Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
6. nov 2010

baby, dnes sme rodinke poslali toto

http://www.loonapix.com/cz/images/35623390

@zoska mam babu, co robi kalendare, ma ich aj s menami...stoja 16eur /ks, urobi to za cca tri dni x;o) je to zavesny format A4... 😉 zajtra jej poslem 13fotiek a budem cakat... 😵 😵

zucana
6. nov 2010

@olifcek to je zlate pak ta budem kontaktovat ked aj ja budem robit 😵
@avaka aj my mame toho potkana je super 😎
@blumka drzim palce...len aby to nevyzeralo ze si s mm a mas 2 dievky len kvoli stavke 😀 😝
my uz po romantikus...ja uspavam a mm je pri telke 😅
@laxity pekny ste vybrali dokonca aj bez kukania podorysov je dobry aj s podorysmi 😉

loginka
6. nov 2010

ja si prave posielam objednavku na kalendare A3, za cca 10 eur - happy ph. - je tam akcia do 8.11.

aj nasi miluju hudbu aj podhradsku, mame CD, kde sa prva pesnicka zacina na "cupi-cup, zalude nam hadze dub", a potom mne staci povedat cupi-cup a uz sa trhaju a chcu , aby som pustila CD 🙂

loginka
6. nov 2010

olif, to je perfektna ta pozvanka 🙂 no teda vy uz oslavujete, no prezrad ako planujes oslavu? aky darcek si nakupila?

zucana
6. nov 2010

@loginka nevies hodit link pls? a3 sa mi zda lepsie ako a4...

blumka
6. nov 2010

baby len tie kalendare co vyrabaju tie rozne firmy su len obycajne papiere s ramcekmi a do nich si vy vlozite fotky..preto stoja okolo 10-11 eur...ked si date robit u niekoho tak vam to inak vysperkuje, da kadejake obrazky, tiene, rozne elementy atd, je to drahsie ale podla mna krajsie...
to len pre vasu info 😉

loginka
6. nov 2010

som zvedava aky bude, ked sa neosvedci, uz nabuduce neobjednam, ale fakt dobra cena, tak preco nie

zucana
6. nov 2010

My us mame 8900gramov a tak rozmyslam ci nedavam malej moc jest 220 gramov niekedy aj ....

olifcek
6. nov 2010

@zucana ja neprekracujem 200g x;o) a mame uz 8500g, chi. @loginka uz som na mobile ale zajtra napisem k tej oslave, oki? Ja kupujem tie a4 xa 16eur ks, ale nik iny taky mat nebude, a tak ako pise @blumka s tymi cenami a kvalitou

olifcek
6. nov 2010

i ked cena je, ze wow. Mozno to skombinujeme, ze bude taky i taky. Tych orig.chceme 10, tych ramikovych mozno vezmeme tiez par. I ked tie drahsie maju i mena, nielen datum, s mm zajtra podebatime a uvidime

laxity
7. nov 2010

dobré ránko

@loginka neviem ktoré si ty myslela mestečko...ale ja rozmýšľam nad týmto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8556309&tab=4 kamoška ho má ale vraj sa skôr vyhrá staršie dieťa ale tak ja už neviem čo mám kúpiť a toto sa mi moc páči 🙂

@zucana tak super potom keď je aj pôdorys dobrý tak sa mi zadaril výber 🙂 a peknú máte váhu...nič si z toho nerob aj mne ste písali, že je všetko ok...a keď jej chutí 220g tak dávaj si myslím že to je ok...viem, že niekto tu spapá aj 300g 🙂))

laxity
7. nov 2010

ja som tiež chcela dať kalendár...ešte to zvažujem, tiež som si to našla na HP...ale teraz robíme s Natálkou vianočné pohľadnice, tak to dosť dáva zabrať ju krásne pofotiť holatú alebo vo vianočnom oblečení 🙂 ale je to zábava a je to originálne každý dostane poštou moju Natáločku a krásne a veselé Vianoce 🙂 ale to určite robíte aj iné babule 😵

blumka
7. nov 2010

@zucana moja juli vazi ce 9 kg, jedava kazde 2-3 hodiny a na obed zje 250g a olovrant aj viac a nemame ranajky zatial stale len obcas jogurt a ten zje cely 125g a samozrejme ze mlieko medzi tym...keby som jej dala menej, tak je hladna...9kg na skoro 10 mesacne dieta nie je vobec vela

blumka
7. nov 2010

a dobre rano vsetkym a peknu nedelu prajem 😉

laxity
7. nov 2010

@olifcek akurát pozerám fotku čo si dala poslať rodinke...je krásna ale to tiež máš asi nejaký program z netu čo môžu mať s tým istým motívom aj iné deti nie? ako je to vlastne aj s tým kalendárom 😕 ...ja som na CEWE photo našla vianočné pohľadnice ale predsa som sa rozhodla ako @blumka píše pre vlastnú tvorbu také nebude mať nikto 😀

blumka
7. nov 2010

@laxity ked chces mat vlastne tak si urob vo photoshope, z netu si stiahne rozne kity a elementy na tvorbu pohladnic...je to trosku zdlhava robota, teda aspon pre mna bola ale vysledok stoji za to....len treba vediet robit vo photoshope...
tu na konikovi je tema digiscrapbook tam ti baby poradia 😉 a vlastne to iste je s kalendarmi 😉

laxity
7. nov 2010

@blumka ja už mám 🙂 ale ďakujem 🙂

olifcek
7. nov 2010

@laxity pisem z mt este len, chi. Jo jo, pouzila som ramik z netu a supla tam Oliv. O rok si sama urobim uz x;o)

olifcek
7. nov 2010

@laxity ale na kalendar take nechcem, ten bude original, chi

laxity
7. nov 2010

@olifcek ešte lehníte? 😀 moja už pôjde pomaly spinkať...len sa nevie vykakať ☹ ...a ja už varím nedeľnú polievku a mäso na prírodno s hubovou omáčkou a druhé šťavnaté rezne 🙂

laxity
7. nov 2010

@olifcek aha...vlastná tvorba je najlepšia 😵

olifcek
7. nov 2010

@laxity uz vyse hodky sa valame vsetci 3 v posteli a hrame sa, chi. Teraz dam urobit o rok urobim, hehe

olifcek
7. nov 2010

@loginka dam urobit torticku, pozvem par kamaratiek a kamaratov, plus babky a dedkov...urobia sa chlebicky, kupi sa slane, nealko sampus, lebo u nas sa alkohol nepodava a bude to ... 😉

laxity
7. nov 2010

@olifcek a čo tak urobiť tortu? 😀 , ja by som Natálke chcela urobiť ale neviem či sa mi také niečo podarí...ešte som nerobila 🙂

tak už to máš naplánované...pekne 🙂 ...ja sa tiež teším na prvé narodeniny...tiež mám predstavu ako to bude 🙂

alex
7. nov 2010

ahojte, dočítavam. Malý hajá, vyhrala som boj a zaspal v postieľke, ale večer sa mi to nepodarilo. Takže nakoniec som si s ním o 21:00 ľahla do postele a spali sme. No musím povedať, že sa oplatilo, lebo už dávno som nešla tak skoro spinkať a som vyhajaná a mám ružové líčka ako tá vianočka z reklamy 😀 Inak náš malý tiež miluje reklamy.
@loginka aj Jakubko miluje reklamu na Nisan Juke, čo tam tie svetielka vybuchujú. Potom tú vianočku a ešte na Lidl keď chodia reklamy.

zucana
7. nov 2010

@laxity pozri sa sem ci ta nieco nezaujme viac
maju super zlavy a ja idem objednavat dost veci tak ti mozem objednat a mm by to doviezol 23.12. keby si chcela

http://www.mytoys.de/Little-People-Little-Peopl...

a daj si potom vsetko od fisher price
http://www.mytoys.de/Schnäppchen/Fisher-Price/K...

zucana
7. nov 2010

ozik a idem pochvalit viki ...uz druhu noc papame najneskor o polnoci a potom az rano od 6....a iba dudel sem tam chce....alebo junajdem pri mne co preleze vankus a nalepi sa na mna 😵

zucana
7. nov 2010

inak mm dosiel z vonku (nedela klasika ranajky kostol centrum) a viki spala a po sediacky a nohy zkvecnute a on ju ani na lezato nedal 😀 teraz spi na terase a on tam cita novinky
peknu nedelu

maculik
7. nov 2010

Ahojte, tak mne o chvilu odchadza sestra ☹ ☹ uz idem objednavat tax, nemozem ju odviezt, lebo Adelka prave zaspala a ja teda musim byt doma a mm isiel hrat futbal, maju nejaky dolez.zapas ci co. Ale ideme domov 24.na tyzden, tak to ubehne rychlo hadam.
Docitam vas vecer, teraz pojdem upratat kuchynu, lebo je tam ako keby tam bomba spadla 😝
a pridam potom aj nejake fotky konecne.

zatial peknu nedelu prajem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre