Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matesl
10. okt 2010

@rivatha nasa dr povedala ze to by sme citili z toho kvapkadla taku divnu vonu...a drvil by sa...ten gumovy vrch

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
10. okt 2010

Ahojte 🙂
@laxity,mala je zlata v tom svetriku,krasny si jej vybrala a ma to tu "kozusinku"po celom,ci len kraje?Vyzera teplucky ,super 🙂
@zucana,ake frajerske rifle,este aj ovinute,to tusim teraz leti..Viki je ina modelka 😵

@matesl a nemoze byt Riskovi tazko na zaludok,ak mu stekaju tie sopliky ,ze by preto grckal tu kasu?
@jaja 32 ja teda uz fit loptu konecne nevyuzivam,klop klop...ale na kondicku to bolo dobre,som sa nahospala cosi... 😅
@andrea2603,aj E ma tolko riflovych veci a skoro vobec som ich nevyuzila...akurat jedny saty ano,tie su take makkucke...
@blumka,gratulujeme a nezabudni natocit ten unik do izby 😉 a ako ste sa mali ?
Neviem,kto pisal o tom cisteni nosa,ja ked ho malej cistim,tak jej ukazem ako ma skusit "funiet" a ona skrci nos a funi.. 😀,dnes som jej dovolila,ze aj ona mne akoze cisti,tak som jej chytila ruku,drzala tycinku a bola stastna.. 😀
My sme dnes boli tiez na prechadzke,aj sme sa chceli pofotit,moc toho nemame,lebo sa nam trosku prenastavil fotak nechtiac.. 😅 ,ale zato mame konecne zubale 😀 😵 😵 😎 ,teda este len bodecky vidno,na prechadzke som ich objavila,takze vsetko kakanie je z toho a uz by mohli byt cele vonku,lebo E chudatko aj zo sna vykrikuje... 😔
Dala som jej tu kefku predvcerom na masirovanie,taka bola pysna... 😀 ,stale mi ju ukazuje..a dnes,ked nemohla zaspat,tak sa aj na 4 dala a hupala sa,tak snad to uz pojde aj dalej... 😎

avaka
10. okt 2010

@rivatha ,kde?ako? 😕 a ostatni potom nemozu?to by bolo dobre..

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
10. okt 2010

@rivatha ,dik 🙂 ,tak to je super 😎

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
10. okt 2010

@rivatha ,no som zvedava,uz vidiet,ze skusa,aj plazit zacala len teraz nedavno.. 🙂 Vy mate ohradku,ja neviem,ako to budem riesit,postielka prirazena k posteli....
a tie albumy pre priatelov,to sa mi paci... 😵
idem ja,dobru nocku 🙂

zucana
10. okt 2010

Babky gratulace k pokrokom a zubkom
my hajame
@matesl a INE ako ma vitamin d vplyv na fontanelku? Aj my mame este velky a v Lete somdcko nedavala.a neviem kolko ludi tu dava bo jedna flaska stoji 12 eur na 4 tyzdne
a baby maju vase dietky od slin podrazdene Licka alebo mame zas ekzem?

maculik
10. okt 2010

Ahojte 🙂
tak my mame za sebou super vikend, vela sme (teda hlavne mm 🙂 porobili na byte, upratali pivnicu a pod, a vcera aj dnes sme boli vela vonku, dnes s Adelkou na ihrisku a potom hrala s ockom v parku futbal, my s malym sme boli divaci 🙂 A zakoncili sme to koktailom a vecerou v tom bare, kde som bola noc pred porodom 🙂
krasne pocasie, slniecko, ani oblacik, a taketo maju byt aj dalsie dni, len postupne sa ochladzovat na cca 12-14st.

Teraz uz vsetci buvaju a idem aj ja, len mi nedalo este nakuknut a idem aj docitat.

Inak, nas stale trapia tie horne zubky, budi sa s placom, v kuse spuli pusinku a pcha celu ruku do ust.... Dufam, ze tento tyzden sa uz prerezu, zuby jedny lenive 😝

maculik
10. okt 2010

jej, a som si teraz vsimla, ze tu je funkcia, ze fotoalbum mozu vidiel len priatelia, ktorych si pridam, tak si znovu vytvorim album a pridam si vas ako priatelov a nebude tam nikto cudzi nakukat 🙂

maculik
10. okt 2010

@matesl ja som takto prestala davat kasu, lebo som mala pocit, ze ho potom boli brusko a je akysi nafuknuty, budil sa stale na to, ze si nevedel odgrgnut. Davam mu ako posledne papanie olovrant a potom ma uz len mliecko, kasu planujem skusit znovu o 1-2t.
Mozno to ma Risko aj z tych soplikov, ze je mu to vela, ale zase ked ine nevyvracia, tak neviem... Skus mu par dni vobec nedavat a potom skus zase a uvidis, ci stale to vyvracia.

Tak idem aj ja uz buvat, dobru nocku a nech nam ti drobci dobre spia 🙂

zucana
10. okt 2010

Baby pred nasim domom prave zrazilo auto muza ozivuju ho a rovno na ceste operuju su tu aj hasici co davaju svetlo hroza mm je na balkone PRI mojom aute sa to' stalo

palculienkastellka
10. okt 2010

@jaja32 ja dávam miesto vignatolu Vitamin D3 Generica. vypisal mi to pediater miesto Vignatolu. Cez body si myslim, ze nie je spravne pocuvat.

laxity
11. okt 2010

ránko 🙂

@avaka hej kožušina je všade okrem rukávov...je skvelý, teplučký 🙂

ja Vigantol nedávam, ale 19.10 idem na poradňu, tak sa určite dozviem niečo nové 😕

@matesl ja skúšam dať kašu raz za čas a vždy ide von, nech dám aké koľvek množstvo...ale včera mi veľmi nechcela tak som jej ju dala do fľašky a tak si pocuckávala omylom 😀 a aj tak išla von, bo som ju tak po pol hoďke položila, že ju idem dokojiť a uspať a v tom ju naplo...takže radšej nebudúce počkám aj hodinu ako mi radila doktorka 😕

@rivatha my keď papáme všetci spolu, tak Naty dávame do jej stoličky a krásne vydrží a je spokojná, že je medzi nami 🙂

blahoželám všetkým k pokrokom a ak má niekto výmesačninky tak aj tým samozrejme 🙂

My sa stále hopsáme na štyroch, nožičky stále dáva dopredu ale akosi tie ručičky nevie použiť 😕

jaja32
11. okt 2010

ahojte, dakujem za vyjadrenie k vigantolu. Vo stvrtok pojdem predpisat mliecko, tak dam aj vigantol. Dufam, ze nebudeme musiet ist skor, mala stale soplikuje.

@rivatha to by bolo super, keby si sa popytala nejakeho znameho dr. Ja tu mam tiez moznosti, ale bojim sa, ze by sa to dozvedel

U nas noc o.k., rano o 5,30 sme papali mliecko, kakali, odsavali, potom bola ticho a zrazu sa dala na brusko a chudatko zacala mrncat. Dala som si ju na seba, hlavku na srdiecko a zaspinkala. Takto to uz praktizujem asi 3 dni. Je to krasny pocit, doteraz sa jej to nepacilo.

lolka
11. okt 2010

cafte babule,
dodatocne prajem vsetko najlepsie k vymesacninkam 😵 deturence nam rychlo rastu, ze ?
a citala som, ze su tu aj nove pokroky, tak gratulujeme 😵 my cuvame dozadu, pri pretoceni sa aj dame na 4, pohupuje, ale este nezapaja ruky k tomu. na podlozke sa ale dostane ku vsetkemu co chce, skombinuje vsetky pohyby co vie a je to 😀
my sme malej kupili v sobotu bundicku, je to taka prechodna, na riadne mrznutie nam ale stacit nebude.
kuk, tu je moj melonik v novej bundicke:

lolka
11. okt 2010

k tomu Vigantolu, mne doki povedala ze mozem davat, ze nejake pripadne znehodnotenie moze nastat pri kontakte tej gumenej pipety a roztoku. ale ked nesmrdi, tak mam davat dalej.
nam kasa nerobi zle, ale nie je to zaruka dlheho spanku bez budenia 😅 ale chuti nam velmi, davam Nutrilon obilno-mliecku s piskotikmi, zaraba sa s vodou.

zaba2707
11. okt 2010

ahojte babulky, prepacte mi, ze vam sem leziem, ak by ste mali chut tak kuk na link v pripade zaujmu kludne piste cez IP
dakujem g.

http://picasaweb.google.sk/g.vanova/NoveVecicky...

maculik
11. okt 2010

Dobre ranko,
my sme komplet hore od 6,15, obaja sa zobudili, Petrika by som mozno este uspala, ale mm isiel do roboty uz o 5 dopisat nejake papiere, tak sa nemohol venovat Adelke.
A maly je uz nervny, ale musim ho este chvilu zabavit, inak nic nepospi...
Teraz sme malu zaviedli do skolky, vonku je teda ina kosa, a to je este 8st, no to bude parada, ked zacne mrznut 😝
ale zase sa ukazuje slnieckovy den 🙂

to s tymi priatelmi sa mi paci, aj ja to tak asi postupne spravim, aspon budem vediet, ze mi niekto skopiruje fotky tak, ako sa to stalo @zucana .

@blumka Terezke sa pacilo vo vlaciku?

@lolka krasna bundicka, Viki ako sa pysne tvari 😎

my tu ten Vigantol nemame, mame take malinke tabl., co sa rozpustaju v ustach, to je vlastne vit.D a fluor. Dava sa to cca 1,5-2r. Je to aj bez predpisu a stoji to cca 5€ 60tabliet.

blumka
11. okt 2010

@maculik velmi sa jej pacilo, povedala ze lepsie ako v aute, lebo tam musi byt priviazana 😀 cestou tam sme sli v beznom kupecku, tak z nej mali vsetci sou, lebo ona sa pustila do reci s kazdym, a naspat sme sli vo vozni pre matky s detmi, tak tam zasa salela s jednym chlapcekom co si k nam prisadol aj s rodicmi. jeho otec ich nahovaral na kadejake zbojstva, tak oni chodili sa vypytovat vsetkych ze ako sa volaju, alebo chodili strasit ludi cez okienko do vedlajsich kupe...ale vsetci to nastastie brali s humorom...tak im treba, ked sa bez deti nasackovali do detskeho vozna 😀

laxity
11. okt 2010

@lolka no Viki je nádherne oblečená...a tá bunda je naozaj moc moc moc pekná 🙂 ja také môžem, pásiky, guličky, srdiečka... 🙂

maminnka
11. okt 2010

@zucana uff, to musel byt silny zazitok... dufam, ze to dobre doapdlo. A inak sila, ked uz na ulici mozu operovat... aj ked teda radsej na nesterilnej ulici a hned ako v nemocke a neskoro, vsakze...

mne sa sem-tam sniva zazitok spred cca 15 rokov, ked tu na Slovensku vladla vojna gangov... raz som sa v noci zobudila na velmi silny vybuch. Kuknem z okna a na nasom aute lezala ludska hlava 🙄 🙄 🙄

laxity
11. okt 2010

@maminnka 😅 ufff no nepríjemný zážitok 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
11. okt 2010

@maminnka neviem ako to dopadlo ale po 40 minutach ho odviezli do nemocnice svokra bude vediet viac ale tak este som s nou nebola....inak ta hlava to je sila....
ja som zas zazial vo fitnesku jeden skolaboval a ozivovali ho a nic....tak sme docvicili....

matesl
11. okt 2010

@avaka tiez som nad tym rozmyslala ale to by mi grcal pri kazdom jedle asi...zrejme kase mu uz nechutia :(

matesl
11. okt 2010

@zucana no mne proste dr na poradni povedala, ze davajte stale ten vigantol este mame velku fontanelu...to ma vplyv na vyvoj kosti, je to dolezity vitamin

matesl
11. okt 2010

@maculik ano ano ze mam skusit aspon 5 dni nedat..a co davas ako olovrant? lebo ovosie alebo vyzivku mame ako desiatu a jogurty este nemozeme az po ukoncenom 8 😉 neviem co mu mam davat púapat uz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre