Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
21. aug 2009

olif, ja som mala cestovinky a zemiaciky narobene uz od vcera a dnes som to len dorobila, ved to je raz dva...a papala som s uhorkou 😉
uz si uvarila?

olifcek
21. aug 2009

blumi jo, uz povarene a aj poumyvane...x;o) idem prezliect tie postele x;o) a pudingek este chcem...skoro som nan zabudla x;O)

blumka
21. aug 2009

mnam..puding...aj ja cem... 😀 inak, dnes som mala nenormalnu chut na babovku..ale na zajtra svokrusa slubila jablkovy kolac, tak ho asi spraskam cely sama 😀

olifcek
21. aug 2009

blum chi x;o)

zucana
21. aug 2009

aj ja si zajtra spravim puding 🙂 idem kuknut ci mam....
inak sme hrali zolika a 3krat som vyhrala 😎
olif no vidis aka si sikulka...ked uz vsetko mas co budes do 12tej ? 😉

blumka
21. aug 2009

baby, mne sa nechce este spat :D :D

kakatka1
21. aug 2009

Ahojte! Este nespite? 😕 My sme dnes boli na kupku a Simi dostal nenormalny zachvat nervov, asi 5 minut som ho nespoznavala a potom ako vymeneny.Normalne som sa zlakla a zoroven nervy 😠

blumka
21. aug 2009

katka, zeby obdobie vzdoru?

olifcek
21. aug 2009

zuci ale...prach som este neutrela...straaaaasne sa i do toho nechce...x;o) ale tak....patrilo by sa, no x;o)

hech...ako drahy zniesol prehru? x;o)

blum si nabudena spioluziakmi, coooo? x;o)

katka maly vrieskal? ci nebodaj buchnaty rozdaval? hech... 🤐 🤐 🙄

kakatka1
21. aug 2009

Blumka tak pod na kavicku alebo pivko.Pozyvam 😵

blumka
21. aug 2009

olif, ved to...s niektorymi som sa 5 rokov nevidela, nepocula a teraz piseme...take to je fajn sa podozvedat novinky
kati, rada ale si dost daleko 😀

kakatka1
21. aug 2009

No to som myslela ze uz je davno prec.

olifcek
21. aug 2009

baby...babetkam sa nemeni farba ociciek od narodenia, ze? myslim ako macickam, napriklad..ked su male, maju modre ocka, a paq zelene ;)

zucana
21. aug 2009

aj ja pozyvam vsetky do Padovy 😉
zniesol ju tazko ale skonstatoval ze mam stastie a ja ze to je inteligencia a on ze to urcite .... 😀
teplo tu je jak na sahare ale uz nezapnem klimu dole...klimuje sa horok tam aj zamrznem...ale hned ako dojdem hore to vypnem a do 5tich minut je tam opat 30 😠

olifcek
21. aug 2009

katka sa Ti pozyva, ked si tak daleko 😅

blum hech...len potom bude krute rano x;O)

blumka
21. aug 2009

olif, vacsina malych babatiek ma ocka modre ked sa narodia, Terezka mala sive..a definitivnu farbu chytia okolo roka...Tete sa zmenili na zelene...po mneeeeeeeeeeeeeeee 😀

kakatka1
21. aug 2009

Tak si dame pol cestu Lucenec? 😀

olifcek
21. aug 2009

zuci nezavidim veru....x;o(

zucana
21. aug 2009

blumi posli mi menco do linku a pridam si ta do facebooku ak teda chces 😉

olifcek
21. aug 2009

blum ahaa....takze i babatkam sa menia..njn...tak ale nase ich asi bude mat hnede x;o)))

katka kym by som dosla, zacalo by i opat trestit hlavu, a to by ste zomna nic nemali...i ked...mna si nepozyvala 😅 😅

olifcek
21. aug 2009

trestit v hlave 😅 pisem jak tatar uz

kakatka1
21. aug 2009

Ofi vy ste aspom dve na cestovanie ja pojdem sama. Neviem co to do Simka voslo, od vcera deti sace a obcas aj capne a dnes sa rozbehol prec a len vrieskal a ani sam nevedel preco.

blumka
21. aug 2009

olif, u nas bol tiez 75 % predpoklad na hnede, lebo manzel ma hnede, jeho bracho ma hnede, svokra ma hnede...vlastne s tych vsetkych ludi okolo mna mam len ja a moja mamina zelene...no a hnedy gen je dominantny ale akosi nam vysla ta zelena

kakatka1
21. aug 2009

Prepac ze Ofi som napisala, somozrejme ze pozyvam vsetky do radu

zoska
21. aug 2009

baby uz je tuuuuuu, moj muuuuuuuz....tak caute 🙂

kakatka1
21. aug 2009

Zelene ocka su moc pekne. Moj muz ma zelene, ja hnede a Simko ma krasne azurovo modre. Take mal manzelov otec.

kakatka1
21. aug 2009

Zoska pekny vecer 😉

blumka
21. aug 2009

kati vidis...a s tych vsetkych farieb su modre uplne najslabsie..myslim geneticky 😉 ...aj moj svokor a nebohy svagor maju nadherne modre oci..ako studnicky...nehnevala by som sa keby mali nase deti take 😉

olifcek
21. aug 2009

blumi u nas, ked ratam otecka babatka, seba, mojich rodicov, draheho rodicov, mojich surodencov a draheho segrau, taaaak...modre oci ma len moja mamka a brat 😅 draheho sestra ma zeleno hnede tusim...x;o) takze... 😀 😀 😀

katka a Ty preco nespis? haaa?

kakatka1
21. aug 2009

Jej mne uz svieti 17tt, ako to leti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre