Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
5. aug 2010

@zoska 🙂 🙂 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
5. aug 2010

ahojte, Ďakujem za pochválenú profilovku 🙂 a tiež za podporu, čo sa týka Natálky

maminnka
5. aug 2010

@lucia411
@blumka ma pravdu, ja pracujem.

jaja32
5. aug 2010

@garonka nezabudni na melón v chladničke 😀

dorotka2
5. aug 2010

Dobre ranko babenky, sme hore od siestej, noc v poho,ako takmer vzdy. 🙂
@zoska aj Viki robi to iste, obcas sa zobudi hlavou opacne, ako zaspavala, hruza. A nohy vylozene na hniezde su pravidelne, vegetacka je to, sa na nej s mm smejeme.
A k ten materskej, ja som rada, ze idu povolit pracu popri materskej ved co je to za blbost, ze ked budes robit, tak ti to zoberu, ved to je len plus pre teba, ze si privyrobis. Ja pracujem stale, ale dohoda je na manzela, takma nebonznite niekto. 😀 Ma sef nechcel pustit ani na matersku, ale to je o inom, tiez som ani nie tak karieristka ako workholik, ale chcem si uzit materstvo a Vikinku, takze to zase neprehanam a pracujem z domu, obcas zajdem doprace a tak sa s malou kolegyne vytesia, takze mozem v klude pracovat a doma robim kedmala spi, bud cez den,alebo od tej osmej, deviatej, ked uz mame nocny spanok, cize starostlivost o nu nie je zanedbana, tak preco by som nemohla, toto som bola nasvana na staru vladu. No co sa tykaMihala, kedze pracujem ako personalista, resp. HR, tak ho poznam, a nemyslim si, ze by nam chcel nieco zobrat, alebo tak. ved uvidime ako to dopadne. Ten prispevok potesi vzdy, no tiez mam taky nazor, ze nemame deti koli tomu, aby sme peniaze za ne dostavali, ale pre radost, ked si predstavim, co mali nasi rodicia,.aj ked oni aspon byt dostali, ale aj taknas mali, doma pol roka a sup do prace. Ale samozrejme, kazdy mame svoj nazor a ja mam moj mozno trosku skresleny, lebo nemame problems peniazmi, zarabame obaja dobre, aj ja aj mm a mame velku podporu v rodicoch.

matesl
5. aug 2010

ahojte babenky,

my otraaas noc, stale bol hore, kazde prehodenie sa rozplakal, neviem co mu bolo, uz druha otrasna noc, 5x som ho nosila na rukach...juuuuj kedy vam sem napisem, ze prespal celu noc 😅

dorotka2
5. aug 2010

@maminnka a ako pracujes?

matesl
5. aug 2010

@zoska, kde ste kupili hniezdo do postielky sa mi paci, ze je po celom obvode 😉

dorotka2
5. aug 2010

@maminnka teda mas tiez pp na niekoho ineho pisanny? alebo si bez rodicovskej?

dorotka2
5. aug 2010

@matesl ja mam tiez po celom z hlohovca z aladdina s macikmi, lebo Viki sa mi budila na to, ze ma zaseknutu nejaku koncatinu medzi tymi tyckami 😀

garonka
5. aug 2010

@laxity byvame na prvoooooom, na prizemí byva druha bosorka 😀

garonka
5. aug 2010

@jaja32 jaaaaaaj melon vidíš idem ho vybrať lebo je studeny, mňam

super profilovka 😵 😵 😵

garonka
5. aug 2010

inač ahojte 😀

u nas v pohode tak ako každa jedna, len Tobi včera zalomil o šiestej večer a vstal až rano o piatej 😕

iba ja som dolamana neviem si najsť miesto ako spať, žiaden vankuš mi nevyhovuje joj

zucana
5. aug 2010

@suzon78 to je trochu o inom tam neberu cudzincov....je to tazke 😔

jaja32
5. aug 2010

@garonka 🙂
Tak som vás konečne dočítala. Dnes sme mali suprovú noc. Natálka zaspala asi o 19.h a zobudila sa o 5,50 h, papkala a spinkala do 7,45h. Veľmi tvrdo spinkala a ja tiež 🙂
@zucana ty si bola v it zamestnaná, alebo tu na sk?
@svetlankat máte super zaspávanie. My už spinkáme v postieľke aj počas dňa. Nemusela som ju nejako extra uspávať, stačilo pomojkať a uložiť do postieľky. Teraz ju musím aj trošku pokolísať. To sme sa naučili, keď som bola u rodičov, lebo tam nechcela zaspinkať len tak v posteli. Už jej asi chýbala postieľka

matesl
5. aug 2010

@dorotka2 diky za typ lulnem na stranke 😉

matesl
5. aug 2010

boze, ja pisem bludy, to z tej nevyspatosti 😉

garonka
5. aug 2010

@svetlankat tu je to zazračne vedro 😀

dorotka2
5. aug 2010

@garonka aj ja ho mam, kupila som v akcii s mopom. Mop je uzasny, poradila mi ho kamoska, a to vedro je inak tiez super, jedina nevyhoda, na nic ine nepouzijes. A moj mm mi vynadal, ze ved to nefunguje, nevie to, ved muzi 😀

zucana
5. aug 2010

aj na SK a potom aj v IT....
@jaja32

garonka
5. aug 2010

@dorotka2 jaj a stalo tak ako naše 89 € 🙄 ? lebo u nas som za to vedro vynadala mm ja a to ho kupil zato aby som umyvala častejšie podlahy

dorotka2
5. aug 2010

@garonka no my sme to kupili okolo 120 eur ale komplet, aj smopom, teda aspon sa mi zda, uz to bolo davno, to som este robila niekedy okolo vianoc tusim

garonka
5. aug 2010

@dorotka2 ježiš maria, no drahe, jaj a aj mop k tomu bol ale zvlašť no naš stal 46 € a plus to vedro no tak sme v cene ako vy joj
neviem s tym narabať ale naučim sa inač mop je fajny pevny 😉

olifcek
5. aug 2010

@dorotka2 i ja pracujem na Hr, ale teraz si to neviem predstavit s malickou, fnuk...asi dost i kolegyne vysli v ustrety, ze?

olifcek
5. aug 2010

@garonka wow, jaky profi mop 😵

olifcek
5. aug 2010

@ssstanka pekneeeeee

dorotka2
5. aug 2010

@garonka teda aby som bola presna, najskor sme tam mop nechali, lebo som myslela, ze je v krabici s verdom, to by nas vedro vyslo viac potom, kupovali sme v hornbachu a boli tam inak potom strasne neprijemni na nas, som bola nahnevana, ved tehu demencia a teta, ved treba poriadne citat ale ani na kase nas neupozornili, a ona, ze nie su povinny, no myslela som, ze ich tam povrazdim vsetkych 😀

olifcek
5. aug 2010

inak vraj tie kolobezky nevyhovuju normam, udajne maju uzky volant a dietatko moze padnut...no podla mna, ked nemalo inu, nebude vediet, ze to uzke je 😅

dorotka2
5. aug 2010

@olifcek resne si to vystihla, je to profi mop od lifeheit, teda tak sa aj vola. 🙂 No kolegyne, ako by som to,som ich nadriadena a neviem si predstavit, keby som nebola na telefone, ako by to tam obcas vyzeralo, ked robia straaaasne hluposti a ja potom napravam. Som hlavne na telefone a robim pravnu a ako by som to povedala poradkynu, co rozmysla mozgom asi 😀 lebo niekedy naozaj neviem, cim tie moje baby rozmyslaju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre