Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

erika0802
16. okt 2010

taak a dopapali sme polievocku mooc nam chutila

erika0802
16. okt 2010

@olifcek my mame v izbe teplucko tak vonku je to omnoho lepsie

olifcek
16. okt 2010
olifcek
16. okt 2010

@erika0802 my musime vetrat celu noc i den...ked chcem, aby Oliv spala dobre 😀

erika0802
16. okt 2010

@olifcek my vetrame iba rano ked sa zobudime...v noci nie lebo nam psy stekaju

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
16. okt 2010

@erika0802 my byvame na druhom, cize tiez ziadna vyhra...pocujeme auto, ktore prejde, no hlavne, oproti su uz domceky a tak sa riadne vikenduje, hehe...no ale ked je v izbe teplo, Oliv mrnci a prehadzuje sa...ked ju prebudi hluk, pritisne sa na mna, pocucka a hajadalej x;o) len sa bojim, ayby mi neprechladla, lebo prikryta nebude x;oDDD ked jej obleciem bodynko s dlhym rukavom a dupacky, a nad ranom zatvorim okno, alebo nam svieti slnko, tak i ked je okno otvorene, zapoti sa mi...hehe

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
16. okt 2010

@rivatha my s oliv napriklad ideme na velku v tom istom case x;OD sa mm smeje z toho...cize v lete, ked si ju posadim na nocnicek, posadim oproti sebe, istotne hned kakne 😀 som zvedava, hehe

my budeme mat dalsieho zajka v utorok, tento akurat dojde, ale uz kupime i mladuckeho byka x;o) nech papa i cervene masko, ako pediatricka odporucala x;)

erika0802
16. okt 2010

@olifcek aha no my byvame v rodinnom dome a my mame dvoch psikov a susedia dalsich troch a je ich dost na ulici tak preto nevetrame..my mame v izbe okolo 22C tak je to v pohodicke..mala v noci vstava a este ma aj perinku na sebe ale tak tu skope...

olifcek
16. okt 2010

@rivatha neboj, on bol mensi..ci? a vidis, ako to jeho maminu vobec nezasiahlo??? nechapem

olifcek
16. okt 2010

@erika0802 my ked mame okno zatvorene, mame tiez okolo 22-23stupnov, no Oliv potrebuje menej, hech...ja idem zamrznut, ale Oliv je v pohode, chi, studeny odchov 😅

s ymi psikmi neprijemne...ja osobne nemam rada psov, ktori stekaju na kazdeho, co ide okolo... 😝 😀

erika0802
16. okt 2010

@olifcek no a to je najhorsie tak preto mame zatvorene...no nevadi uz sme si zvykli ale v lete to bolo strasne u nas teeda na Orave nebyvalo tak teplo teda sme boli nezvyknuti a mala to strasne znasala...ale teraz tak pohodka..

zucana
16. okt 2010

@rivatha co sa stalo alebo to radsej nemam chciet vediet my este spime musim ist budit

erika0802
16. okt 2010

@rivatha to je ten chlapcek co sa po 7rokoch prvy krat postavil...zevraj ide odstupit...citala som na aktualitach..

olifcek
16. okt 2010

@zucana
@erika0802

eee, v spravach hovorili o chlapcekovi, ktoreho vyzeralo, ze prilahla mama alebo babka, s ktorymi hajal, no ukazalo sa, ze mal cosi vrodene, problem s cimsi, nepamatam s cim...

erika0802
16. okt 2010

@olifcek no to som nekukala ty vole...vav

svetlankat
16. okt 2010

@erika0802 vitaj
@maminnka my podkolienky nemame, tak asi musim kupit a vyskusat.

olifcek
16. okt 2010

@svetlankat no my mame podkolienky z dvoch sad nextiku /sada-5parov/, ale len jedny z toho nepadaju x;oD druhe drzia na leginkach , no x;) cize mame ich 10ks plus troje teplejsie a tie davame na tie, ktore nepadaju 😀 horor s tymi ponozkami...kupili sme teraz 3pary ponoziek v kika, dame vyprat a som zvedava, ci budu ok, snad jo, lebo mame cca 12ks ponoziek a padaju x;o((((

svetlankat
16. okt 2010

@olifcek aha, no my podkolienky ani jedne sa priznam, musime skusit. Dnes sme kupili rolakove bodynka, tak som rada a mame i novy koberec, uz konecne

svetlankat
16. okt 2010

@olifcek oli ake gulicky? tie do sucheho bazena?

lucia411
16. okt 2010

cafte baby...tak som tu 😉 den zbehol zase ako voda..cely den sme ho stravili doma, umyla som malej kocik lebo bol sama piskota, hrali sme sa, mala bola aj nervozna kusok..horne dasna ma biele a dole nic..tak neviem ci jej pojdu najskor z hora zubky?ale sak najskor idu z dola nie?ach jaj....zaspinkala uz o 19.30 ja som sa teraz fajn najedla a ide mi Supertalent na RTL zase si porevem co som videla uputavku... 😕 maminka dakujem a erika0802 som rada, ze si aj dnes tu..ospravedlnujem sa, ak som nieco zle napisala... 😉

olifcek
16. okt 2010

@svetlankat kde si kupila tie bodynka? a za kolko? i ja by\ch take pre Oliv rada...

gulicky tieto

len ine zvieratka su vo vutri..

svetlankat
16. okt 2010

@olifcek jej to su pekne, bodynka som kupila v babatkove do 5 eur.

olifcek
16. okt 2010

@svetlankat jeeej, nie zla cena veru...dakujem Ti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre