Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
21. aug 2009

len dufam, ze babatko nebude mat ,,hrdzave,, vlasky, chi chi x;o)) ked pride polovicka dom, naujdeme dve fotky, kde nam bude pekne vidiet do tvaricky a urobmim este jednu dvojku...a som zvedava, ci sa niektora fotka i trafi...x;)

zoska
21. aug 2009

vsimla vsimla, pekne su vsetky... uz si len vybrat 😀

neboj ryšave nebude, to by musel byt jeden z vas rysavy 😉

olifcek
21. aug 2009

zoska hehe...no jo...ale sranda, ze mi vysli i dve rozne varianty pri tych istych fotkach x;O) jasne, raz som to nechala na program podla mena a druhykrat som odklikla, ze dievcatko, a potom chlapcek x;O) potom som zmenila len draheho fotku a uz su baba ine, hehe x;oD

no idem sa cinit...lebo mi ozno neskor pride opat bolest hlavy, a to uz potom nic neurobim ..

zoska, uz je lepsie? presli slzicky z telky?

zucana
21. aug 2009

olif to budete mat tolko deticiek? 😀
moj muzik uz je o chvilocku doma ale nedrzdim ani neprovokujem este upratujuce a variace 😝
inak vnutri mam iba 30 a vonku 37 😉

olifcek
21. aug 2009

zuci neeeee, boze chraaan...mne by stacilo jedno, ale drahy chce dve...tak mu dam na vyber, hehehe 😉

zuci juj, sa tesim s Tebou, ze Ti uz pride dom...;o) ja toho svojho tak vystiiiskam...

zoska
21. aug 2009

uz je dobre olif...pekne to urobili tu reportaz a pustili k tomu taku smutnu hudbu a to mi stacilo a uz tiekli slzy...

zuci- ako si nas pekne zhrnula, ze upratujuce a variace 😀 no po tom peceni vyzera kuchyna ako po vybuchu, takze idem sa do nej pustit...
ja mam v byte asi 26-27 stupnou ale stat nad tymi hrncami bola teda drina a kedze nefuka ani vyvetrat sa neda....zatial

zucana
21. aug 2009

babce tak mne uz prisiel...isiel sa osprsit a dala som sacherku do chladnacky to je ta viedenska... 😉
a ma dlhe vlasky take kucerave 😀
a uz nadava zhora ze si zabudol ziletku v hoteli 🙂

zoska
21. aug 2009

zuci he he chlapi...
ale uz ho mas doma, tak si pekne uzite jeden druheho..a nech sa vydari jahnacinka 😉

zucana
21. aug 2009

dikes uz sa dosprsil a uz pride za mnu 😀 😎
uz mam vsetko kvazi pripravene o 6:45 idem na jahnacinku...robila som pyre s porom baby je vynikajuce 😉

olifcek
21. aug 2009

zuci tak Ta nechame vytesovat sa z draheho pritomnosti a bru chut o par minut x;o)

zoska
21. aug 2009

tak ten moj uz pristal 🙂 este cakat na batozinu a potom 3-hodinova cesta z Viedne 😒

olifcek
21. aug 2009

zosik ten moj este len o 4 minuty vzlietne z zurichu do Pha...a o 20.30 odlieta z Pha do Ke....pristane 23.15, pride taxikom okolo 23.50, hech,aleeee, dockame sa 😉

zoska
21. aug 2009

dockame jj, uz nech su doma, ze? 🙂 Tak zelam pokojny let, aj jeden aj druhy...

zucana
21. aug 2009

my uz mame po jedle ;)
dala som foto jahnacinky vraj bola super ja divinu nejem 🙂
cafte a trpezlive cakanie nebojte sa uzpridu 😉

komarik
21. aug 2009

ahojte, tak mňa ešte stále bolí ukrutne hlava. Dnes len celý deň spím ani von som nebola, ale na vás musím kuknúť.

zacana, neviem či som to dobre pochopila lebo som nečítala všetko do zadu ale podľa mňa jahňacinka nie je divina. Divina je z diviaka, jeleňa atď. Jahňatá sú malé ovečky 😀 Uži si drahého.

zoska
21. aug 2009

zuci jahnacinka vyzera veeelmo dobre... apekne naservirovane, ako v reštike 🙂

komarik, jaaj to poznam s tou hlavou ☹ Ale ked sa to nebude dat vydrzat a bude ti az na vracanie tak si vezmi tabletku....mne dr. povedala ze treba rozlisovat bolenie hlavy normalne a tryznive, ze ked sa ti pri ukrutnej bolesti od tabletky ulavi, tak sa bude mam lepsie aj babo.... ibalgin sa nesmie, ale polka paralenu alebo panadolu ti snad neublizi 😉

olifcek
21. aug 2009

komarik skutocne odporucam kupit v lekarni ginger 20 tabliet. je to na nevolnosti ale i na migreny, a ked to uz pomoze na migrenu, musi i na neznesitelnu bolest hlavy...ale viem veru, ako Ti je x;o((( aspon, ze si mohla byt domenka..v praci je to velmi neprijemne...x;o(

zoska jj, i mne lekar povedal, ze ked mi ide hlava praskut, nech si dam panadol..ale, ze ked to bude tyzden vkusem ta bolest, ze to nie je dobre, ze ma posle na urologiu..,ale ten gigner pomohol, vyzera...al enie na cely den, samozrejme...aj preto mi napisal, 3x1 denne x;o)

zoska este dve hodky, co?

olifcek
21. aug 2009

zusik fakt pekne to vyzera..iste sa drahy objedol, hehe x;o) viem, ake je to syte, veru x;O)

zoska
21. aug 2009

jo olif 😉 volal uz z Blavy, takze o desiatej by mal prist, podla toho kolko aut bude na cestach...

ja sa zatial pojdem osprsit, nech mu pekne voniam 😀

blumka
21. aug 2009

ahojte, cakajuce variace a upratujuce 😀 😀
ja som dnes akasi zbita, asi pojdem spat skor...som zvedava aka bude noc. Terekza, zaspala za 5 minut, este ani osem hodin nebolo..chudinka moja mala

olifcek
21. aug 2009

blumik tak si len chod oddychnut, zasluzis si veru...

zosik...juj...zucane prisiel drahy okolo 18:00, Tebe pride okolo 22:00, no a mne okolo 00:00, hech..

blumka
21. aug 2009

olif, ja sa chystam kady den ze pojdem skor a nakoniec sa vystrelim o jedenastej 😀 ..ale uz sa tesim na nedelu, lebo vtedy ma vzdy manzel necha dlhsie pospat rano a on je s malou 😉

olifcek
21. aug 2009

blum a nemohol by aj v sobotu? jaaaj, ci to asi pracuje na dome, ze?

zucana
21. aug 2009

cafte baby tak mozem popisat lebo muzik ma fotbal tak krasne spolu travime vecer 😎
ale nech si oddychne je zniceny...svokor nam doniesol velikansky melon nepridete? mam totiz taky maly v chladnicke este od vcera a tento ma asi 10 kg...ja neviem ci si mysli ze cakam 5torcata...
komarik ja viem ze jahna je mala ovecka ale mne to itak citit divinou...resp.raz ked som to jedla nabuduce ochutnam trosicku ale muzikovi chutilo najsamviac....a ja rada ozdobujem ako v restikach 😀

zucana
21. aug 2009

blumi daj si sloficka...
olif ako sa citis?
ja idem na granadir zajtra som si odlozila aj par zemiackov ;)
inak ked bude pekne muz ide asi so svokrom na lod...ale poobede ma prsat tak neviem neviem

zoska
21. aug 2009

hlasim navrat zo sprchy 😀

blumi- tete mala toho asi dost, snad sa jej podari pekne vyspinkat, nech ten bacil odide.. a ty si tiez oddychni 😉

zuci, hmm dala by som si kusok melona teda, idu na mna nejake chute a ziadne ovocie doma dokelu...mozno si otvorim kompot marhulkovy 🙂
inak aj u nas ma zajtra prsat poobede, teda dufam, ze bude...

blumka
21. aug 2009

ja som este tuuuuuuuuuuu...dnes sme mali stretavku z vysky po piatich rokoch a som na nej nebola tak pisem so spoluziakmi na Facebooku, ze ako bolo 😉

olifcek
21. aug 2009

zuci dakujem za opytanie, je mi omnoho lepsie...t~uk, t~uk 🙂

uz finishujem s grenadirom..cfestovinky su uz urobene, zemiacky uz len 5 minut a su tiez, uz sa i cibulka so slaninkou robia....pridam do cibulky este papriku a kecupiq, no a zmiesam to vsetko dokopy...x;o)

este mi treba prach poutierat a postele prezliect x;o)

blumka
21. aug 2009

olif, inak dnes som prvykrat jedla grenadir s kecupom a veruze to bolo mnamko

olifcek
21. aug 2009

blumi jeeeeej, Ty si mala i na to cas? hech, si carodenik veru....x;O) to som rada, ze chutilo x;o) ja uz to len dochutim a hotovo...papali ste to s kyslou horkou, ci cviklou? x;O)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre