Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
28. aug 2009

logi jééééj 😵

matka331
28. aug 2009

ahojte....juj baby mne je dnes od rana strasne zle...bleeeee..... ☹ ☹

maculik
28. aug 2009

olif, veru nie som v tabulke, lebo na zaciatku som vas len citala a az neskor som nakukla 🙂
tak mam niekomu nieco poslat do IP alebo ako to funguje s tou tabulkou?
chlapceka nam potvrdili min.stredu, teda len mne, manzel sa zase nechava prekvapit 😉

tie vysledky mi zle vysli este v tom prvom screeningu v 12.t, nosna kosticka tam je, aj NT vyslo dobre, ale v krvi vyslo zvysene riziko DS 1:240, od 1:250 sa berie ze negativne, takze ja som tesne pozitivne.
Robili mi to v BB, kedze som vtedy bola 3t na Sk, a moj doktor tu v Luxe mi povedal, ze tym padom nebude robit tieto druhe testy, ale rovno spravi amnio na konci 19.tt (aby znizil riziko komplikacii po zakroku). Amnio mam 10.9., potom budem 2dni doma lezat a cez vikend oddychovat, a mozno sa necham vypisat aj na cely ten dalsi tyzden a pojdeme za Vladkom do Bonnu, nech tu nie som sama.
A samozrejme potom ten morfol.uzv, ale to este neviem datum.

maculik
28. aug 2009

logi, to kupanie Ti zaaavidim 🙂
a drobci su zlati a ako si si ich uz pekne nazvala ze Mufka a Puf, tak to teraz aby fakt boli dievcatko a chlapcek 😀
a na tej fotke v 8tt mas take iste saty, ako ja, dostala som od svorky niekedy este pred prvym tehu na meniny 🙂
matka, tak len lez v posteli, ak sa Ti da. Si doma, ci v praci?

zucana
28. aug 2009

logi jej 🙂

matka331
28. aug 2009

maculik ..doma som ...mas pravdu idem si lahnuut ...potom napisem 😉

blumka
28. aug 2009

ahojkyyyy...bola som v tom hice malou vonku, vydrzala som az hodinu a pol..wau a uz mi je lepsie 😅 \
aj ja mam manzela nakupovatela a ja obchody neznasam 😅

blumka
28. aug 2009

jeeej, ja uz mam 16tt 😉

zucana
28. aug 2009

blumi my dnes mame 35, zajtra 34 pozajtra 25 poozajtra 28 a potom az do piatku 30 tak ak ma uz fakt neslahne tak nech sa paci...sa potim jak ani prirovnanie neviem dat...

maculik
28. aug 2009

matka, tak pekne oddychuj 😉
blumka, super, ze je lepsie. Takze tam zase mate horucavy? tu uz mame cca 21st, aj vikend taky hlasia, slnecno, ale len 20st.
moj manzel je tiez ten, co u nas nakupuje, ja mam sice rada nove veci, ale chodenie po obchodoch neznasam. Tak raz za cas ma vytiahnem, ja sa postavim do kabinky a on mi nosi veci, z ktorych vacsinu si potom kupim, lebo mi vsetky presne pasuju 🙂 Take nakupovanie mam rada, lebo sme tam vseho vsudy tak 15-20min a je nakupene.
A najradsej mam, ked mi nieco kupi sam bez toho, ze by som ja musela ist do obchodu 😀
Ale zato pre Adelku nakupujem rada, to sa musim krotit, aby som kupila fakt len to, co treba a co vynosi. Teraz je to uz lahsie, lebo sa viac uspini, takze aj viac veci treba, ale ked bola malicka, tak som ju nejako speci neprezliekala a neparadila, tak to som radsej po obchodoch velmi nechodila 🙂

zucana
28. aug 2009

blumi daj brusko 🙂

maculik
28. aug 2009

kocky, poslete mi do IP heslo pre februarovky? Tiez si odfotim cez vikend brusko a pridam, aj do tabulky 🙂

alex
28. aug 2009

maculik heslo je 22010. Potom zase neskôr pridáme fotky k týmto na porovnanie, ako sme narástli
😉

maculik
28. aug 2009

zuci, ty si mala ake kraaaasne svadobne satyyyy 😵

zucana
28. aug 2009

dakujem 🙂
ked chcete poziciam vysia mi v skrini aj so zavojom...aj moja segra ich bude mat 😀

maculik
28. aug 2009

chichi, hned by som si, len ked svadbu som uz mala 😀
alex diky, pridam v pondelok aj ja brusko.
a tabulku kto robi?

zucana
28. aug 2009

maculik a ked chces vidiet viac svadobnych chod na mojasvadba a autor zcaplanova

zucana
28. aug 2009

tabulku robi olif posli jej tvoju e-mail adresu do posty a alex ju potom hadze do konika 😉

maculik
28. aug 2009

zuci kukla som, no super ste si to uzivali 😀 Ja som si to presne v tom case uzivala na porodnej sale a o 12.01 sa nam narodila Adelka 🙂

alex
28. aug 2009

zuci naozaj krááásne šaty, škoda, že už mám po svadbe, hneď by som si ich požičala od teba 😀
A krásne ste to aj mali, vidieť, že zábava bola perfektná.

zucana
28. aug 2009

jujmaculik to je krasne 🙂
bolo fakt super uplne to bolo take uvolnene a vsetci sa bavili a ze najlepsia svadba na akej boli....tyzden po svadbe bola nasa svadba velmi znama na facebooku 😀

alex
28. aug 2009

maculik Adelka je krásna slečna, práve som si pozrela foto 🙂

dianab
28. aug 2009

Čaute..

Zuci, tak to mohla byť fakt podarená svadbička 😉 (kukla som moja svadba) si bola fakt kočka 😎 , ozi, som sa minule chcela spýtať Tvoj manžel má súrodencov? Máš švagra al. švagrinú?

maculik
28. aug 2009

zuci no veru krasne, a hlavne, ked som ju konecne vytlacila 😝
alex diky 🙂
idem ja na obed, ani sa mi velmi nechce, lebo teraz chodievam sama (vsetci su po dovolenkach), tak si vzdy nieco zo SK casopisov vytlacim na citanie, a teraz nam uz od rana v celej unit nejdu tlaciarne, tak mam nervy 😒
Tak dobru chut aj vam 🙂

zucana
28. aug 2009

mam svagra...je starsi od muza.ma 42 rokov slobodny ale ma teraz priatelku co ma dieta a dost ju nemusim...a s nim je to teraz tiez zlozite...niet na dobre rodinne vztahy...esteze moja segra je normal aj ked este trosku puberta niekedy (aj ked ma uz 21) ale ma dobre srdiecko a mame sa velmi rady 😉
preco sa pytas?
je tam inak aj na foto je cely v tmavom a cierne tricko s kratkymi rukavmi...

dianab
28. aug 2009

Len tak.. lebo stále spomínaš svokričku a svokra 😀 a som nevedela či Tvoj Drahý má súrodenca.
Fíha..tak to musí byť zložité s nimi. Môj muž nemá súrodenca ☹
No aj ja mám segru... jej puberta to nie je že trošku, to je nenormálne hrozné, má 18 a teda dáva zabrať.
Hm.. kukla som ho..

zucana
28. aug 2009

no ved na druhej strane svokra a svokru mam vpohode len svokru musim trochu krotit ale inak je zlata a velmi pomaha... ale odtial potial 😉 😀
svagor ma nemilo bohuzial prekvapil....ale nic nie je 100percentne...
tak vela zdaru so segrou 😀

dianab
28. aug 2009

Si s tým presne ako ja, fakt aj nám veľmi pomáha, ale niekedy je príliš aktívna... a treba, že "stop" a potom sa uvedomí.
Videla som, že ste sa bavili o tomto neznesiteľnom teple... u Vás je asi tak teplto ako u nás. Tiež tu je dákych 34, ale tu je tak hnusne dusno!!!! V Padove sa nedá cítiť aspoň od mora to, že sa vzduch hýbe? Nejaký vánok? Tu na juhu SK je to na udusenie...fakt, ešte keď nasadnem do auta po práci o 14.30, konec... 😝

blumka
28. aug 2009

maculik, dnes sa to pocasie da ako tak zvladnut, lebo pofukuje vietor, ale ja odchovanec Oravy, nie som na take tepla ako su v KE zvyknuta...pri kazdej moznej prilezitosti bezim k nasim 😀
zuci, my vieme svoje o tych rodinnych vztahoch, ze 😉 moj manzel ma dvoch bratov, teda uz len jedneho, starsi zomrel minuly rok v aprili pri autonehode, mal len 35 rokov, doteraz sa z toho svokra nevie spamatat 😔 , no a druhy bracho je manzelove jednovajecne dvojca 😀 ..rozumeju si uplne perfektne, par krat sa im uz stalo, ze urobili uplne rovnaku vec nezavisle od seba, alebo sa rovnako obliekli a zistili to az ked sa stretli 😅 , no a ja mam starsieho braska..je fajn, len sa vidime malo, lebo zije v Povazskej Bystrici, pracuje v Trencine a ja som v KE
a brusisko odfotim ked mi manzel donesie fotak 😉

dianab
28. aug 2009

Blumi, hát.. u nás to počasie je na nevydržanie, fakt tak 😠

to je smutné 😢 úplne chápem, že sa z toho svokra nevie spamätať. A rodinu mal?

xi, mať tak dvojičku... to je také funny, takže aj Vy ste mali nábeh na to, aby ste mali dvojičky...

😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre