Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
1. sep 2010

neviem uz s kym som sa bavila o tom melone, ale ja som vcera skusila zlty melon a tie ksichry ste mali vidiet, tak som im rychlo strcila do ruky chrumky a isla robit banan s jablckom 🙂

svetlankat
1. sep 2010

@laxity dakujem

Potesili ste ma, odkladala som zubara, ale uz ma tak bolia vsetky zuby ze az. Asi mi Miska taha vela vapnika, alebo fakt neviem. Ale uz je to neznesitelne

lolka
1. sep 2010

@loginka dobre, Viki je zlatucka, zvedava, ukecana, len papat jej zatial nechuti 😖 zajtra skusim 1x ovocko, mame domace slivky, snad jej budu smakovat 😅

zucana
1. sep 2010

@svetlankat rtg zubu vobec nevadi 😉

granado
1. sep 2010

my tiež nefungujeme na klasika kašičke/musim dať do flaše ak chcem aby to zjedla/lebo inak to mame všade len nie v puse a flašku nechce tak je to o ničom 😒

svetlankat
1. sep 2010

@zucana dakujem

granado
1. sep 2010

@lolka slivky nam chutia ale bacha nie vela aby vas neprehnalo 😉

zucana
1. sep 2010

ja kym odpoviem 😀

loginka
1. sep 2010

zuci a robis mliecne kase ci zarabas s mm? ma mala problemy s mukou? co sa deje?
zuci, tak nasa je potom riadny tucko, ked uz ma vyse 9 kil, nebudu ziadne kase 🙂

zoska
1. sep 2010

@loginka niekedy len cumel zastrcim a niekedy musim kojit, niekedy 5krat za noc niekedy 10krat som hore, je to vycerpavajuce, teraz ma mm 2 tyzdne dovcu tak pomaha, aby som nacerpala silu, ale inak je Nelka strasne zlatunka cez den 😉
zubky nemame, ani to nevyzera zeby nejak skoro boli, ale dasienka su riadne tvrde

loginka
1. sep 2010

@lolka neboj zachuti jej, to si len teraz zacala s prikrmami, ze?

baby ake su vseobecne rady o kojeni po 6 mesiacoch? vynechavate kojenie miesto prikrmu, ci date stale?

zoska
1. sep 2010

@granado drzim ti zajtra palce 😉 Drž sa a moc neplač , aby Matúško nemal stres, viem, že ti to je lúto, ale ak sa on teší tak si to spolu užite....Nelinka je predsa babatko, takze stale mas miminkovske povinnosti 😉

Dnes bol prvykrat v skole syncek nasich znamych v ČR, tam nie je sviatok.... tke zvlastne mi to prislo, ked som si spomenula, ze som ho ko mesacneho mala na rukych a ze je odvtedy uz 6 rokov...velmi to leti, no ako lolka napisala, kzde obdobie ma svoje čaro 🙂

loginka
1. sep 2010

zoska to ti verim, a ako papate cez den?
pre mna je aj narocne malu dvihat z postielky, teraz je to uz lepsie, ale ked som bola u nasich, tak tam sme mali postielku kde lezala nizko, tak to bol riadny zaberak na chrbat, nakoniec som ju nechala lezat pri mne a strkala prso z kazdej strany 🙂

zoska
1. sep 2010

@loginka este viem ze aj @janielah davala kasu a Simonka jej spinkala vcelku fajn, neviem ci po kasi, ale vraj bola hore len 2 či 3krat...

no a prikrm davam zatial len na obed- zeleninovy (+maso) a Nelka uz nechce mliecko potom...jedava 80-150g a kojim 2-3 hodiny po jedle....takze ona si velmi rychlo zvykla a odvykla od obedneho kojenia

zucana
1. sep 2010

@loginka zarabam iba s vyvarom, masom, zeleninou plus oliv.olej a sme alergicky na mlieko a vajcia a trosilinku aj muku tak musime ist zistit ci jej mozem aspon muku davat cize lepok...
a uz sme boli hore na dopitie mliecka ...

zoska
1. sep 2010

@loginka cez den papa rano po zobudeni, potom o 3 hodiny, potom za dalsie 3 hodiny je prikrm a potom kazde 3- 3,5 hodiny kojenie

zucana
1. sep 2010

ja mam postielku bez bocnice a tiez len natocim prso asi by ma svihlo keby som mala vstavat a ona potom nechce ist spat do postielky....
ozik odtedy mam ucit ze postielka s bocnicou? 😅

zucana
1. sep 2010

@zoska tak my to mame take nahustejsie....
7.00 kojenie
10.00 ovocie
11.30 kojenie
14.00 obed
17.00 kojenie
19.30 vecera
21.00 kojenie
24.00 kojenie
4.00 kojenie

granado
1. sep 2010

@zoska dakujem za podporu ale ak ti poviem že mna momentalne rozplakalo aj to čo si mi napisala tak asi som už ja neni normalna 😠

zoska
1. sep 2010

@zucana no tie 3 hodinove intervaly su do zaspania vecerneho, potom je to aj kazdu hodinu 😅
a posl. tri dni mala uz spava so mnou v posteli, bola som rada ze je od narodenia v postielke, ale teraz nevladzem vstavat, takze je pri mne

lolka
1. sep 2010

@loginka v nedelu to budu 3 tyzdne, spapa tak par lyzic, niekedy 1/3 toho maleho pohariku 😅
my sa ceckujeme stale, kedze este riadne nepapa 😅

zucana
1. sep 2010

@zoska ja ze cez den viem ze ty mas narocne dieta ale si hrdinka 😵

lolka
1. sep 2010

my mame cez den 2 hodinove intervaly a v noci uz tiez 2-3 hod., jaaaj, boli casy ked sa zobudila 2-3x v noci 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
loginka
1. sep 2010

musela som ist zase malu napojit, lebo sa zase zobudila a to sme sa pred tym uspavali asi hodinku 😒

zuci alergia na mlieko? na ake mliecko umele?
co vlastne jedavate na veceru, kasu zarobenu s vyvarom?

idem uz hajat , lebo zase pocujem vysielacku, bruu

zucana
1. sep 2010

@lolka pamatam aj ked raz prespala celu noc 🙄

loginka
1. sep 2010

@lolka tak vidim ze to castejsie nocne vstavanie je bezne, ak som spokojnejsia a pripravena vstavat 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
1. sep 2010

@rivatha bodaaaj by 😀 😉 snad toto obdobie coskoro skonci...ale minule mi znama povedala ze jej dieta bolo take do 2rokov a ona nekojila, takze robila mlieko, caj, podavala cumel...no koniec 😒

idem spinkat, dnes nejak ponocujem a neviem co ma caka v noci...
papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre