Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. dec 2010

http://www.vitalia.cz/clanky/tluste-deti-je-to-...

nizsie je text...

kolega mojho mm sa chvali, ze jeho syn ma 12kg a ma len 5mesiacov! skoro od sameho zaciatku je na UM... chudak dieta... bude mat riadne problemy v buducnosti x;o(((

lucia411
5. dec 2010

ahojte dievcata....my dnes mame nejaky divny den, mm je v praci a my domka, varime obedik..celi buntosi od .6.00 rana, ale idu jej spodne bocne zubky je nervozna....a ja som tiez zle spala, snivali sa mi somariny 😅
@olifcek ze v 5 mes 12 kg!!!!sila, to ich lekar neupozornil este, ze dieta ma uz nadvahu?ale tak mozno to vybeha ked podrastie...ale 12 je vela na 5 mes len!ufffff.......my ideme tiez nasej babibke kupit to auticko od Chicco Quattro 4in1 na vianoce, zbytok uz vsetko mame.....pekny dnik, ideme dovarit a papkat potom klasika prechadzka..

lucia411
5. dec 2010

@olifcek pekne video..zlata je olivia 😉

svetlankat
5. dec 2010

@olifcek sikula mala, no a my musime ten nas cdcovnik ist uz konecne reklamovat, niet casu. Prave sme sa vratili z nemocky tak idem rychlo dovarit obed, chcela by som dnes volaco aj napiect, asi zltkove rezy.
@lolka my sme to auto skusali, vcera sme ho rozbalili, kedze sme sa tu o nom bavili, chceli sme ho dat Miske aj na narodky ale pojde pod stromcek, krasne si ho tlacila pred sebou a chodila, uz aj podrastla a ked si sadla nozickami dociahla na zem.

U nas teraz fici, tacit si pred sebou odpadkovy kos a chodit 😀 😝

svetlankat
5. dec 2010

@olifcek daj toto na hojdacke, tam bola uplne na zozratie

selyma
5. dec 2010

@olifcek Olivka sa ale poriadne zmenila od narodenia. Je z nej krasna slecna

selyma
5. dec 2010

@olifcek
@zucana tak aj mne teda Klaudusa hryzie do bradaviek, to este stale nema zubky, tak sa potom na to tesim

olifcek
5. dec 2010

jaaaj, a ja, ze so dala hojdacku...

https://www.youtube.com/watch?v=sN7Q7mZ9ibw

to pri postielke nam nevyslo, nebola dobra pesnicka na to, aby tancovala...

ked tancuje, tak i rucickami, je uzasna, tancovala ked este sediet nevedela 😵
@selyma vsak> je ina, je super x;o)

olifcek
5. dec 2010

@svetlankat my zatial tlacime pred sebou hrazdicku, hehehe... tesim na to autiiiicko x;o)

svetlankat
5. dec 2010

@olifcek no to je videjko, aka radost, 🙂 🙂 🙂

olifcek
5. dec 2010

@svetlankat jj, mm sa rehotal, ked Ta pocul ako vravis, ze ked to uvidi, ze ma Olivka dalsi vianocny darcek a povedal, ze :chcem to Olivke kupit 😀 😀 \\

len neviem, cim sa da do zarubne urobit diera.. x;o)

olifcek
5. dec 2010

@svetlankat ked si spomeniem ako sa na hojdacke Olivke pacilo... juuuuj, dakujem 😵 😵

svetlankat
5. dec 2010

@olifcek tu niet za co dakovat a diera sa da urobit, len je to babracka, tie nasebytovky, ach jaj

selyma
5. dec 2010

Aj my chceme Klaudike na Vianoce kupit hojdackuuuuu. Tesim sa

raa2
5. dec 2010

ahojte!
my tu mame kosu ako v ruskom filme. som citala ze ste riesili mikulasa, tak my matikovi nic nedavam tento rok, ale ideme s nim zajtra k mm do roboty na mikulasa a tam mu da mikulas vrecusko. dostane kasicku, keksiky a neviem co mu naskladaju do vrecuska 🙂
mm bol s matkom 15 minut vonku, ale riadna chumelica a zima, az - 10 stupnov. chodievate aj v takomto pocasi vonku? som ho naobliekala poriadne.
zuby sa nam predieraju a nie a nie sa prerazit..dufam ze uz coskoro to bude 🙂 matko piska ako opicka, ked zapisti,tak az k susedom je to pocut. dosli nas dneska kuknut 🙂
hojdacku mame aj my, od firmy Tako, sa nevesia, ale sa postavi na zem, otvori a moze sa hojdat.len matko moc v nej nechce byt, chvilku a koncime.

raa2
5. dec 2010

@olifcek a mala je zlata na hojdacke 😉

svetlankat
5. dec 2010

@raa2 my chodime aj v kose, ale zatial sme mali minus 5 tak uvidime ci pri nizsej ma to neprejde

zucana
5. dec 2010

@olifcek mala aka zlata na hojdacke 😵
no tak viki prvykrat zaspala s mm v posteli teda na nom skor 😀
a takto som pripravila mikulasa uz cakam len ked vstanu 😀
super prave mi padli z topanku 2 pomarance dole 😅

zucana
5. dec 2010

foto mi nejde sem dat skusim neskor

jaja32
5. dec 2010

@olifcek a preco vrtat do zarubni kvoli hojdacke? My mame tiez hojdacku, ktora je zavesena na rozperovej tyci. Na jednej strane tyce je silikonova patka a na druhej strane matica so srobom, otacanim srobu sa predlzuje dlzka tyce a tyc drzi medzi zarubnami. Nosnost cca 50 - 60 kg.

maculik
5. dec 2010

Ahojte!
tak konecne som este nakukla, dnes bol frmol, od rana s detmi a s nasimi, kedze zajtra uz letime domov. Doobeda som este bola v Tescu kupit Adelke nejake oblecko, aj pre kamaratku, bracho bol zatial s Adelkou sankovat, Petrik spal. Poobede zase ja s Petrikom prechadzka na sankach, kedze kocik v snehu nepouzitelny.
Ale kosa bola dnes riadna, nad -6 teplota nevystupila, cely den sa tak drzala, brrrr..
No a neskor prisla sestra s frajerom sa este rozlucit, aj nasu 88r babku doviezli, nech si vidi pravnucata. Podvecer som balila, teraz chvilu kecala s nasimi, idem doobjednat hrnceky /dnes je posledny den, ak chcem, aby to doslo do Vianoc/ a pojdem spat.
Zajtra letime o pol6 z Viedne, takze pri tychto cestach aby sme pre istotu vyrazili okolo 1 z domu, boze, uz teraz mam z tej cesty zaludocnu nervozitu, bojim sa... Keby sa tak dal pouzit nejaky hop sup prasok ako v Harry Potterovi 😅 😀

@olifcek krasna je Olivka, ona je taky smejko a aka je uz velka, ja normalne len pozeram, ako ona vsetkych dobehla a predbehla 🙂
@avaka medovinka bola dobra a zdalo sa nam, ze uz aj alkohol bol vyprchany, len taky sladky nektar to bol, dobre mi to padlo. A tym ciapkam som rada, teraz v tejto zime sa fakt hodia, dnes som ju uz Petulkovi aj dala.

Tak dobru noc, asi sa ozvem uz az zajtra z domu, rano este budem chystat drobcom papanie a ovocie na cestu.
Drzte palce, nech tu cestu dobre zvladneme, budu uz unaveni vecer, ved na byt dojdeme /ak vsetko dobre pojde/ az okolo 8 😝

raa2
5. dec 2010

@maculik peknu cestu, neboj, zvladnes to, si sikovna 😉

avaka
5. dec 2010

pekny vecer 🙂
tak ,my uz Mikulasa aj rozdaneho...malu najviac zaujala varecha v tatovej topanke 🙂 dam foto do temy 🙂
Dnes sme boli aj v OC,len tak z nudy a zrovna tam bol mikulas,tak aspon sme nejakeho naozajstneho videli a E si tam stale davala papa s nejakym Mikulasovym pomocnikom s velkou hlavou,neviem,co to bolo zac 😅 asi z nejakej rozpravky...
Mala spala potom vonku,no mohlo byt -8 az -10,az som sa bala,,dala si zips na pery,aby jej tam neprimrzol,tak som ju zababusila,ze len oci jej trcali a mm vozil,ale nastastie len 1/2 hodku
@blumka,daj foto krbu,to je tak romanticke..... 🙂

@olifcek ,boze Oli tak vyrastla... 😕 😵 zlata,v tej hojdacke...aj ja by som brala hojdacku,ale mm mi asi nedovoli vrtat do novych zarubni.. 😒 ,ale keby som aspon zo 2 slova chapala z toho,co @jaja32 pise... 😅 to sa nevrta?
@maculik,stastnu cestu,urcite tozvladnete,ale aj tak obdivujem 😉

@zucana ,no tie fotky daj.. 🙂

svetlankat
5. dec 2010

@maculik drzim palce, nech vam to hladko ubehne

maculik
5. dec 2010

kocky dakujem 🙂
no hadam to zvladnem, aj ked domov pridem urcite unavena ako pes...
idem uz spat, hrnceky objednane /klasika, musela som to nechat na poslednu chvilu 😀 , nakoniec som neobjednala tie cierne magic, ale tie biele s fotkou a textom na druhej strane.

zucana
5. dec 2010

@avaka 3krat som skusala dat a nesli skusim neskor. Elku si viem zivo predstavit ;)
@maculik stastnu cestu a kvapky ako?

zucana
5. dec 2010

@avaka 3krat som skusala dat a nesli skusim neskor. Elku si viem zivo predstavit ;)
@maculik stastnu cestu a kvapky ako?

zucana
5. dec 2010

no konecne...a foto su s mm lebo ja mam herpes na hornej pere a vyzeram ako angelina jolie 🙄 esteze ten z dolnej zmizol lebo by som vyzerala jak dolly buster......

avaka
5. dec 2010

@zucana ,super,krasa,u Vas to uz dycha vianocami... 🙂 ,u nas este nist,ale strom my az 24.12
Zlata Viki, ako na to nedovercivo pozera,co ste jej tam zabalili?
a ze Dolly Buster a Angelina 😀 ,Ty si maska 😀

ja si tu robim vianocne foto a uz mi hrabe z toho,sme cvakali,lebo na prd a nakonec mam tolko,ze sa neviem rozhodnut ktore.. 😅

zucana
5. dec 2010

@avaka Tak daj do temy a pomozeme;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre