Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
23. aug 2009

bre ranko..ako zvycajne som sa o druhej rano premiestnila do mojej druhej spalne v obyvacke a zaspala...hore bolo 31 a u mna dole prijemnych 28 ... komarov som nepostrehla 😉
muzik isiel do garaze kde su lode lebo ked umyval tu nasu tak si niekde polozil slnecne brile a zabudol ich tam...tie brile maju 20 rokov ale proste ine nechce a strasne strasne je z toho smutny tak dufam,ze ich najde...
inak mam cervene hrdielko...blumi co si si dala nan ze ti to preslo? ja som si dala med aj solou si vyplachla vcera vecer ale stale cervenke...

teuska
23. aug 2009

Ahojte babenky 😉 Vcera bolo velmi prijemne, konecne nebolo teplo. Ja uz sa neviem dockat jesene.

Hajdy aj ja uvazujem o tom, ze ak budem musiet, tak miesto amnio by som isla na 3d ultrazvuk. Ved tam tiez vidia vsetko a vies to hned.

No ja som zvedava kedy mne chcu brat krv na tie testy, lebo moj lekar ma 2 tyzdne dovolenku v septembri a mam prist na buduci stvrtok a to nic o krvi nespominali.

blumka
23. aug 2009

zuci, ja si robim cibulovy sirup...do misky vrstvim cibulu s cukrom asi na tri vrstvy, do rana to pusti stavu a tu stavu si potom davam po lyzickach...ak to chce rychlejsie, daj to zohriat do mikrovlnky, rychlejsie to pusti stavu

teuska
23. aug 2009

fuuuuuuj Blumi, cibulovy sirup 😝 Ale tiez som pocula, ze je to ucinne. 😅
Blumka ty kedy ides na krv?

eva3107
23. aug 2009

Zucana...Olienka z januaroviek...pouzivala bioparox odporucila jej DR.tak by si mohla skust too...hmm? 😉
Nechuti to velmi dobre ele vraj to pomaha..

zucana
23. aug 2009

blumi si mi pripomenula mojho otca on mi to robieval...idem to spravit...evi bioparox nemusim...poznam ale tu v IT ho isto mat nebudu a zatial ak to este nie je nejake zle tak upradnostnim prirodne...ale dik za tip 😉
juj baby tak tu vcera kvapli 2 kvapky a zas teplo asi si to hodim ...

blumka
23. aug 2009

teuska, myslis na triple testy? dufam, ze nikdy, ja chcem triple odmietnut 😒
zuci, a este kloktam slanu vodu 😉

teuska
23. aug 2009

Aha, viem pisala si o tom. Len som zabudla, prepac.

blumka
23. aug 2009

zuci, tu kvapli styri a kvapkaju aj teraz, ale je stale dusno 😒

blumka
23. aug 2009

teus, v pohode...ved tu tolko popiseme, ze si nemozme vsetko pamatat 😉

eva3107
23. aug 2009

blumka trepple ti iba zoberu krv a amnio je odber plodovej vody...to robia po zlych trepple testoch..

Ok zucana iba som chcela pomoct 😉

blumka
23. aug 2009

evka, ja viem, len ja nechcem ist na triple, kvoli tomu, ze su nespolahlive, a ze vo vacsine pripadov vychadzaju zle, zbytocne stresuju...a amnio by som odmietla, na 3d pojdem aj bez triple 😉

olifcek
23. aug 2009

no ja idem v pondelok na krv, kvoli tripple. opyta, sa aj sestricky, ze kam mi odporuca ist, az budem chciet vediet pohlavie pred svadbou a oni maju dovcu x;o) to uz by som vzala i draheho sebou, nech sa to dozvieme spolocne x;O) ved drahy est enase babo nevidel 😉

pozeram, ze u nas bude dnes prijemne, ale uz od utorka bude opat neznesitelny hic x;i(

boze, ja cely zivot milujuem jesen a jar... zimu len kym nemrzne nefuka hnusny studeny vzduch...tak uz nech ta jesen dojde k nam 😉

blumka
23. aug 2009

olif, ty si moj clovek 😉

zucana
23. aug 2009

baby aj ja som vas clovek aj ja mam rada jar a jesen aj kvoli tym krasnym farbam....
inak olif keby si ho prehovorila nech ti spravi UTZ zajtra podla mna by uz to mohlo byt vidiet...

olifcek
23. aug 2009

zuci, jo, skusim to x;o)

blumka
23. aug 2009

olif, zajtra by uz mohol naozaj vidiet ak sa teda nebude babo hanbit 😀

zucana
23. aug 2009

tak muzik volal ze nasiel tak hned bude lepsia naladicka ;)
inak mam len cervenu cibulu ale to je snad jedno...ale placem a mam cele cervene ruky 😀

zucana
23. aug 2009

blumik a potom to zakrijes a das do chladnicky alebo nechat volne?mame tu 28 stupnov zatial 😅

blumka
23. aug 2009

zuci, zakry ale nedavaj do chladnicky, to musi byt v teple aby to pustilo stavu 😉

zucana
23. aug 2009

oki blumi tak to mam v dobrom prostredi tu je dost teplo 😉

blumka
23. aug 2009

zuci, dufam, ze ti to pomoze 😉

olifcek
23. aug 2009

blumi a Ty sa nedivas na smallvile? x;o) zboznujem ten serial

blumka
23. aug 2009

olif, ne, pozerame na jojke sexy spinave prachy..zacali sme to pozerat este v usa a tieto casti sme nevideli 😀 a popri tom varim obed a tak

zucana
23. aug 2009

aj ja mam rada dirty sexy money 😀
ale uz som videla obe dve serie cakame na tretiu 😎
idem si spravit sardinkovu pomazanku s ceirnym chlebikom a fesimu cestovinovy salat ..fasa nedelny obed 🙄

loginka
23. aug 2009

zuci, a ja som som si poplakala pri cibuly, neskutocne stipala pri krajani
daj vediet, ci ti to preslo, drzim palce
moj zlaty drahusik povysaval a pozmyval cely dom a ja som postavila zel.polievocku a hovadzie so sampinonmi

zucana
23. aug 2009

dik logi...dam vediet...akoze neboli ma nejako zvlast ale je cervene...furt si ho kukam 😎

loginka
23. aug 2009

ja dirty sexy money nepoznam, mozno kuknem, kedy to chodi?
zuci, aj ja som dnes rozmyslala o sardinkovej pomazanke, my ju mavame vzdy v nedelu, ale otvorila som tomatove

zucana
23. aug 2009

no sak ja som ine enmala tak som som robila z tomatovych 😉

blumka
23. aug 2009

logi, chodi to okolo desiatej v nedelu..ale to uz opakuju druhu seriu..som zvedava ci daju aj tretiu v premiere

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre