Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ivka79
2. aug 2010

@njonja diky za radu, musím si dať pozor...

sadka01
2. aug 2010

90-dnovu som drzala aj ja po Katke, schudla som 12kg a schudla aj mamina... asi zacnem aj ja znova... mam to tiez zoskenovane, ak niekto chce

blumka
3. aug 2010

bre ranko, ja som uz o tej 90dnovke pocula, len sa mo s nou zda vela roboty...varit extra pre seba, mm a juli, ako to riesite vy? da sa to stihat? ja zatial len obmedzujem sladke, jem mensie porcie a castejsie, vecer po siestej nejem ide to dolu ale pomalicky, tak 1,5 kg mesacne...ale tak mozno potom jojo nedojde ked to vlastne upravujem cele stravovanie 😉
@njonja robila som ten cisty co @rivatha nan davala recept...

svetlankat
3. aug 2010

dobre ranko baby, dnes to zase vyzera na riadny hic.
@njonja mne mm velmi pomaha, vecerna hygiena patri len jemu od vyzliekania az po obliekanie, ja potom nakojim a sup do postielky. chodi domov z prace o 17.30 tak nech si aj on trosku uzije a robi to velmi rad. mna uz ku kupkaniu ani nepusti. iba zriedka

svetlankat
3. aug 2010

@blumka lepsie je pomaly, lahsie udrzis tu vahu.

blumka
3. aug 2010

@svetlankat ved tak som si myslela len som dost netrpezliva 😀

laxity
3. aug 2010

ránko 🙂

@rivatha krásne fotky...krásne prostredie vidno, že vám bolo fajn 🙂 a Dávidko teda šikovný veľmi 😵

@matesl nie neprikrmujem...chcem skúsiť iba mrkvičku tento týždeň ale začnem úplne až od 22.8. 🙂

plávanie bolo super, Natálka bola veľmi spokojná dobručká a mamina tuším ešte viac 😀...určite odporúčam 🙂

jaja32
3. aug 2010

@blumka dobré ránko...čo sa týka diety, priznám sa, že som ju držala, keď som chodila do roboty...to poznáš, aké varenie, snažila som sa papať tie potraviny čo sa v ten deň môžu. Za 20 dní som dala dolu 5 kg...viac som nedržala. Teraz si tiež nebudem variť extra. Včera som mala kuriatko od nedele s uhorkový šalátom, doobeda ovocie, dnes doobeda ovocie - to je každý deň rovnako a na obed si dám ryžu so šalátom..., zajtra nejaké cestoviny a potom ovocný deň. Je to jednoduché. Sú tam aj recepty a kamoška z nich veľa varila aj pre rodinu.
@sadka01 Ja to nemám naskenované, to by vol veľký súbor...známa mi to poslala prepísané vo worde.

jaja32
3. aug 2010

@njonja napíš e-mail, pošlem

blumka
3. aug 2010

@jaja32 posli aj mne...ved mat to mozem a uvudim...ja potrebujem este aspon 6 dat dolu idealne by bolo 8 😅

raa2
3. aug 2010

@jaja32 posli prosim aj mne.. dakujem 😉

zoska
3. aug 2010

cafte 😉
noc vcelku, ok, az na ten budicek o 5.00 😅 akoze otvorim oci a Neli v posielke na brusku na mna kuka pomedzi tyčky 😀 ale o 6tej este na hodinku zaspala...jaaaj ten jej spanok 😒 (pisala som v teme svokra 😅 )

@zucana v auparku lepsi vyber ako v eurovei? hmmm dobre ze sme to nezistili ked sme tam boli, lebo to uz by sme sa asi ani do auta nepomestili 😝

dnes ma poobede prsat, tak uvidime ci predpoved vyjde, lebo zatial to vyzera na pekny hic 😒 no a zajtra ma vraj prsat cely den, ale ja uz nicomu neverim

blumka
3. aug 2010

@zoska ja som sa dnes zobudila skor ako deti, sla som do kuchyne, zapla vysielacky a o 10 minut taky paradny prd do vysielacky ze som sa zacala rehotat...vojdem do spalne a jasne...rit dobreze nie rovno na tej vysielacke a hlava uplne inde...
v poslednom case nas budia prdy 😀

zoska
3. aug 2010

@blumka 😀 😀 😀 krasne zobudzanie

maminnka
3. aug 2010

@jaja32 aj mne posli prosiiim 🙂 mial bude v schranke, dakujem!

sadka01
3. aug 2010

Dobre ranko @jaja32 ani ja som nevarila osobitne jedla, akurat pri strukovinach som si odobrala pred zahustenim a doliatim smotanou na varenie... ani som nic nevazila

laxity
3. aug 2010

@blumka 😀

prosím vás, ak chcem dať malej dnes na skúšku mrkvičku, tak cca koľko asi na prvý krát? ďakujem

zoska
3. aug 2010

@laxity ja toto budem skusat az bud. tyzden, ale presne som nad tym dnes rozmyslala, ze asi uvarim jednu mensiu mrkvu a kolko zje tolko zje, myslim ze na prvykrat to nebude velke mnozstvo 😉

blumka
3. aug 2010

@laxity jedna mala mrkvicka jej bude stacit... aj tak mozno zje len jednu dve lyzicky...a ked zje vsetko a este bude hladna das mliecko 😉

garonka
3. aug 2010

hu huuuuuuu 😀

@olifcek je kde? šak jej mm ma dovču až poobede 🙄 😎

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
3. aug 2010

viete mi poradiť kde by som kupila pekne zaclony hoci aj cez net? do obyvačky mi treba okno+balkon a aj do kuchyne
našla som len niečo take

http://sk.zaclonyalen.cz/katalog.php?page=2&pro...

maminnka
3. aug 2010

my sme zacali s mrkvou v sobotu a vcera mi uz zjedla 120 g 😀 😀 😀
ale asi ju zapieklo, dnes skusim dat pastrnak.
@blumka myslis, ze mozem dat samotny, bez mrkvy?

blumka
3. aug 2010

@maminnka mozes...ak mrkva zapeka tak ju nedavaj par dni..ja musim zemiaky takto vynechat

zoska
3. aug 2010

@garonka ja som kupovala zaclony v meste u nas, skus sa prejst v centre kosic, urcite najdes male obchodiky so zclonami, ved v nasom mini meste su min. tri, tak aj u vas najdes....alebo ved ostatne kosicanky mozno vedia....najlepsie su take tie zastrcene na sidliskach.... tam maju krasny vyber, ale v dnesnej dobe pekne zaclony su dost financne narocne 😠

laxity
3. aug 2010

@zoska @blumka díkes 🙂

malá mi robí total zle...vidím, že je unavená, tak už dvakrát som ju uspala na prse a keď ju potom preložím do postieľky tak očiská na mňa vyvalí a nohy hore 😀 😠 , ale tak už je v ohrádke a ja varím 😵

@rivatha ja mám zo záhrady, takže ti neporadím 😕

@garonka ani tebe neporadím...záclony nemám...mám len jednu v spálni a tá bola total drahá takže radšej asi neoporúčam 😀

maculik
3. aug 2010

ahojte 🙂
tak my zase na nic noc, kazde 2h sa budil, ale tak co uz, asi len vydrzat musime. Pomaly balim, zajtra ideme k tym svokrovcom.
Vcera sme zase cely den boli vonku,Adelka pomahala umyvat a zavarat sme uhorky, umyvat cukety a zemiaky, kupala sa a podvecer malovala, kupila som jej tie prstove farby, tak to bolo radosti 🙂

@maminnka aj ja dnes davam prvykrat petrzlen (to je pastrnak, ci nie?) a podla mna mozes dat samotny. Ja som tak tiez dala samotnu cuketu, lebo mrkva mu najprv nechutila, az vcera som ju znovu skusila zamiesat do dyne.

zucana
3. aug 2010

cafte baby tak nam pastrnak nechutil resp.skoro nic kupovane ale bude mat aj dnes lebo vsak co bude na dovolenke papat.... 😅
idem ja napisat do inej temy 😀

jaja32
3. aug 2010

@svetlankat @maminnka @rivatha @blumka @raa2
nakoniec som ju našla aj na nete 🙂 , je to takmer to isté ako mám ja vo worde, ja mám viac receptov. Keď bude záujem, pošlem budúci týždeň e-mailom, lebo som práve zistila, že keď sme mali naposledy pokazene pc, polovica údajov je tatá. Kamoška mi ju opäť pošle, ale teraz je na dovolenke. Tu je stránka, aby ste boli aspoň v obraze.
http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

maminnka
3. aug 2010

@maculik tu na SK sa petrzlen velmi neodporuca, je to silny alergen. Pastrnak je tiez korenova zelenina, podoba sa na petrzlen, ale je vacsi a sladsi. A nie je to alergen.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre