Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
14. nov 2010

@garonka my budeme mať asi umelý...aj keď živý je živý ale tak ešte uvidíme...zase to ihličie by padalo 😕

toto mi niečo pripomína...že Tobiho prirovnávajú iba k mm...a u nás dokonca ku švagrine 😅 ...totálna sila 😅 ...a o mne prd vedia...že ja som už 7 mesačná štvornožkovala a 9 mesačná chodila 😕 ...ale tak ja si to nechávam pre seba jedným uchom dnu a druhým von 😀 ...by som sa zbláznila keby som všetko riešila 😀

olifcek
14. nov 2010

@garonka nic nie je zle x;o) pokial je spokojny, nechudne, neprehana ho, tak je vsetko ok

olifcek
14. nov 2010

my budeme mat taky malicky... mm kupil minuly rok, ked vyzeralo, ze ma pustia aspon na silvestra domov... no nepustili... takze ten polozime na nabytok a bude v suchu, lebo ho posunieme dozadu, tam Oliv i ked stoji, aspon zatial nedociahne, tak snad nedociahne ani o mesiac, hehe

garonka
14. nov 2010

@laxity ja som chodila ako 15 mesačna 😅 mne sa nejako nechcelo 😀
ale tobiho furt prirovnavaju k mm, ale fakt treba jednym uchom dnu a druhym dnu

garonka
14. nov 2010

@olifcek aj moja mamka ma taky maličky a krasny je aj blikajuce žiarovky kupila na neho 😵 to bude svetelna šou 😀

olifcek
14. nov 2010

@garonka ja som chodila ako 14 mesacna a to preto, ze som bola velmi tucna x;OD mne mamina davala jest kolko som pytala a pytala som vela, kedze uz od troch mesiacov som papala prikrmy, tak som si zaludok roztiahla, no a? akurat mam v karte pisane, ze ,,dieta je nadmieru obezne!!,, 😅

garonka
14. nov 2010

@olifcek skoro som si rehotom dieťa zobudila 😀 😀 😀 😀 😀
no dnes tu je veselo 😀
ja som bola tučko takisto a zostalo mi to dnes 😠 každy večer som mala krupicu a ešte aj kakaukovala som do 7 roka 😠 tak bodaj by som nebola taka široka aka som 😝

laxity
14. nov 2010

@garonka je to úplne jedno kedy sme začali chodiť...ide len o princíp...akoby to dieťa splodil len jeden človek 😔

garonka
14. nov 2010

@laxity presne presne ale to porovnavanie je niekedy na nervy
a ja dufam, že budem skvela mamina a svokra 😅

laxity
14. nov 2010

@garonka nepochybujeme nie? 😀

olifcek
14. nov 2010

@garonka a mam to cervenym perom, prosim pekne 😀

garonka
14. nov 2010

@laxity jasne že nie 😀 😀 😀 ale ako svokra sa posnažim byť perfektna 😀

garonka
14. nov 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀

blumka
14. nov 2010

hu...
aj ja som zacala chodit v 15. mesiacoch lebo som bola tucna 😀 chvalabohu u nas sa neporovnava, a ked tak maximalne ja poviem mm ze moze byt len rad ze deti maju moju povahu a nie jeho..lebo keby mali jeho tak som uz sediva a zavreta niekde na psychiatrii..oni s bratom boli besne deti 😅

zucana
14. nov 2010

u nas sa porovnava asi tak ze vikinka jak pekne jes nie ako tvoj otec....teraz mi 3 dni pekne neje tak povedala (svokra samozrejme) ze jezis dufam ze sa z teba nestava tvoj otec............
inak my sme este ani viki nemali a mi vycitala ze naco robim stromcek ked sme dvaja....a ja ze na to aby sme ho mali...lebo ona nerobi ...urobila som kazdy rok krasnu zivu jedlicku ja to bez stromceka ani neviem si predstavit...ona zavesi na dvere nieco a da par mikulasov -sosky a je vybavene...zato ma jeden obrus v kuchyni co prestiera ked sa ide jest a prosim pekne s vianocnym motivom tak som povedala ze o chvilu to uz aj aktualne bude....
no a este k tomu jedlu...@garonka bud rada ze ti tak pekne papa....nasa polavila....vobec nechce ovocie na desiatu takze papame takto:
8.00 mlieecko
11.30 mliecko
14.00 obed
na olovrat dojeda obed
18.00 mliecko (dnes dojedala obed tretikrat)
20.00 vecera
22.00 mliecko
5.00 mliecko

co mam robit s tym ovocim?uplne zatne a nedostanem do nej nic

olifcek
14. nov 2010

@zucana nerob nic, to prejde x;o) aspon, podla mna... my sme tiez mali obdobie, ked spapala mozno len 60g, a nie klasickych 120g, ci 200g, co papa teraz poslednych par dni...

my sme dokonca museli i vcera o 23:30 papat, lebo nechcela hajat, mrncala, bola nespokojna, nic nepomahalo...tak sa napapala, otvorili sme okno a razom zaspala... dokonca uz nebola hore velakrat na cucnutie... tak neviem, ci i teraz uz dat papu, ci nie... na brusko si nestazovala aja som konecne i pospala v noci 😉

zucana
14. nov 2010

@olifcek a nechces skusit zmiesat kasu obilninovu trebars bez nicoho so zeleninkou alebo ovocim?mozno potrebuje mat plnsi zaludok ....

olifcek
14. nov 2010

@zucana chcem chcem, prosim, daj recept, j a hned zajtra urobim... ale chcem domacu, nie kupupovanu...

zucana
14. nov 2010

no ja kupujem hipp bio bez nicoho...je tam iba bud kukuricna muka, alebo ryzova muka, alebo multicerelana....zamiesam s vyvarom a prihodim masko a zeleninku...je to viacmenej ako vyzivka....
niekto aj pisal kde kupuje tie bio kase bez cukru a inych pridavkov....no alebo daj normal uvarit ryzu s masom a zeleninou a mixni....a daj to vecer....ja davam normalne takyto aj obed aj veceru...a davala som aj ovocie a to mi vynechava teraz.....a papame tak cca 200 gramov

olifcek
14. nov 2010

nooo a spapala skoro 200g zeleninky... mrkvicka s hovadzim maskom, vlastne... a ideme hajat...veci s kukuricnou jej velmi nechutia x;o(((

zajtra skusam... ideme si lazkat

olifcek
14. nov 2010

@zucana my ale papame ovocie mixnute a zahustene keksami hero, al.ovsennymi vlockami, zeleninku tiez mixujem a robim take akurat, ani riedke ani huste a vzdy je tam i masko, cize hladna nie je, len uz nam zjavne nestacia 3 hlavne chody, pomedzi ne papa chrumky, jogurtik, nemixnute ovocie., plno mm...

olifcek
14. nov 2010

takze od zajtra pridam chod, pojdeme ovocie/jogurt, zelenina, ovocie/jogurt, zelenina, pomedzi drobnostky. snad to pomoze.

andrea2603
15. nov 2010

dobré ránko 😉 🙂 , či ako pre koho? 😕 u nás to už vyzeralo, že o 4.30 sme vyspaté/ samozrejme do vtedy 3 krát hore ceckať 😅 , prísavka moja 😅 /, ale nakoniec zalomila ešte do 6.00h.
@jaja32 tak predbežne, zajtra by som prišla. Dnes idem na tú ochutnávku, ty neprídeš? Natálka ti nepapká kašičky Hami alebo niečo od nich, teraz keď kúpiš 2 ks tak 3. máš zadarmo, ak chceš môžem ti kúpiť a zatra donesiem.

lenica81
15. nov 2010

ranko baby... u nas noc ok, len mne sa nos plni a stve ma to... ale von pojdem, nech si precistim dutiny... sa naobliekam... 😀 ale mohol by aspon do tej 7 potiahnut, vacsinou medzi 6-pol 7 je hore...

@olifcek v kauflande maju instantne bio kase - to je cista ryzova, kukur-ryzova a pohankovo-ryzova akokeby krupica... je to proste rychlejsie, ako varit ryzu... je to sup sup hotove... najdes to pri krupici a susenych ovociach... teda v galerke som to tak kupila, ked som bola doma... je to cca po 200 g...

garonka
15. nov 2010

@olifcek ja mam kašičku z Dmky babylove bio, je to myslim prosova či aka a fajna je 🙂 🙂 🙂 a myslim, že aj alnatura kaše maju tie si kupim dnes lebo pride vyplata 😀

garonka
15. nov 2010

@olifcek aj v kauflande maju take bio kaše 😵

garonka
15. nov 2010

@lenica81 no toto sme mysleli rovnako 😀 na kaufland 😀

garonka
15. nov 2010

inač skvele ranko slniečkove 😉

olifcek
15. nov 2010

@lenica81 dakujem!
@garonka dakujeeem

takze kupim alnature, ak sa mi zlozenie zapaci a ak ee, skocim do kauflandu

garonka
15. nov 2010

@olifcek su fajne ja ich riedim vodou su nemliečne kašičky 😵 možno su aj syte 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre