Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

komarik
17. aug 2009

mmaarrttiinnaa, no jasné 😀 😀 😀

olifcek
17. aug 2009

zucana u nas ked pytas syr na vyprazanie, vedia, co chces, hehe x;O)

dianab ale no, majonez v obchde je f poho ja som si ju v minulle tiez dala a necitala som zlozenie x;O)

olifcek
17. aug 2009

mati f poho x;O)

ja som si dala rozok a pol s pastetou...a uz je mi zle x;o( asi vypijem olej x;o)

dianab
17. aug 2009

Jej marti, myslela som, že iba ja mám takéto chute... xixi milujem fazulovku s údeným mäsom aj tatársku a tiež to viem dokombinovať, toto sú také nezvyčajné obdobia, že 😉

zucana
17. aug 2009

juj taka fazulova mnam a rebierko mnam tu take nehrozi ☹
a salamu nemozem kvoli toxo 😒
marti len chute robis 😀

zucana
17. aug 2009

olif s pastekou to moc neprehanaj 😉
ale taku majku bych si dala alebo paliho 🙂

dianab
17. aug 2009

Olif, si ma ukludnila!!
Chuderka, kedy Ti už nebude zle.. dúfam, že Ty nebudeš jedna z tých šťastných, ktorým bude blee celé tehu ☹

dianab
17. aug 2009

Hej, aj ja som počula že paštéta je ... hm... mierny sajrajt (pardon za výraz) 😀 ale fakt to je zmes niečoho, čo vôbec nie je pre tehotné. Napriek tomu, ako Zuci... aj ja mám rada májku a občas si ju doprajem. 😝

zucana
17. aug 2009

neboj diana o chvilku to olif prejde 😉
iank odporucam: choco fresh od kinder ak to tam mate v chladiacich boxoch 😎

loginka
17. aug 2009

no aby som sa aj trosku postazovala, dost brutalne ma zacinaju boliet krize, aj ked lezim, sedim, no dufam, ze sa to nebude moc zhorsovat, trosku som zacala cvicit - taka seria cvikov z mama a ja, dufam ze pomoze

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

ja som na tu fazulovu s udenym mala chut uz asi mesiac ale u nas na dedine udene nezozeniem a dnes som bola s dcerkou na očnom v meste tak som jej povedala ze kym nekupim ani domov neidem prisaham vela nechybalo ked som zacitila tu vonu tak by som to bola aj surove ohryzla 😉 😠 😉

loginka
17. aug 2009

hajdylca, ja tiez odmietnem amnio, preco ti ho najprv odporucili, uz som zabudla 😒

olifcek
17. aug 2009

diana no...snad nie x;o) snad to prejde. zajtra mam lekara, tak ho zaskrtim, az mi nepooze 😀 😀

zuci bol to pionier x;o) ja viem, ze by som moc nemala...ale i salamkku si ja niekedy dam, sna dneolutujem x;O)

logi drzim palce, nech to co najskor prejde x;o)

mati hehe, si Ta predstavujem ako ohryzas udene maso, hehe

dianab
17. aug 2009

xixi... ja som bola dnes s majon. šalátom, .Kolegynin syn to papal dnes a tak som dostala chuť 😀 normálne to robím iba na veľkú noc a na Vianoce, ale teraz práve pečiem kuracie prsíčka v horč. marináde, to budeme mať s manželíkom zajtra na obed aj s tým šalátom, nevydržala by som bez toho. A ako sa teším na obed, baby? Ako na spasenie

zoska
17. aug 2009

baby chute robite...
ja so vecerala plnenu papriku s knedlou- vyborna od maminky 😀 teraz mam dezert- hruskovu presnidavku, mnam

no ale vcera co som ja tlacila- balik gumenych cukrikov, 2 nektarinky, parka s horcicou a rozkom,acidko--tot moja vcerjsia vecera 😀

zucana
17. aug 2009

jezis dala by som si majonezak ked mamca dojde v oktobri tak mi spravi aj som jej prave volala nech donese udene rebierka a udenu sunku a urobim si velku noc 🙂
inak aj mna bolia krize resp.iba na pravo a ked sa zohnem...az sa bojim ci to neni oblicka ked mam tie bielkoviny v moci ale to by ma asi bolelo nie iba ked sa zohnem nem?

dianab
17. aug 2009

Fuha zoska, to si mala pestré 😀

zucana
17. aug 2009

resp.moze oblicka boliet?

zoska
17. aug 2009

zuci, bielkoviny v moci za bolesti urcite nemozu, ale zapal v oblicke boli jak slak... to by ti aj slzy tiekli a nemohla by si sa pohnut
ale ved v tehotenstve su bolesti krizov bezne, tak snad to nieje zapal...

blumka
17. aug 2009

no baby, vidno ze sme tehule, len o jedle rozpravame 😀
ja som zjedla polovicu vianocky s maslom a asi si idem dat aj tu druhu polovicu 😀 😀
hajdy, neboj, vsetko dobre dopadne..drzime palceky 😉

olifcek
17. aug 2009

zucana ano, oblicky vedia boliet a poriadne...ale nakolko sme tehu, tak su to krize 😉

dianab
17. aug 2009

Zuci.. maminky vždy všetko najlepšie vedia 😀 😀 Dúfam, že aj ja budem taká maminka 🙂 Ty máš mangela v Taliansku? A predtým než si bola tehulka, čo si robila? 🙂 Nechcem vyzvedať, ja len tak, že Italy to nie je také zvyčajné... myslím, že tam niekto má living place... ale ticho závidím... 😀 😀 😀 Italy milujem

dianab
17. aug 2009

Baby, nebola tu janie? Mala sa tu ohlásiť, dnes bola na UTZ, že možno bude vedieť, či CH al. D..

zoska
17. aug 2009

blumi 😀 dobru chut

zucana
17. aug 2009

no zajtra si idem po predpis na ten moc k obvodnemu (lebo tu ked ides na krv resp. na rozne odbery cize aj moc musis mat papier od neho) a tak sa ho spytam na to....pak dam vediet.snad su to fakt tie krize...
diana no ja som robila v BA financacku v jednej firme co sme s kamaratom zalozili a mam muza taliana takze preto som v IT 😎
aj ked by som teraz fakt radsej slovensko 😅

olifcek
17. aug 2009

zuci ale aspon niekde na pol slovenska dufam, nie az ba...vsetky ste tak daleko 😅

zucana
17. aug 2009

olif tak ja len viac menej BA a Trnava 😒

dianab
17. aug 2009

Zuci... neboj... bude to v pohode.. nemôže tam byť big problem 🙂 🙂

Dík za vysvetlenie 😅 J som taká zvedavka.. nepomôžem si. 😀

Chápem, že by si teraz radšej na SK. A na fest zostávate v Italy? NEchystáš sa domov niekedy na dlhšiu dobu?

blumka
17. aug 2009

zoska, diky..uz tlacim 😀 😀

zucana
17. aug 2009

to nehrozi diana aspon kym nezbanktoruje rodinna firma manzelika...tak snad nie
a boli ma to tak trochu vussie napravo od tej chrbtice a ked sa zohnem resp. ked si to tam stlacim...olif ty si mala zapal obliciek? moze to byt nieco taketo ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre