Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

raa2
22. nov 2010

Dakujem Vam, idem objednat 🙂

loginka
22. nov 2010

baby a tie co periete vsetko spolu, periete v detskom prostriedku? ja este zvlast a s detskym

raa2
22. nov 2010

@loginka ja uz periem normalne aj s nasimi vecami, zacala som tak od pol roka. dovtedy som mu prala v deckom a zvlast..

olifcek
22. nov 2010

ja mam zatial stale dost oblecka na jednu pracku malickej, takze jej veci periem zvlast 😉

lienka2
22. nov 2010

@loginka vsetko spolu v normalnom prasku 🙂 asi odkedy mal mesiac..

zoska
22. nov 2010

@maminnka dokelu skoda ze som nevedela o tejto stranke, nuz nevadi.... kolko ta vysiel kalendarik? dufam ze som sa moc neobabrala 😅

ja periem malej stale zvlast, ma dost veci a ked sa to nazbiera tak je toho plna pracka...ale uz periem v normalnom prasku- gelovompersil/ ariel... a avivaz davam sensitive alebo batole

zucana
22. nov 2010

ja periem vsetko spolu v detskom prasku 😅

zucana
22. nov 2010

@zoska 18,60 tam stoji a3 nastenny...sranda ze v IT to vychadza lacnejsie 😀

zoska
22. nov 2010

@zucana jaj tak potom ma to vyslo cca rovnako...14,50 a postovne z CR...
vidis aspon cosi tam mate lacnejsie 😉

selyma
22. nov 2010

Ahojte babky, mozete na FB kliknut na Klaudikinu fotku? Je tam hola s medvedom. Dakujem http://www.facebook.com/album.php?aid=34672&id=...

garonka
22. nov 2010

kuk 😉
@maculik tu v h & m som pozerala ale nemaju take capačky, iba tie čo vyzeraju ako ponožky a spodok je pevny, pošli mi link ake mate vy pleas 😵
ja som dnes jedny darovala boli tobimu male a to veľkosť 12-18m neobuli sme ich aj keby bosu nožku mal 😅

garonka
22. nov 2010

@loginka ja periem stale zvlašť v lovele bez avivaže 🙂

maminnka
22. nov 2010

@zoska, 1 kalendar ma vysiel 11,20 EUR, ten so 4 fotkami na 1 stranu (format A4).

laxity
22. nov 2010

ahojte

dnešným oslávencom všetko naj 😀 😵 😀

@loginka ja tiež periem stále zvlášť 🙂 ako @garonka v Lovele a bez aviváže 😵

@selyma už sa stalo 😉

@zoska @maminnka ste spokojné s kalendármi? 🙂

Naty dnes dostala nové topánky, kúpili sme v Deichmanne Elefanten...boli nám odporučené 🙂

zoska
22. nov 2010

@laxity som spokojna, aj mm sa paci, uz s tesime kedy ich darujeme 😉
@maminnka nuz skoda fakt ze som o tej stranke nevedela, usetrila by som teda asi 15eur, no nevadi, buduci rok to isti 😉

lenica81
22. nov 2010

@laxity joj... sak ja som skoro zabudla... aj matesl, aj martinke a este niekomu... hlavne nech su deturence zdrave a kludne... co u nas dnes neplati... 😔 😀 😉

maminnka
22. nov 2010

@laxity ja som velmi spokojna, objednavam si tam uz treti rok.
@zoska ja som tu linku na tento web davala... asi pred 3 tyzdnami

laxity
22. nov 2010

@zoska @maminnka tak to je fajn super 🙂

@lenica81 ďakujem u nás našťastie platí 🙂

pred 15 minútami sa postavila v postieľke tak tešíííím 😵

zucana
22. nov 2010

@laxity hod foto topanociek 😉

laxity
22. nov 2010

@zucana počkaj musím nájsť 😉

jaja32
22. nov 2010

@laxity vsetko naj Natalke 🙂

jaja32
22. nov 2010

@lenica81 vsetko naj aj Vilkovi 🙂

laxity
22. nov 2010

@zucana odfotím a pridám 🙂

avaka
22. nov 2010

baby,moje dieta uz spi.... 😎
ja,co si to vacsinou odlezim minimalne hodku...ale je to tym,ze dnes spala len 1x 😕 vstali sme o 7:15,doobeda nemohla zaspat,zak zaspala az okolo 10:30-12:45,pobbede sme boli v dazdi vonku a bolo jej chudatku pod tym prsiplastom tak teplo,az plakala,tak som sa vratila domov a doma tiez nezaspala,potom uz bolo 17h,tak som to nechala tak a o pol hodku skor som okupala...
a uz som domachrovala,uz bola aj zobudena.. 😅 ,teraz som douspavala,tvarila sa ,ze mala len poobedny spanok.. 😅

aj ja zelam,vsetko naj oslavencom 🙂

avaka
22. nov 2010

@zoska ,tak to su dost podobne teda...nasa tiez ovocie zje,aj dnes dost hrozna zjedla,len opakovala daa,daaa 😅 ,a mne sa nechce vzdy otvorit aj kupovane na obed a potom to cele vyhodim,mam pocit,ze kupovane jej chuti este menej,aj ked toho som vela neposkusala,ale asi len hlad na nu... 😅 ,lebo veru ja jej nenechavam tak dllhe prestavky..a v tych 4 hodinach o ma pauzu aj kojis,ci vobec?
a pit ja uz davam,len z normalneho momentalne,jej ho drzim,lebo ked mala naustok,tak vymyslala,hryzla don a potom aj mna zacala...

zoska
22. nov 2010

@maminnka no moja chyba akosi so asi nestihla docitavat vtedy 😉 nevadi, ukladam nabuduce 😉

Nelka uz 2 tyzdne spava len raz denne a to len hodinu 🙄 , dnes ale len 40minut a od 12.15 bola hore, zalomila o 18.25...to som zvedava kedy bude rano hore 😒 no a uz sme boli aj hore prvykrat, presne hodinu od uspatia, a s placom, co je u nas asi posl. 4 dni tradicia, budit sa cca kazdu hodinu az dve vzdy s placom akoby jej niekto ublizoval 😔

zoska
22. nov 2010

@avaka vacsinou nekojim, napr. dnes to bolo takto:
7.00 kojenie
10.00 ovocie s piskotami 200g
11.30 kojenie pred spaním
15.00 zeleninka s maskom, ale len 150g
18.00 kasa cca 180g, hned za tym kojenie a spanok

cize dnes tam boli mensie pauzy, ale aj menej jedla,

zucana
22. nov 2010

vsetko naj oslavencom ...som zabudla 😅

dorotka2
22. nov 2010

@katka888 moja viki sa z avivaze vyhadzala, kamoska mi hovorila, ze avivaz nie je moc dobra, ze to ma od kamosky, co je kozna, my mame tiez strasne tvrdu vodu, skus pouzit ocot. Aj ja som sa najskor bala, no pradlo krasne vonia po lovele a je maksie, o dost.

lenica81
22. nov 2010

dakujeme...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre