Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
9. nov 2010

cafte,
je uz velka sranda sledovat nasich, kazde sa chce hrat s tym co ma ten druhy, tahaju si ale aj podavaju hracky, rozprava ju sa, rehocu spolu, je to zlate 🙂

svetlankat
9. nov 2010

@olifcek ja som uvarila zvlast zmiaciky s maskom a zvlast cviklu a mixnem spolu, uvidime ci bude chutit

svetlankat
9. nov 2010

idem si lahnut, bru baby

avaka
9. nov 2010

@jaja32 ,vraj niektore babatka nelozia,Natalka ma svoj styl 😵 ,viem si to predstavit.. 😀
@olifcek v piatok ideme a v pondelok naspat 😉
inak aj ja musim malu asi doma lepsie obliekat.. 😔 take mava nozky ladove...tiez sme na prizemi...
@jja,@blumka,vsetko naj detickam 😵 😵

@blumka ,som sa pobavila teda.. 😀 😀 ,vy ste zabavna rodinka,aj som myslela,ci nebyvala Juli najskor vystrasena... 😀
my sme mali dnes navstevu , to je mala potom taka rozkokosena,ze jej nejde zaspat,cucala,cucala,potom ma hryzla.. 😖 ,az som jej musela chytit bradu,nech nerobi a uz som jej nechcela dat mm,zase revala...potom cucala a aj tak nezaspala,tak buchala hlavu o vankus a nakoniec zaspala s potkanim chvostom v ruke...uz ma nepotrebuje 😅
vas deti nehryzu?mne to doteraz absolutne nerobila,ale teraz ma z toho zabavu asi,a robila mi to dnes poobede,ked uz asi nechcela pit..tak dufam,ze nebude pokracovat a vraj,ked nemaju dudel,nehryzu...
😒

blumka
9. nov 2010

@avaka juli je tazka pohodacka. sice niekedy ju vylakaju uplne somariny akoze je vsade ticho a zrazu niekto zacne rozpravat tak sa zlakne a place ale tkaeto nase hry neee... 😀

avaka
9. nov 2010

takze skor normalny hovor ju vystrasi....aha.. 😀 😀
mne sa zase stane,ked mala nieco berie,co nema,alebo tiez,ked je ticho ako aj Juli,ja ju len oslovim a ju mykne akoby sme ju bili... 😅 😕 ,to preco?pretoze vie,ze robi,co nema?

olifcek
9. nov 2010

@avaka je zaujata hranim sa a skumanim, necaka zmenu zvuku v prostredi... 😉

zucana
9. nov 2010

My hovorime kukuk 😀

avaka
9. nov 2010

kuk 😀
to robim,ked nieco robim , som za rohom a mala pisti...

zucana
9. nov 2010

Aj ja Ale ona to' vecer zacala hovorit 😵

olifcek
9. nov 2010

oliv zase zboznuje strasenie, hehe...

avaka
9. nov 2010

@zucana ,fakt??
nasa vravi to bbbooo,ale ja myslim,ze to este nevie co vravi...

avaka
9. nov 2010

neviem ci som nezobudila malu,som tam bola kuk,lebo mm ma vystrasil,ze nech kuknem,ci dycha,ked tak dlho spi... 😖 ,lebo uz spi 2 hodky aj 5 min. 😀 a ona zlata uz spala na opacnom konci...

lucosko
9. nov 2010

dievcence. prosim o radu, nas maly ma 8.5mesiaca a stale len lezi na brusku, obcas na kolienkach, ale nepohne sa z miesta. starsi v tomto case uz lozil....ideme na neurologicke vysetrenie. Mate niekto podobnu skusenost? dakujem.

matesl
9. nov 2010

@olifcek no moj maly sa ku vsetkemu stavia, on proste len stoji a ked natiahnem k nemu ruky tak sa trepe za mnou, ale musi sa niecoho drzat 😅 tak mu obcas uz dam aj topanocky, nech ma pevnu nohu

zucana
9. nov 2010

Baby vika si casto klakne to' je ok? A klaci a kuka ... A tiez chce spat navankisi mojom.... Z postielky na bok na neho vylezie a vzdy ju dam naspat a znovu...

zucana
9. nov 2010

@loginka To musi byt zlatucke 😵

olifcek
9. nov 2010

@zucana kolienka su pohodlnou polohou. Oliv to strieda so sedenim, je to ok, najma, ked tak ide zo stoja, to znamena, ze uz vie zist zo stoja dolu, dalsi krok vpred

olifcek
9. nov 2010

@loginka u nas to oliv robi s tatkom, hehe. Oliv chce kazdu vec, co tato vezme, ked ju dostane, tak dalsiu a dalsiu. Aj si vymienaju hracky, chi. Dat hracku niekomu 1.x zazila v septembri na plavani. Ale ked to robia deticky, ma to ine caro, hehe, ja to vidam malokedy, Ty mas moznost kazdy den, super

olifcek
9. nov 2010

@matesl jaj, jasne, vy ste ti, co musia stat, hehe. Oliv uz tiez oblubuje stat, ale nastastie este rada stvornozkuje, hehe. Drobec @lienka2, Lukasko, ten tiez, plazi sa, podotykam velmi rychlo, no tiez by len stal a chodil drziac sa. Stoji veru pevne a sebaisto, chi, vidiet, ze to robi rad a casto. Fakt som zvedava, ktory drobec zacne ako 1.chodit, bez pomoci a drzania sa. My to ale asi nebudeme, co ale nevadi, itak je Oliv sikulka velika, ved je februarcatko a tu su len take babatka

olifcek
9. nov 2010

@lucosko ahoj, niesom lekar, mam len jedno babo, viem, ze deticky maju svoje tempo, ale podla mna by sa z miesta uz pohnut mal vediet, gulanim, ci aspon plazenim. Skus to robit s nim, podnecuj ho. Neuro je fajn volba, asi da cvicenia, zrejme budu potrebne. Skus chodit na babyplavanie, detickam pomaha rozhybat a spevnit sa...

olifcek
9. nov 2010

@avaka ja si myslim, ze E vie, co vravi. I Oli vela opakuje, niekedy i krasne tie jednoduche slova opakuje, ked sa jej to krasne a zretelne podari, zacne ju to este viac bavit, hehe. Ale slovo kuk je podla mna v tomto veku pre ne este nemozne povedat. @zucana Viki to kuk vravi po svojom, ze?

olifcek
9. nov 2010

vypinam ja uz mobilik a idem haji, pa

jja
10. nov 2010

dobre ranko baby, my sme dnes nejako zavcasu hore, zvycajne vstavame okolo 8 a dnes uz o pol 7..som zvedava ako bude spavat cez den. ale noc bola celkom ok, iba si parkrat cuckala a spinkala dalej. ale to bolo tym, ze som mm vyhodila do obyvacky spat, lebo v poslednej dobe neznesitelne chrape a malu to potom budi ked sa prebera na cuckanie, nevie potom v klude zaspinkat tak vystraja aj 2 hodky. a mm je potom urazeny, ze preco donho stale drgam a budim ho....ze on nechrape...ako mu to vysvetlit?? 😒
co sa tyka lozenia, my tiez níesme nejako popredu. iba cuvame a to o dusu 😉 a gulame sa o 106 🙂 ked jej ukazem aby isla dopredu ku mne, tak sa da na brucho, ruky nohy hore a zacne trepat ako ryba na suchu 🙂 ako ju trosku podnetit aby si nozicky zaprela a skusila ze to aj takto ide? skusila som vselico a nic...to cuvanie je pre nu lepsie 🙂
a ked jej ukazem ze aj na kolienka sa da ist tak sa pretaca rovno do sedenia...ziadne kolenovanie🙂)

andrea2603
10. nov 2010

ahojte.
tak Liv žiadne pokroky v plazeni a štvornožkovaní, ale posediačky prejde aj pol izby 😅 😕 , herečka 😎 , ona vie, že nás je tu dosť, tak nejaký dobrovoľník sa nájde, ktorý ju premiestni 😅
@loginka milión hračiek, ale obidvaja chcú tú jednu 😝 😀 , určite je veselo 🙂
Liv sa rozplače, ak zvýšim hlas a to ani nemusím na ňu, stačí, že Lenku alebo Branka hreším a ona reve aj za nich 😖

olifcek
10. nov 2010

@jja si predstavujem to trepanie, hehehehe, i my sme to kedysi dano mali tak x;))) skus vziat bavlnenu plienkum daj jej ju pod hrudnicek a dvihni ju, takto to vraj ma fungovat...len ci ju vladat budes 😅

my noc opat otras...nespala som hodku vkuse...od 3:45 do 5:15 sme sa hrali...neskutocne moc mrnci v noci, budi sa kazdu chvilku, niekedy ani prso nechce sprvu, paq si to rozmysli...snad su to horne zubky a paq sa to polepsi...som unavena a nervozna...spodne jednotky nas takto trapili 6noci...uvidime ako tieto horne jednotky

olifcek
10. nov 2010

@andrea2603 Oliv tiez nie je zvyknut ana krik, u nas krici len ona, hehe....ale uz si zvyka aspon na detsky krik...ale ked nejake babo place, malicka zacne kricat, hehe...asi si mysli, ze je to sranda? netusim x;o)) Oliv tiez cestuje po zadku rada, vcera tu bola moja mamina, tak spolu krasne stvornozkovali, skoda, ze som nemala kameru po ruke, bolo to uzasne, hehe, ako si to len Olivk auzivala, sledovala a stvornozkovala...malicka sa pri mamke postavila, a mamka, ze aha, aha, a ja, ze jo, viem, Oliv uz stoji, najma pri tatovi chce len stat x;o))

blumka
10. nov 2010

bre ranko
@zucana juli sice vie sediet, teda posadi sa obcas sama ale to je tak raz za tyzden a zvysne razy proste klaci a sedi na patach...a aj tak tancuje, natriasa sa, ja len kukam aby ju nesklatilo ale ona je v tej polohe stabilna 😉

co sa tyka rozpravania tak opakovat deticky mozu kadeco ale myslim ze este nerozumeju co hovoria..

@loginka sice nemam dvojicky, tak to nevidim az tak krasne ako ty, lebo predsa dve deti v rovnakom veku to je uplne nieco ine ako mam ja, ale u nas to funguje v istych obmenach, ked juli musi mat zasadne to co ma terezka a terazka jaci mami, zobel Lulinku peeeeeeeeeec 😀 ale aj ona vie brat jej z ruk, lebo Julinka rada vytahuje davno zabudnute hracky a terezka sa zrazu surne musi s nimi hrat...
Juli nema este ani rok a uz musime riesit ich hadky 😀 😀

@avaka, juli sa tiez tak laka, ale myslim ze to kvoli tomu ze vtedy je tak sustredena ze nic ine nevnima a preto ju to vystrasi...

olifcek
10. nov 2010

@blumka ja som to myslela tak, ze vedia, ze po nas opakuju, nie, ze poznaju vyznam slova x;o) ci ani to nie? x;o)

blumka
10. nov 2010

@olifcek ano ved tak som to aj ja myslela... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre