lebo na prizemi a 1.posch. som nic nenasla a vyssie som nebola...

laxity
26. júl 2010

@zoska viem, že baby šli niekam ale na ktorom poschodí to bolo to ti nepoviem...tam ti poradia 😉

lolka
26. júl 2010

@zoska prebalit sa da aj v MarkaSpencer, v predajni na -1 poschodi maju WC a je tam aj miesto na prebalenie, ale nie na kojenie. My kojime hocikde, dnes som bola s Viki v meste a dosiel na nu hlad, tak som vbehla do jednej kaviarne, ale kedze sa tam fajcilo, tak som kojila na lavicke vonku 😅

zoska
26. júl 2010

@laxity 😉 tesim sa uz na vas a vase pokladiky 😉
@zucana stastnu cestu 🙂

dobru noc, kočky

zoska
26. júl 2010

@lolka dakujem loli 😉
ja prebalujem v kociku, ale v stvrtok beriem len vajco, tak preto... a nakojit nakojim hocikde, vonku ak nieje zima nemam problem, lenze Neli grcia dost a nerada by som dakoho oznackovala 😅

lolka
26. júl 2010

@zoska my budeme docela velka skupina, takze max.ogrcka Nely niekoho z nas a to nebude nikomu vadit - ved sme zvyknute. aj Viki uz kazdeho v rodina oznackovala 😀

maminnka
26. júl 2010

uz sa tesim na stretko, kocky!

blumka
26. júl 2010

@selyma no to ja neviem...mozu ist aj tie trojky prve ale skor sa mi pozdava ta moznost ze ich predbehnu tie co maju 😀

lolka
26. júl 2010

aj my sa tesime na stretko 🙂

maculik
26. júl 2010

Ahojte 🙂
Cez den som vobec nemala cas, bola tu segra, boli sme same s detmi, tak sme doobeda robili Adelke nepecenu tortu a venovali sa drobcom, boli v obchode a hlavne odchytavali Adelke cikanie, dnes sa podarilo cely den len do nocnika (vymenila ho za zachod, ale tak neva, hlavne, ze to ide mimo plienok) a raz sme aj kvietky ocikali. Pekne sa striedavo pytala a davali sme ju aj my, tak hadam to bude pokracovat aj zajtra.

Vecer sme oslavili narodky, zatial dostala len plastelinu s formickami, kuchynku som len dnes objednala, tu jej dame s ockom v novom byte.

Poobede som bola na 2h sama v meste, ked bol maly cerstvo napapany, budem musiet ist aj ku kadernicke, tak sme to vyskusali. A pekne papal zemiacik, neviem, ci mu chutil viac, nez mrkva alebo uz vie lepsie robit s tym jedlom, ale spapal asi aj 10lyziciek. Ja viem, ze je to malo oproti ostatnym, co uz papaju, ale tak hadam sa aj my rozpapame 🙂

maminnka
26. júl 2010

@zoska k repelentom: takym tym cisto bylinkovym, pre deticky.

lolka
26. júl 2010

@maminnka a mozem ta poprosit, ze by si kupila aj nam ? ale ked si uz kupila babam a bol by to problem, tak nist.
ja co som hladala v lekarnach, tak je vsetko pre deti az od 2r. 😒

maminnka
26. júl 2010

@lolka zajtra sa chystam do lekarne, kde mali, ak bude, kupim aj Tebe. Na stretko potom donesiem.

lolka
26. júl 2010

@maminnka oki, dakujem 🙂
a to sme my :

olifcek
26. júl 2010

@maminnka plosim, tie naramky pre oliv paq daj @zucana, mi to zuzka paq zanesie s mixerom za kolegom a ten do ke 😉

olifcek
26. júl 2010

@lolka kasni ste!

lolka
26. júl 2010

olif, dakujeme 🙂

zucana
26. júl 2010

@lolka Jej ake ste uz velke tesim ns stretko ako ste vyrastli...
Kto to' ma Po kontrolou kto vsetko SME?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
27. júl 2010

bree ranko

@maculik, to je ta divna generacia co nevie co je to pozitivna motivacia...moja svokra nam napr. kaze ze ked nas terezka buchne mam jej to vratit a moj otec jej tiez hovori ze je skareda a zarevana a to vtedy ked je fakt zarevan ale kvoli tomu ze malo spinkala alebo sa zle vyspala....proste nieco s cim si ona nevie dat rady...aj to jej bitie...sak je v obdobi vzdoru, nevie co so sebou, ked sa jej nieco zakazuje tak nevie co ma robit a uz tu nie je sama, tak je normalne ze ma take reakcie...ked jej budem vracat tak kedy sa nauci ze to nie je spravne?

olifcek
27. júl 2010

@maminnka boooze, jasne, stretko vo stvrtok, nie dnes, ja truuubka, tak plati predosla dohodaaaaa a prip. postou x;o)

olifcek
27. júl 2010

bujaka!

dnes opat pod mrakooom.....a ze 14 stupnov a daaazd, zatial, isto von pojdemeeeeeeeee

zoska
27. júl 2010

ranko 🙄
baby pomoc!
dalsia noc katastrofa, uz v poradi 8ma za sebou...co sa tej malej deje???? ☹
zaspala o 20.00 prvy raz hore o 22.30, potomo 1.00, 2.00, 3.30 a 4.30 a vtedy uz vstala!!! o 6.30 som ju uspala este, ale spala 50minut...ja som uz uplne mimo, trasu sa mi ruky aj nohy ked ju mam vziat na ruky, nevladzem...
keby som vedela ci je to hladom tk jej fkt skusim nieco vecer dat, ale praveze si myslim ze je to ina pricina...kazdy vravi treba vydrzat, ze to prejde...ale ako sa da vydrzat nespat?

@maminnka, dik za info, o repelente.... my tu mame speci predjnu obrovsku s prirodnymi vecmi tak kuknem tam ked pojdem na dovcu hadam zozeniem 😉 ak mozes daj link co kupujes ty, vdaka

olifcek
27. júl 2010

@zoska podla mna rastovy skok x;o((( i my sme take mali...spinkas s malinkou, ze?

laxity
27. júl 2010

dobré ránko

@zoska 😔

@zucana šťastnú cestu 🙂 a pod kontrolou to máš ty 😀

@maminnka @lolka @zoska @laxity @zucana @dorotka2 @katina @hajdy - neviem a kto ešte?

my noc asi ani nebudem dráždiť, dnes možno aj vybehneme von vidím, že svieti slniečko krásne 🙂

olifcek
27. júl 2010

@laxity slniecko bleee

laxity
27. júl 2010

@olifcek 🙂 práveže bude veľmi príjemne nie je tak teplo 🙂

mmaarrttiinnaa
27. júl 2010

ahojte dobre ranko vy sa len stretavate aj ja by som chcela ale ja to mam vsade daleko aj do Ke a do Ba ani nehovorim nechce sa niekto stretnut v Po 😨 ale myslim ze som jedina z okresu 😢

u nas prsi a prsi uz nech prestane nech mozeme ist von lebo Matthyasko ked nepojde von tak neviem on velmi dnu byt nemusi

lolka
27. júl 2010

dobre ranko,
dnes bude asi prijemne, slniecko, ale nie tak teplo 😉
my sme vstavali pred 7.00 a uz mi tu mrauci, tak ideme znova hajat 😵

zoska
27. júl 2010

@olifcek mala spinka od zaciatku v postielke, nakojim ju v posteli a prekladam do postielky....teraz ked je casto hore, tak si ju necham aj v posteli, lenze ona sa roztahuje a ja spim na uzkej valende....obcas vyhodim mm zo spalne, nech je on v izbicke a ja s malou v manzelskej lenze ona nespi ani tam, furt ju musim strazit, aby niekam nezletela...ona je schopna za 20sekund sa premiestnit aj o 1,5 metra....bud sa odplazi alebo vala sudy

dala som jej tu gumenu kefku na prve zuby, kydla som tam trosku gelu na zuby a terz to tu zuzle o stosest

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre