Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
21. nov 2010

my papame patizon s mrkvou bravcovym a ryzou a chuti 😵

laxity
21. nov 2010

@svetlankat tak pokiaľ schválil, tak to je super...mne by to neprešlo...ale mám pocit, že mi vypadávajú menej 😕

@zucana no a my spíme od 15.30 cca 😀 aj postieľku som presúvala a vôbec jej to nevadilo 🙂

maminnka
21. nov 2010

ahojte, boli sme v Tatrach tento tyzden, bolo nadherne, vystihli sme pekne jesenne pocasie, svietili slniecko, este nebola ani zima. Lanovky sice uz/este nepremavali, ale aj tak sme si to uzili 🙂

@zucana u nas teraz frci cista ryza, konecne nejake jedlo, co nemusim mixovat, ostatne kusky mi vypluva. Jeidne ryzu zje a potom to, z coho si odhryzava sama. A dakujem, ze si na nas myslela 🙂

@olifcek fotky troska neskor, ked sa zasa udomacnime, vylozim vsetky tie tasky a operiem horu pradla...

@svetlankat dakujem, bolo naozaj uzasne!

inak, Natalka sa uz tyzden trapi so soplikmi, nejako sa toho nemozeme zbavit, Sopliky su vodove, nic ine jej nie je, nekasle, nema teplotu. Davam morsku vodu a odsavam, ale efekt ziadny :( Neporadite?????

svetlankat
21. nov 2010

@maminnka my sme mali tiez vodove sople, podla mna zo zubkov, ked som prestala odsavat a davala som len physiomer tak to preslo, pokial som odsavala, stale sa jej tvorili, ale to len moja skusenost.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
21. nov 2010

no, drobci spia, ja si idem spravit hrianky s maslom, postruh.syrom a paprikou a citat A.Christie 🙂

@maminnka veru, aj ja som rozmyslala, ze si tu dlho nebola, nevedela som, ze si na dovolenke. Tatry ti zaaavidim, zboznujem ich, no dlho sme tam neboli. Ale bud.jar/leto chceme ist, kupime si tie sedacky na chrbat (mozno len 1, pre P.) a aspon take kratsie tury dame. Dufam, ze to vyjde, lebo V.nema tolko dovolenky a chceme ist aj k moru.
Tak tesime na fotky, aspon par do inej temy 🙂

a s tymi soplikmi, P.ked to mal asi pred 3-4t, tak som davala len kvapky Olynth a ani som neodsavala, teda asi len 2x, ked to mal zapchate, inak mu to stale tieklo, tak som len utierala nostek a ono to s tymi kvapkami nejako samo preslo.

maculik
21. nov 2010

kocky, a to stretko 22.12. predbezne plati? 🙂

zucana
21. nov 2010

@rivatha veru dava....ale ja davam bio....preco by sa nemalo?

zoska
21. nov 2010

Ahojteee 🙂

DAKUJEEEM za priania 🙂 😵 som poctená a potešená 😉

@maculik my tiez noc otras ☹ okolo polnoci zacala vyvadzat uplne s zobudila a do druhej tahala, ja som si aj porevala ze aky pekny darcek mi dala na narodky 😅

@avaka nasa si tiez zacala vyberat co bude papat, niekedy nieco zje druhykrat uz nechce, obcs j kusocky uz popapa a dnes vypluvala...no exotka

@zucana mala je supeeer ako stoji herecka 😉

Inak sme mali navstevu, mamin, segra s frajerom a svokor...ocino je chory... bolo veeelmi dobre, nozaj a svokor j malej darcek doniesol kupil v HaM pekne vecicky a j sa pohral, milo prekvapil 🙂
mm s teraz bali, bude cely tyzden prec 😒 a ja tlacim marlenku 😝

svetlankat
21. nov 2010

@rivatha chcela som sa ta opytat ci si tu davala link na tu rafaelovu tortu???

blumka
21. nov 2010

huhu @svetlankat NEDAVAJ SI STRIHAT TIE KRASNE VLASY ☹ ☹ ☹
@zucana viki je sikulka, takto stat a zliezat z gauca...juli sa stale lenp ostavi a potom huci lebo nevie ist dolu 😅
@svetlankat @olifcek ja sa na stretko neslubujem, mm chce makat na stavbe takze ho nemozem pytat o odvoz, terekzu davam do skolky, takze o dvanastej by som uz musela byt v krasnej, jedine zeby som sla aj s nou..no ved vy sa dohodnite a ja sa vyjadrim

a ja sa priznavam ze som maniak na hracky...pre juli este ani nie, lebo to su na jedno kopyto tie hracky, proste hraju, spievaju, blikaju a je mi jedno ci to je slimak alebo pes, len to nesmie byt totalna hovadina..ale teda pre terezku ked kupujem uz sa musim krotit...ale nedari sa mi..lebo sa dostava do veku ked je strasne vela hraciek na vyber a to nielen ze babiky ale ja mam rada take didakticke hracky, kadejake naucne atd...mam niekedy pocit ze si nahradzam pri nej to co som ja v detstve nemala ...ved aj s jej kuchhynkou sa hravam priznam sa, splu tam akoze varime a pecieme, s domcekom sa hravam, babiky jej obliekam... takze u nas je hraciek vela...a este strasne vela kupujem kniziek...
oblecenie nekupujem, lebo mam vsetko po terezke a vela toho aj dostavame

svetlankat
21. nov 2010

@blumka kludne dojdi aj s tete ja budem len rada, a ja tiez milujem hracky, podla mna deti potrebuju hracky, hra je to pri com sa ucia.

svetlankat
21. nov 2010

@blumka a tie vlasy pojdu, uz mi lezu na nervy, uz nie su ani pekne a potom dorastu

maculik
21. nov 2010

@zoska no ti nasi dvaja si mozu na stretavke ruky potriast 😝
ja som zvedava na tuto noc, som sama, mm je na tom koncerte, dufam, ze Adelka sa nebude budit tak, ako vcera, to som len lietala medzi nimi, lebo mm spal hrozne tvrdo a ked som ho budila, nech ide k nej, tak ze hej, idem a o 10s uz zase nevedel o svete, zbytocne som nim triasla, tak som musela ist sama... Som mu to rano vytmavila, nastastie ho to aspon mrzelo, aj ked neviem ci nie len kvoli tomu, ze sa chystal na ten koncert a mal blbe svedomie, ze som tu zase sama 😝 🙂

kocky, vy vypekate, mne sa vobec nechce, kedysi som piekla kazdy vikend, no odkedy sme v zahranici, tak sa mi nechce. Ale chystam sa teraz doma spravit tento kolacik, vyzera dobre
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=437

zoska
21. nov 2010

My sme este opakovalo fotenie na pohladnice, tak tu su moje najoblubenejsie 🙂

svetlankat
21. nov 2010

@zoska krasa, to budu nadherne pohladnice

blumka
21. nov 2010

@zoska na tej tretej je uplne uzasna 😵
@svetlankat no ved hej dorastu..ale no..aspon nedavaj vela strihat..nejdes uplne nakratko, ci?

zoska
21. nov 2010

@svetlankat dakujem, este keby moj mm vedel robit s fotkami take veci ako tvoj tak by to bolo super 😉

no idem s teda este povenovat,
prijemny vecer vsetkym

svetlankat
21. nov 2010

@blumka uvazovala som na uplne kratko ale asi necham po plecia a zostrihat postupne nech sa prezduvsnia a ozdravia

maculik
21. nov 2010

@blumka knihy aj ja, aj teraz na Sk sa chystam do knihkupectva, segrina kolegyna z banky si vraj otvorila velmi dobre, tak som zvedava, kolko tam zase necham penazi 😅 Ale neva, ja som rada, ze Adelku knihy bavia, ved stale chce citat, a dufam, ze aj Petrik potom bude. Treba ich k tomu viest, kym sa da, aby mali k citaniu vztah, ved tym sa aj slovna zasoba rozvija, pravopis sa ucia (ked vidia slova) a pod.

a co sa tyka inych hraciek, mna kroti mm, nedovoli vela nakupovat, ze to nemame kam davat 😅 Ale chystam sa, ked P.trochu podrastie a uz sa nebude s niektorymi vecami hrat, pretriedit to a bud to predat za nejaku symbol.cenu, alebo niekam zaniest do charity alebo do domova.

svetlankat
21. nov 2010

@zoska juj si zlata, poviem mm hned mu stupne ego.

svetlankat
21. nov 2010

@blumka
@maculik ja uz mam pre Misu knihy v AJ to som nakupila este ked som ani netusila kedy bude babo, ze nech sa uci jazyk

blumka
21. nov 2010

@maculik no ja som sama maniak na knihy, len uz nemam tak cas citat ako kedysi...a terezka ma tiez velmi rada knihy, tak som tomu velmi rada...
ja zatial tiez nemam velmi kde davat hracky ale v dome budu mat deti jednu velku playroom, teda okrem klasickej detskej izby a tam teda je miesta az az 😀

blumka
21. nov 2010

@svetlankat aj my mame vela v anglictine..Terezka pozera aj Dvd v anglictine...a uz ovlada nejake slovicka 😉

svetlankat
21. nov 2010

@zoska mm ti odkazuje ze skus dat prec tu perinu a odfot nelku len na cervenej plachte.

svetlankat
21. nov 2010

@blumka ano ano vravela si je sikovna, aj by som to chcela aby sa ucila viacmenej hrou, my sme nakupili knihy v uk lebo sa mi velmi pacili, len uvidime ci nas knihy vobec budu bavit. zatial by sme ich chceli len trhat

blumka
21. nov 2010

@svetlankat na deti sa jazyky lepia tak ze to ani nepostrehnes..teda ked maju na to podmienky 😉

olifcek
21. nov 2010

@zucana viki uz papa bravcove??? u nas sa odporuca az od tretieho roka

@blumka ano, az bude oli vo veku TeTe, tak to uz budu ine hracky a hlavne nie na jedno kopyto ako pises 😉

maculik
21. nov 2010

@blumka veru, to je pravda s tymi jazykmi, vidim to teraz na Adelke, ako sa na nu lepia slovicka a to len tym, ze denno-denne pocuva ich pouzivanie. Niekedy uz doma pouzije aj slovensky, aj nemecky vyraz, sranda je to 🙂

laxity
21. nov 2010

@rivatha super bol, teda nám všetkým chutil 😵 určite urobím aj nabudúce 🙂

@maculik práve na ňho @rivatha odpisujem...bol fajnový včera som ho robila...vyskúšaj určite 🙂

brú noc všetkým 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre