Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
29. nov 2010

@garonka fakt? uz cakaju jeziska? jeeej

zucana
29. nov 2010

@lolka tak nech ti to rychlo prejde a aj ATB rychlo zaucinkuju a potom mozes opat nadudlovacku zvykat 😵

lolka
29. nov 2010

@olifcek urcite napisem annag,aj som na to myslela, ze sa jej opytam co a ako ohladom atb. a kojenia
a k tomu parnemu hrncu.....ja v nom varim kazdy den pre Viki !! podla mna je super, vsetku zeleninu nacistim a spolu sa to s maskom uvari na pare. je to zdrave,vsetky vitaminy ostavaju v zelenine a vobec neni ako zuvacka ! a ja v nom robim aj ryzu. takze ja ti ju urcite odporucam......sice v nom varim hlavne pre malu a nie pre nas,ale este v nom urcite dlho varit budem 😉

garonka
29. nov 2010

@olifcek no jo a aj na našej ulici už si jedna rodinka svieti 🙂

olifcek
29. nov 2010

@lolka my mame naparnik pre oliv, ten hrniec vyuzivas i pre seba a mm?

olifcek
29. nov 2010

pls, surne, ina tema

lolka
29. nov 2010

@olifcek no, pre seba a mm ho vyuzivam menej, ale to podla toho co varim. robim v nom hlavne zeleninu a ryzu. ono, je jasne, ze v nom nebudes varit kazdy den, to je indiv.podla vasej kuchyne.

olifcek
29. nov 2010

Olivka nam dnes hajala len poll hodku za cely den, hech, teraz zaspava ale s takym hlukom, ze az 😅

raa2
29. nov 2010

@svetlankat ty mas na kocik teplomer, fiha , to uz aka vymozenost 😉
my sme boli dneska hodinku vonku, vymrzli ale dobre bolo, aspon nesnezilo, mam problem, lebo matko mi nechce rukavice, place a vyhadzuje ich z kocika, aj ked ich ma na snurke 🙂 snehu mame riadne, esteze poctivo odhrabavaju cesty, lebo cez ten sneh sa ide tazko s kocikom..to som nejako nedomyslela ked sme kupovali kocik...
@blumka potom daj prosim ta info ako je to s tymi topanockami, kedy treba obuvat a tak. matko ma teraz protismykove ponozky, ale este sa nestavia, len na kolena sa dava...
@lolka prajem skore uzdravenie a aj ostatnym detickam.

@olifcek opytam sa kamaratky, ta malemu na pare vari, ale neviem teraz ci ma parny hrniec alebo to vari len na tej mriezke ako sa zohrievaju parene buchty 🙂

avaka
29. nov 2010

ahojte 🙂

@lolka ,skore uzdravenie,tiez myslim,ze ak mas atb s kt.mozes dojcit,tak urcite aj cez den 😉

baby,tak moja potvorka,prefikana... 🙂,ale ja som viac 😀 ,vcera,co som jej varila a nezjedla ani 1 lyzicku a vyplula,tak dnes som druhu cast toho isteho zohriala a dala som to na nas normalny polievkovy tanier,normalnu malu antikorovu lyzicku a sadla som si pred telku na jej paplon s hrackami,ze sa idem akoze najest....a uz bola pri mne 😀 baby zjedla VSETKO vsetucko,tak usta otvarala,este som jej sem tam povedala,ze to je moje,ze staci... 😅 no chapete?v stolicke vo svojej miske nechce,aj rano hrusku s ovs.vlockami som dala do pohara od vyzivy a normal lyzicku,tak zjedla,z misky ani nelyzla,zo stolicky uz aj oblubeny rozok len zhadzovala a kukala ako pada... 😒 ,no neviem dokedy ju tato hra bude bavit,ked ju hned vsetko omrzi,ale ved nemozem stale robit taketo divadlo... 😅 no,ale aspon jedla a hrozno,no take vrata otvara... 🙂

avaka
29. nov 2010

@raa2 ,my mame len clapkanicu,sneh sa rovno topi,ale tiez som mala riadne nohy zmrznute dnes... 😒

avaka
29. nov 2010

@zoska,tak ste si vikendik uzili
@maculi,aj vam skore uzdravenie 🙂
@cukruska,aj mne to dr.vravela o tej prepazke,ked bola este E mala a chrcala...

raa2
29. nov 2010

@avaka joj to poznam, ja mam hotovy cirkus humberto ked jeme, to si nezazila, u nas sa spieva, tancuje, panda vanda chodi vyjedat matkovi z misky, ziza je hore, potom mu hracky podavam, hadze ich o zem a neviem co este vsetko, ale spapa, len ja som narobena ako keby som kopala. ale zje.

svetlankat
29. nov 2010

@olifcek http://www.prva.sk/i3ProductInfo.aspx?pid=8821&... Oli my mame takyto, ale elektricky a ja velmi vyuzivam, mne z neho jedlo velmi chuti a vobec nie je ako zuvacka, je fakt uzasne. Maso bez korenin ma svoju chut, Ja osobne mam take jedlo velmi rada. No nie kazdy ma rad nekorenene jedla.

@maculik mam aj teplomer a aj hodinky na rucke kociara

blumka
29. nov 2010

bujaka, zeny ;)
co som chcela...aha..@olifcek ja som tiez chcela ten parny hrniec ale mm ma odhovoril aj kamosky..ze je to zbytocne drahe a nevyuzije sa az tak..takze u nas ne
@raa2 no topanky az ked zacne chodit sam a ked uz bude viac chodenia ako lozenia
@olifcek, prosim ta kde si kupila tie ponozky protismykove?
pisala som ti sms, dosla?

svetlankat
29. nov 2010

@raa2 mam aj teplomer a aj hodinky na rucke kociara
to malo byt pre teba nie pre @maculik sorry

avaka
29. nov 2010

@svetlankat a to si si tam dala,ci to tam bolo? 😕 ,ina macherka 😵
@raa2 , 😀 ,no ale aspon,ze su deti spokojne... 😵

svetlankat
29. nov 2010

@avaka to tam bolo

svetlankat
29. nov 2010

@avaka ako je ten cierny pultik tak tam su hodinky a daju sa prepnut na teplomer. presne tuto farbu mam, je to fakt prakticke

olifcek
29. nov 2010

@svetlankat jejda, super, dakujem, fakt sa neviem rozhodnut teraz... chjo... esteze to mm hned vcera neobjednal x;o)

@blumka sms dosla, som zrovna odpisala, hehe x;o)) podkolienky som kupila, bohuzial posledne, ale su super, netlacia a ani nepadaju, no velkost 1-2roky, no mali posledne, dnuk, hore na prvom poschodi v detskom obchodiku pri weckach x;o) nie kik, opacne strana

supi
29. nov 2010

@olifcek cooo? a ja jej davam denne piskoty, sice nie nejak vela...pane boze...

svetlankat
29. nov 2010

@supi nic sa neboj, teraz to trosku obmedz, daj malej chrumky nesolene a ani si nevsimne 🙂

lienka2
29. nov 2010

baby ako vam kazala lekarka davat vigantol? nam pondelok-piatok 3 kvapky..

supi
29. nov 2010

@svetlankat no chrumky uz tlaci, stale chce nieco prezuvat...

avaka
29. nov 2010

@svetlankat ,perfektne,to som vazne este nevidela.. 🙂

@lienka2 ,ani sa nepytaj,mne povedala,ze zase nie je,uz nemam a ze az po novom roku bude a vraj ,ze ci davam olivovy olej do jedla? 😕

olifcek
29. nov 2010

@lienka2 my kazdy den po dve kvapky

@supi neboj niiiiic...skus kupit keksicky hero, ja toto davam do ovocia doma x;o)

olifcek
29. nov 2010

@avaka ja davam olivovy alebo obyc. maslo x;o)

lienka2
29. nov 2010

co lekar to iny nazor.. viem ze raz v damskom magazine bola detska lekarka a ze je dolezity vit. D az do troch rokov dietata podavat.. asi budem davat ako sme davali aj predtym, kazdy den dve kvapky, lebo ked vynecham vikend ja na to zabudnem potom 😅

garonka
29. nov 2010

@lienka2 aj my tak berieme vigantol pre nedostatok vitaminu D, denne 3 kvapky a 5 dni okrem vikendu

avaka
29. nov 2010

@olifcek ,ale namiesto vigantolu??mne to tak dr.kazala,lebo uz nemam vigantol a vraj nie je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre