Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
10. nov 2010

@olifcek jasne ze sme sli von...doma ma iba teplacky body a taku vesticku 😉

olifcek
10. nov 2010

@zucana ale kukam, ze topanocky fajne vyzeraju byt...su na lepaky, ci snurky?

jaja32
10. nov 2010

@lienka2 jeej dakujeme a tiez zelame vsetko naj 🙂

zucana
10. nov 2010

@olifcek na lepaky a samoska na von a doma ma len ponozky ...to bola dobra kupa tie boty

olifcek
10. nov 2010

@zucana aka je to znacka? cosi IT? ja tiez rozmyslam nad lepakmi, ale odporucali mi na snurky, lebo je to vraj lepsie, no neviem...este nejdem kupovat, atial ked chce stat niekde mimo domu, stoji v capackach, takych pevnejsich, neuro ich odklepla, ale verim,ze tuto zimu uz chodit budeme, a tak kupa nie je daleko 😉

blumka
10. nov 2010

hu, vam tu vbehnem ked vas citam...este jedna info...ak budete kupovat topanky pre deticky, tak sa pytajte ci maju znak zirafky..tie su odklepnute odbornikmi ze su vhodne na prve krocky 😉 myslim ze aj v cechach maju zirafku 😉

olifcek
10. nov 2010

@blumka ten znak ma byt kde?

blumka
10. nov 2010

@olifcek na visacke pri topanke..alebo pozri na stranku vyrobcu... napr. : http://www.rak-obuv.sk/products.php na spodku stranky

olifcek
10. nov 2010

@blumka kukam ale zirafu nevidim x;o) ale ja od nich budem kupovat, takze asi ok,ze? x;o)

svetlankat
10. nov 2010

@blumka cize tie topanocky co su vyssie vyhovuju? Myslim smerom hore od tej zirafky.

svetlankat
10. nov 2010

@olifcek je niekde v strede za tymi kozenymi topanockami

olifcek
10. nov 2010

jaaj, uz vidim zirafu, len nebola dole 🙂

olifcek
10. nov 2010

@svetlankat 😉

svetlankat
10. nov 2010

@jaja32 vsetko naj naj naj Natalke

blumka
10. nov 2010

@svetlankat to su topanky od jedneho vyrobcu a vseky vyhovuju
@olficek sorry ja som zle povedala nie na spodku stranky ale asi 5 riadok s topankami tam je ta zirafa 😉

svetlankat
10. nov 2010

@olifcek my budeme musiet asi objednavat, kedze miska ma nozku 11 cm a u bata maju najmensiu 17 a ta bola teda riadne velka

blumka
10. nov 2010

no uz ste nasli 😅 😀

svetlankat
10. nov 2010

@blumka aha jasne, takze aj tie zimne, su tie hrubsie topanocky vhodne na prve kroky? ked pojdeme v zime von???

svetlankat
10. nov 2010

@blumka sice blba otazka, lebo to su uz velke boty

svetlankat
10. nov 2010

@blumka Miska prave zaspala, tak ju budem musiet asi budit, och joj

zucana
10. nov 2010

nase su chicco....su robene na prve kroky...ale nemaju zirafku 😀

blumka
10. nov 2010

@svetlankat mne juli zaspala pre druhou tak uvidim dokedy pospinka, ale mrvi sa tam tak asi vstane sama a nebudem ju musiet budit..nerada to robim
a tie topanocky, no na zimu oni asi nemaju vhodne take malinke...ale rataj s tym ze o dva -tri mesiace uz budes kupovat o cislo vacsie ako ma napr. teraz...

svetlankat
10. nov 2010

@blumka jasne jasne to ratam

olifcek
10. nov 2010

@svetlankat takze maju ine cislovanie? Nam su 17akurat, teda capacky, co mame.

zucana
10. nov 2010

my mame 18tky

jaja32
10. nov 2010

@zucana @svetlankat dakujeme za blahozelanie 🙂

jaja32
10. nov 2010

a nezaprsi a nezaprsi ☹ my sme stihli aspon jednu prechadzku, teraz hrozne leje a je vonku sero...fuuu

jaja32
10. nov 2010

@andrea2603 🙂 🙂 viem si zivo predstavit ako sa tie dve nase kocandy budu flakat po izbe...jedna v sede, druha aj, aj 😀 uz by sme ich mohli dat dokopy. Musime nieco vymysliet 🙂

maculik
10. nov 2010

kocky, to som tu jedina, co este nedavam topanky ani na von? 😕 Ja davam stale len tie capacky z H&M, pride mi to zbytocne zatial kupovat topanky, sice uz stoji, ale ved vonku ho v tejto zime aj tak nedavam a je len v kociku zabaleny v deke. Ja planujem uplne prve kupit az ked uz fakt zacne chodit, ani von dovtedy nebudem davat...
@blumka ty co myslis, ked mu davam pancusky a capacky a je v deke, to staci, podla mna, nie? A v zime fusak.

lenica81
10. nov 2010

caute baby... vas docitat da prace, vcera som mala program, tak dnes od rana docitavam na etapy... boli sme aj cez obed vonku, lebo Vilko nie a nie zaspat... 😒

teraz opat hysaci, lebo by mal spinkat, ale nevie sa ulozit, tak tam bezim... potom hadam cosi napisem... k veci... 😅

maculik
10. nov 2010

@olifcek krasne buva Olivka 😵 A aku modru chlpanu si myslela, ja tam modre nevidim 😅
@zucana zlata je Viki 🙂 Nohavice su od zosky? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre