Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
25. aug 2009

ahoj andrejusa vitam ta aj ja...ja som sa inak narodina v Banovciach 😉

patuskaaaaaa
25. aug 2009

ahojte baby,som tu prvýkrát,ja mám termín 28.februára a tiež mám dilemu s oblečením vo februári,poradte mi ak viete...dakujem Petra 🙂

blumka
25. aug 2009

megg, ked mas rh negativ, mal by ta lekar sledovat, lebo pre babo to nie je dobre...ono pri prvom ako tak, ale horsie su uz dalsie deticky
patuskaa, andrejusa vitajte...ja oblecenie nekupujem, prvu dcerku mam tiez februarovu takze mam vsetko co potrebujem, akurat dokupim vtedy ak budeme mat teraz chlapceka...
patuska a co potrebujes poradit?...

andrejusa
25. aug 2009

ďakujeeem ešte raz. takže fusačik vy kúpite, alebo stačí už len taký teplejší overalík?

matka331
25. aug 2009

mate niektora z vas zakazany sex od doktorky?mne ho zakazalakvoli tomu ze som spinila..a teraz ked sombla som sa nato zabudla opytat ci uz mozem mat sex alebo nie...od kedy mi ho zakazala preslo uz 2 mesiace co myslite?

zucana
25. aug 2009

mati my sme nesexovali uz 4 mesiace...kvoli MA sme nepokusali a potom ked som sa minule pytala tak nevyzeral doktor moc nadseny povedal ze pomaly s tym aj ked sa babo uz posuva nahor...neviem...opytam sa zajtra opat...ale kamoska napr.co mala zakazane na zaciatku tak nesexovala az dokonca lebo sa bala....

blumka
25. aug 2009

matka, ja kebyze mi lekar zakaze na zaciatku tak sa bojim stale 😅
adrejusa, zalezi ake u vas byvaju zimy, ja by som fusak kupovala az na konci alebo vtedy ked ti ho bude fakt treba...mas termin na konci februara, mozno ho ani nevyuzijes 😉

matka331
25. aug 2009

zucana..coje to MA?ved ja sa ttiez bojiim ....ale ekd piatel je takyy smutny

mmaarrttiinnaa
25. aug 2009

andrejusa ja mam aj fusak lebo prva dcera je decembrova ja si myslim ze fusak este vyuzijem sak toho roku sme este pomali v aprili pritapali do krbu co nie a nie prist teplo ☹ kiezby buduci rok bolo uz v marci teplo

matka ja ti neporadim ja s drahym normalne sexujeme ja som to nemala zakazane

matka331
25. aug 2009

blumka..zakazalmi preto lebo mi praskali neake cievky a z toho som spinila .....ale uz nespiniim ..aleasi nebudempokusat stastie

zoska
25. aug 2009

caute,
vitam nove kočky aj ja 😉

Inak ja si myslim, ze bude vo februari aj v marci este dost zima...ved ak sa dobre panatam tak sme boli tento rok v aprili u nas na Martinskych holiach aj s muzom snowboardovat....dole uz snehu nebolo ale zima bola...no ale my sme predsa len vyssie polozene mesto
Neviem ako velmi treba babusit take male babo, ale myslim, ze fusak vyuzijem, ale este som sa tym nezaoberala.

zucana
25. aug 2009

MA je ze som prisla o babo.... no a keby si vedela aky je smutny moj.... a ja tiez mam velku chut...

matka331
25. aug 2009

zucana......ved aj ja som uz prisla o babo ....a preto sa aj tak velmi bojiim a nechcem prist aj o druuheee

blumka
25. aug 2009

zosi, take male novorodeniatko urcite potrebuje zababusit, no ale ak toho roku bude uz vo februari jar, tak fusak uz bude vela, tak neviem...ja by som fakt fusak vam radila kupovat az na poslednu chvilu 😉

zoska
25. aug 2009

no jo blumi 🙂 asi si niekde nejaky vyhliadnem a ak bude treba tak ho kupime potom, ved prve dni sa aj tak von nechodi...
inak ja si myslim, ze vela veci budem nakupovat za pochodu 😀 ale co ved dnes vsetko vsade dostat hned, netreba nikde v radoch cakat 😀

blumka
25. aug 2009

kde ste vsetkyyy?

zucana
25. aug 2009

my sme boli na aperitiv...teda ja som mala cerstvu stavu z pomarancov... 😉 a chipsy 😒
ako blumi lepsie?

olifcek
25. aug 2009

matka mne lekar tiez neodporucal/nezakazal, lebo to vraj nemoze x;o)/, tak sme tyzdne, alebo kolko sa nemilovali...brala som dvoje lieky, jedny na posilnenie cievok, druhe na utuzenie babatka, tiez som totiz spinila, ale nebolo to od babatka, vyzeralo to len na cievky. ale teraz sa v pohode milujeme, ale tak, aby sme ,,nedrazdili,, krcok maternice...jemne, pomalicky....x;o)

no ja si pamatam, ze tento rok zacalo leto velmi skoro x;O)

blum jo, ja tiez fusak neriesim...ja vlastne este nic neriesim, hehe...som hrozna viem...x;o)))
ved aj svadbu sa mi zda, ze mame este hoodne daleko 😀

zoska moja rec x;o)

prve dni itak budeme este v bolestiach, ze jo? hech

blumka
25. aug 2009

zuci, mnam, dala by som si...
uz je lepsie...ale aj tak si pojdem dnes skor spat...
olif..ze daleko..sak svadbu tu mas co nevidiet 😉 ...a ani sa nenazdas a aj babatko 🤐

olifcek
25. aug 2009

blumi ale..19.09 mi pride straaasne nekonecny datum, hech...uz som sa ale prestala bat, ze sa nezmestim do siat, oni sa proste musia tak urobit, aby dobre bolo, verim tomu, pretoze odmietam si ist hladat ine topanky, chi...x;o)

babo? juj....uz teraz sa mi zda, ze budem navzdy tehotna 😕 no pravdou je, ze mi to i vdaka tomu, ze chodim do prace, v celku fajn ubieha...Tebe iste tiez pri TETE 🙂

blumka
25. aug 2009

olif, neboj...vsetko raz pride 😉
no ja si toto tehotenstvo velmi malo uvedomujem...aj ma to trosku mrzi, no ale uz je to ine ako to prve

mmaarrttiinnaa
25. aug 2009

ja si vychutnavam kazdy den tehu lebo mam pocit ze mi to velmi rychlo ubieha a jak to zacne letiet po zaciatku sk.roka jak zacnem s dcerou behat na treningy vozit ju do skoly zastavim sa ako vzdy az na vianoce a po vianociach uz je to len kusok 😉

blumka
25. aug 2009

ja si pamatam ako som na vianoce pred dvoma rokmi hovorila ze uz len chvilku a to bol ten najdlhsi cas za cele tehu, tie posledne dva mesiace 😅

hajdylca
25. aug 2009

ahojte bambule, vitam nove kocky, musim uznat ze v praci ten cas ide naozaj ovela rychlejsie, coskoro sa zacne i skola to bude veselo.... inak ja fusak vobec neriesim- lebo ak budeme kupovat kocik, tak v nom fusak bude, teda aspon dufam 😀 pekny vecer inak vsetkym prajem

blumka
25. aug 2009

hajdy, este necitis pohyby babatka?

olifcek
25. aug 2009

blum ani ja este necitim pohyby babatka, hech...

inak vitajte nove ,,clenky spolku,, 😀

no ideme divat na serialik, tak pa zatial x;O)

blumka
25. aug 2009

olif, kludne to uz moze zacat ;), ja som terezku citila v 17tt 🙂

blumka
25. aug 2009

porucam sa baby, dobru nocku

hajdylca
25. aug 2009

blum mozno aj citim, len neviem, ze je to ono... a inak este v 17 nie som, az za dva dni budem 😉 ale budem sa snazit na to nejako sustredit, teraz ked uz viem, ze je to mozne tak skoro... inak moze byt ze by som pocula- vies bolo to ako keby mi skrkalo v bruchu, ale bolo to dost nizko a nikdy predtym som take nikdy nemala.. take bublinkovanie to bolo... tak uvidim, ci sa to bude este opakovat 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre