Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
21. aug 2009

no neviem, stale nejake poznamky....alebo si ideme pisat potajmne niekde inde ??? 😀
ano, ano, olifcek, velky den navratov tych nasich chlapov 😀

teuska
21. aug 2009

ahojte babenky 🙂
Janielah, neviem preco sa stazuju ostatne, ale ja by som bola rada v obraze, ze o com sa pisala a kedze pridem k PC raz za den, normalne sa to neda precitat. 😀 😀 😀 No ale to je dobre, len si pisme, je to super, ze tu vzdy niekto je.

Ja som bola vcera u lekara, robil mi aj sono. A uz aj viem, co budeme mat. Kedze v jednej tabulke vyslo divcatko a v druhej chlapec, jedna tabulka neklamala. No povedal, ze to nie je na 100%, ale ja som to tiez jasne videla 😅

Hodnotu NT mam 0.37, to je vraj dobre a este meral nejake BPD a OFD, neviete co to je? a to je vraj trochu vacsie, tak na 15tt. Ale celkovo sa vyjadril, ze je to o.k.

matka331
21. aug 2009

ale ved sa nikto nestazuje bolo to uplne inak myslenee ......asi si to nepochopila

loginka
21. aug 2009

cize chalan 😉

teuska
21. aug 2009

Logi 😀

jja
21. aug 2009

janielah...to nie je stazovanie ako stazovanie...tu ide iba o to, ze kym si my ostatne robime neico ine, vy popisete toho vela a potom uz my niesme v obraze 🙂 ale mas pravdu ...je to forum na pisanie...tak nech sa paci...piste kolko vladzete 😎

olifcek
21. aug 2009

jani tak ideme pisat tajne? x;oD

teus fakt chalan?

olinka6226
21. aug 2009

janielah ale ja som tym nemyslela ze si nemate pisat... len som skonstatovala ze ste boli opat raz plodne a ja jednoducho nemam sancu, cas ani chut to cele docitavat a v podstate je to taka info pre baby ze ak sa spytam blbost co tu bola uz za posledne 2 dni riesena, tak aby ste vedeli ze jednoducho nie som v obraze. cize to nase stazovanie sa, neber ako staznosti 😉 😀

loginka
21. aug 2009

no sme my baby ukecane, co uz 😎
ja ked nie som na nete, potom len tak zbezne preletim ze co a ako, a to musim stihat aj ine temy 😉

olinka6226
21. aug 2009

ja proste popri samkovi, praci, sukromnom obchode a domacnosti jednoducho nestiham byt na nete ako vy, ktore mozno toho prave teraz v praci nemate tolko, pripadne ste doma na pn a nudite sa. kym som bola tehu so samkom som tiez pisala ako zandar 😀 to teraz neberte ako vycitku z mojej strany, len ako vysvetlenie a nechcem sa nikoho dotknut... 😉

teuska
21. aug 2009

No baby fakt chalan. Moja mala sice chce silou mocou sestricku, budem ju musiet pomalicky pripravovat na braceka 😅
Babulky len piste, ja sa ale budem musiet opat rozlucit, lebo mam nachystane uz asi tyzdnove zehlenie a idem robit na obed zemiakove placky. Dufam, ze mi s nich nebude zle 😝

janielah
21. aug 2009

baby, jednoznacne sme plodne, ved preto sme tu, ci uz v pisani, ci uz v inych veciach 😀
olifcek, ja neviem varit granadir, ci to sa pecie 😅
aj ja by som chcela chalana....ale furt nic neviem, ja ked som bola teraz na kontrole v 16 tt tak mi nerobil ultrazvuk....ccc...

olifcek
21. aug 2009

logi ake ine temy este sihas, haaaa? x;o)

oli ja mam vyhodu, ze mam prace prevazne za kompikom v pracicke...ale uz doma mozno budem pomenej, ked sa drahusik vrati, lebo ak os om uz pisala, mne na notaku odisla maticna doska a nenastartujem ho, novu kupovat nebudem, neoplati sa...mozno casom kupime iny komp, notak uz nie, ale to sa uvidi, ci bude ptorebne...ved od januara som na MD a kym bude drahy v praci budem na jeho notaciku x;o))) takze mozno i ja budem uz z domu pomenej pisat...drahusik totiz na notaku ma stale co robit, ale nebojt.e..je zlaty, vzdy ked sa sem budem chciet kuknut, tak ma pusti...a koniec koncov...i z mobilu sa sem dostanem...x;o))) takze moja intenzita pisania s amozno tiez casom znizi hehe x;o)

teus a to Ti na tom NT zistili? joooj...ja som tak anedockava uz...x;O)

olifcek
21. aug 2009

jani mne robil utz, ale malicke pinkalo, a paq kopkalo, aleeeee...bolo bokom x;o) hech..

grenadir sa nepecie, ale moznoooooooooo...by sa i taky urobit dal 😅

zoska
21. aug 2009

ahojte,
tak ja som mala divnu noc teda, nedalo sa mi zaspat, nevedela som si najst polohu, potom som zaspala od unavy a nato ma chytila zimnica ci co... no uzas

aj mne dnes pride muzik, ale az v noci...

teus gratulujem k vysledkom 😉

alex
21. aug 2009

olinka tak tie prémie potešia, paráda 🙂 to ja v tejto práci nemám nič také, ale v bývalej bolo... čo už, možno šéfino prekvapí...

olifcek
21. aug 2009

zoska juj, takze unavenucka?

jja
21. aug 2009

olinka, super premie...ja mozem o takychto iba snivat 😖
baby, my sme si s kolegynou dnes na obed objednali pizzu. tak sa na nu tesim, dufam , ze mi z nej nebude tazko 😎

olifcek
21. aug 2009

jja rzim paste.. aaku ste si objednali? x;)

jja
21. aug 2009

4 druhy syra a baklazanovu....mame v meste jednu super taliansku restiku na talianske jedla ( pizze, cestoviny..) a konecne po par rokoch si spravili aj donaskovu sluzbu..no super.

komarik
21. aug 2009

ahojte, dnes som len na skok.

Od včera obeda ma staaaaaaaaaašne bolí hlava a z toho mi je zle a vraciam 😝 . Olifcek asi to prešlo z teba na mňa. ☹ Ale tabletky si nedávam musím to vydržať.
Aj mne sa dnes vráti manžel. Veľmi sa na neho teším ale aj na to že konečne pôjde na nákup. Už nám dochádza aj hajzlo papier a to vždy mávam v zásobe. A konečne sa bude niekto o mňa starať. 😉

loginka
21. aug 2009

mna teda ziadne premie necakaju 😒 podpora je uz tiez bud.mesiac cau, no a stale neviem ci mam narok na matersku alebo nie

olifcek
21. aug 2009

komarik tak to mi je luto x;o( lekad rovolil panadol, ale aj ja som to triestenie hlavy radsej vydrzala vzdy...

jj, i ten moj zlatusik sa bude o mna krasne starat, tesim, tesim x;O) necham sa premaznavat kusok, som sa rozhodla x;O)

logi bola si 270 dni poistena?

janamd
21. aug 2009

ahojte babuly,
rada by som sa pridala aj ja k vam. aj ked mam termin az zaciatkom marca (5.3. podla utz) podla poslednej M mi to vychadzalo na 19.02. som aj u marcoviek, ale ak sa nebudete hnevat, obcas vam tu budem nakukat 😉

inak teraz som 12tt, babo bolo pred tyzdnom velke nejake 4cm. robili standardne vysetrenia, brali 3skumavky na krv.
inak asi ako vacsine tiez mi byva blbe, blinkanie len obcasne. mam doma malu chrusticu, takze zle-nezle, treba sa jej venovat 😉 inak chodi na pol dna do jasli, ale teraz ma marodku.

prajem vsetkym pohodove tehulkovanie bez veskerych nevolnosti

zucana
21. aug 2009

bre ranko ....baby vy ste toho ale popisali sa to neda stihat citat 😀 😀
no sak plodne sme veru a nebojte baby este ked nebudete mat co robit v 8smom a 9 tom mesiaci tak si zapamatajte ktore strany ste vynechali a vratte sa k nim 😉
tak som bola zaniest moc a 15 ludi predomnou tak a v polke cakania som si precitala ze tehotne maju prednost takze super po 5tich odberoch som to konecne zistila a mozem sa predbiehat 😎
inak farba moci sa mi dnes rano celkom pozdavala aj hustota tak snad to bude oki podla mojho odborneho oka 😀
inak som si bola kupit este uzasne sampony v pri.obchode aj segre lebo ked tu bola a umyla si hlavu povedala ze jej ho musim kupit lebo taku sviezost na hlave este nezazila tak aj jej som kupila a manzelikovi jahnacie rebierka tak idem hladat recept ak muich spravim 😉

olifcek
21. aug 2009

janamd vitaj medzi nami x;o)

zuci super, ze si nemusela cakat veru ;o) esteze si na to prisla skor, hehe x;o) drzim palce, nech je to tentokrat vyborny vysledok xO)
prijemne hladanie receptiku x;o)

zuzulik
21. aug 2009

ahojte bambulky, v tehot. preukaze mi vcera Dr. napisala skratky,ktorym nerozumiem, neviete o co ide : HK alebo MK, DK ++.
Co to je?? dakujem 😉
snad to nie je nic zle, aspon nic zle mi Dr. nevravela 😉 ale aj tak nemam rada, ak vo veciach enmam jasno 😠

loginka
21. aug 2009

olif , robila som do marca, naposledy 4 roky v jednej firme

vevoncek
21. aug 2009

tak z poradne som už naspäť a keďže teraz momentálne by som zavadzala manžovy tak som vás prišla informovať ako bolo na poradni bola to rýchlovka tlak váha o.k. zobrali mi krv na triple a za 4 týždne ideme na sono a 3D nám budú robiť až v 24tt ☹ sa ešte načakám ale nevadí aspoň normálne sono uvidíme a možno sa už aj pohlavie dozvieme.

tak detská je vymalovaná potom keď ju porobíme na kompletku tak dám aj foto do albumu dnes ideme malovať spálňu a to tiež foto potom hodím aby ste videli. 😉

zucana
21. aug 2009

vevon tak peken malovanie...a za 4 tyzdne to ides asi na morfologicky ze jo? ja idem 15.9. na morfologac a asi 31.8.ku gynekologovi tak ho poprosim nech mi spravi aj on utz co je vsetko oki 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre