Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
7. sep 2010

@blumka garnier cerveny 😉

zucana
7. sep 2010

@svetlankat je o stranku dozadu 😉

garonka
7. sep 2010

@blumka my kupujeme v metre pampersky 😉

joj a kremik je dobry aj nivea origoš na suche ruky mne robí dobre 😉

@olifcek uch nabuduce bude lepšie Olivka bola prvykrat, tak sa druhykrat vyčľapkate 😵

svetlankat
7. sep 2010

@zucana aha dikes mam

olifcek
7. sep 2010

@garonka snad jo...ale verim, ze bolo na nu vela toho...veliky hluk, novy priestor, vodicka kusok chladnejsia ako doma...x;o)

olifcek
7. sep 2010

@garonka kolko Ta vyjde kus pampersky?

garonka
7. sep 2010

to ako teraz vigantol nemame davať? ja mam doktorku do cely september v USA, a minuly mesiac bola v Australii, joj

no skusim na nefrologiu rano cinken, že čo ale musia mať nervy lebo určite tam každa mamina vyvolava 🙄

včera sme spali 4, 5 hod a večer zalomil až o 22.tej to je už dosť neskoro ☹ tak snaď dnes zaspime skôr

garonka
7. sep 2010

@olifcek aj Tobi sa bojí hluku teda ak je veľky ruch ale potom sa okuka ale drží sa ma ako kliešť

svokor kupil dve balenia v jednom su 82ks neviem koľko by stala jedna 🙂

svetlankat
7. sep 2010

No tak baby aj ja som zavolala dr, prave teraz, ze pokila ta ampulka nezapacha a je v poriadku tak mam davat dalej, ze zatial nie je ina moznost.

garonka
7. sep 2010

@svetlankat to kvapkadlo? či ta gumena časť za ktoru držíme to kvapkadlo?

katina2209
7. sep 2010

@olifcek je olifcek no ja by som rada ak to nejako dam dokopy,lebo chodim aj pre synatora do skoly takze ja by som mohla tak poobede okolo stvrtej....

svetlankat
7. sep 2010

@garonka co?

olifcek
7. sep 2010

@katina2209 oki, dohodneme x;o)my odbehneme za vami z noveho mesta nad vahom x;o) v sobotu alebo v nedelu tam ideme 😉

olifcek
7. sep 2010

@blumka a na plavani bolo jedno 9 mesacne babo a oliv bola skoro tak velika ako onooooooooooooooooo x;o)) to malicke plava uz treti mesiac, ostatne uz viac ako pol roka, boli to deticky nad rok, vsetko, az na tu jednu no....

@garonka veru, strasny hluk robili...oliv nie je zvyknuta, ved u nas jedine ona krici x;o)

garonka
7. sep 2010

@svetlankat ze ampulka ale čo ma zapachať to kvapkadlo? joj pišem jak hotentot

garonka
7. sep 2010

@olifcek ani my nekričíme a ani havo nešteka, jedine Tobi 😵

fuha veľke detičky a koľke ste boli v bazene? škoda že my nechodíme by bolo veselo

olifcek
7. sep 2010

@garonka bolo 5 mamiciek a 5 babatiek, uz s nami...inak maximum je 6 mamiciek a 6 babatiek...a Ty nebudes?

garonka
7. sep 2010

baby niečo take na zimu kupim lebo my chodiť nebudeme ešte

je to dobra vec? čo vy nato?

http://www.maderna.sk/katalog/product/2206/

garonka
7. sep 2010

@olifcek ja by šla no my mame doktorku do oktobra het, a takisto nefro až v novembri a keďže tie obličky maju šarapatu tak bojim sa

blumka
7. sep 2010

@olifcek olivka si zvykne 😉
juli sedi v stolicke na papanie, ma ju tak ako vajicko naklonenu a ona sa chytila toho stredu medzi nohami a vytiahla sa a sedi teraz ako pravitko a cumi na mna 😀

garonka
7. sep 2010

@olifcek tak pekne vas tam bolo 😉

svetlankat
7. sep 2010

@garonka ja neviem podla mna ten roztok, ja som ovonala a aj ochutnala a nas je zatial ok. Este mozem urobit to ze si vymyslim iny styl kvapkania

garonka
7. sep 2010

@svetlankat i ja voniam a ništ tak zrejme to je oki joj ale nas nastrašili a my ten vigantol brať musíme 😔

olifcek
7. sep 2010

@blumka wow 😅 a my sme kvoli tomu olivke ten pevny stred dali prec...to neva ked sa vytiahne a sedi?
@garonka no , ale spominali, ze chceli ist do barce, bo omnoho lacnejsie, ale, ze tam az po 10deticiek beru, a, ze to im nevyhovuje... 😅

blumka
7. sep 2010

@garonka ja mam tiez fusak na zimu taky co aj do sedacky aj do kocika je vhodny aj tie otvory na pasy ma...aj keby tobi chodil podla mna este nebudu tie nase deti este tak lietat, ze kocik uz nadobro odlozime...takze ja by som kupila urcite nejaky fusak ak nemas...

olifcek
7. sep 2010

@garonka i my ho berieme...ja ovonala co tu mam a ok, este mame v chladnicke novy...

@svetlankat pri kontakte so sklom je to ok, kvapkaj ako doteraz 😉

svetlankat
7. sep 2010

@olifcek aj ja si myslim, ze si pomalicky zvyknete. Ono deticky, ktore su len s nami mamami, su zvyknute na isty klud, darmo je , ale jedna osoba toho hluku vyprodukuje menej. Nam tiez vadi hluk, niekedy mne viac nez Miske. Lebo ja som podrazdena uz z toho, ze sa Miska trebars zobudi, ale ona kludne spinka.

svetlankat
7. sep 2010

@olifcek aha, ale pri kontakte s tym gumenym hore nie, ci? Vy budete davat dalej?

garonka
7. sep 2010

@blumka uvažujem lebo mame aj overal ale chodiť nebude a mam aj fusak take aky ma @zoska je aj do autosedačky ale ratam, že v decembri bude tobimu maly a ešte jeden kožušinkovy ten nema otvory na pasy.
tak čo myslíš ten fusak je dobry? čo som dala link? lebo kamoška vraví, že Emitex fusaky nesu dobre, že sa v nich deti potia, ta neviem ale celkom dobre ten fusak vyzera.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre