Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

dorotka2
14. dec 2010

inak babule,dakujem aj za blahozelania na fb vcera. 🙂

svetlankat
14. dec 2010

@dorotka2 nemas zac

laxity
14. dec 2010

@svetlankat a koľko si tam mám naťukať 9 mesiacov? však?

svetlankat
14. dec 2010

@laxity no 9, alebo uz aj desat, ved tam su male rozdiely.

lenica81
14. dec 2010

@laxity uz o tyzden 10... 😵 teda este jeden den k tomu... ja som zvedava zajtra co my na poradni... 😅 po 3 mesiacoch...
inak, opat modrina na dasne, tak ocakavam do tyzdna 2 prirastky do usmevu... 😎

@dorotka... nech su vysledky ok... 😔 budes kedy vediet, ze co a ako... a pozerala som to, tak ste v rozhrani, tak neviem... a aj ja sa pripajam, som si neuvedomila, ze aj ty si Lucia, tak vsetko naj... 😉

laxity
14. dec 2010

@svetlankat 😉

lenica81
14. dec 2010

@svetlankat inak, tak ma napadlo... ze Miska je jaky rekorder... vela zubov a k tomu uz chodi... sikovnica je to... po mamke... 😕 😉 isto ano...

laxity
14. dec 2010

@lenica81 tak tak za chvíľku 10 😀 , my poradňu až 22. tiež som zvedavá...bo mám pocit, že vôbec nepriberá 😅

laxity
14. dec 2010

@svetlankat koľko má zúbkov? Nám sa nejak zastavili 😀

hajdylca
14. dec 2010

@laxity my mame autosedacku tuto http://www.babymarket.sk/sk/3528/1501/kingplusleon a sme maximalne spokojny, da sa polohovat i pocas jazdy, maly v nej vydrzal spat vyse dvoch hodin (co nespi ani ked si cez den lahnem s nim), ale este sa zmesti do vajicka tak ho vozime v nom...
@svetlankat a stolicku na papanie mame tuto http://www.babymarket.sk/sk/267/1861/chicco--st... len v inej farbe, a tiez na nu nedam dopustit, mm dokonca ak ideme k rodicom na viac ako jeden den- a vie ze bude s malym sam tak nosi i tuto stolicku, maly nevie obsediet moc dlho na jednom mieste, a po par lyzickach zacne vymyslat, potom mu dam na ten pultik auticko a on ho posuva hore-dole, ked ho omrzi auto tak potom kocky od FP.... lahko sa umyva, da sa polohovat do 3 poloh ta opierka chrbatika, i nozky sa daju polohovat, a potom ked uz bude vacsi sa da dat ten "vacsi" potah dole a bude len taka mensia 🙂
@zoska som citala na fcb ze ste boli v nemocnici, dufam, ze uz ste v poriadku, myslela som na Vas 😔

dorotka2
14. dec 2010

@lenica81 neviem, kedy budu vysledky,ani ci to zajtra stihnem,mozno pojdem az v piatok,lebo dnes mi viki vobec nespala, rano 10 minut, teraz 20, takze uvidime. A vecsina vysledkov je do tyzdna tusim

hajdylca
14. dec 2010

a ozaj boli sme vcera na poradni- nas velkac ma uz skoro 9kg (8999g) a 76 cm od poslednej poradne (za dva mesiace) sme pribrali 1200g a narastli o 4 cm 🙂 a dalsia kontrola az v marci a ze nas budu i ockovat 😢 😢

svetlankat
14. dec 2010

@laxity mame 11 a uz sa tlaci 12

@lenica81 dakujem, ale nemyslim si ze sme rekorderi, mozno tym prvym zubkom ale inac nie

andrea2603
14. dec 2010

ahojte 🙂
nestíham, Liv je soplavá 😝 , ale totálne, i keď už je lepšie, v sobotu bolo asi najhoršie, dosť aj kašle, ale to ja už počujem, že vykašlieva to, čo jej natečie z nosa dole, tak dávam Sinupret, tak zatiaľ k MUDr. neideme.

Stihla som prečítať, že niekto tu chystá narodeninovú párty 😵 🙂 , @olifcek 😉
a @zoska s Nelkou sú už doma, tak sa teším s vami 😵

@svetlankat niekto musí byť aj prvý 😉 , však my ostatní vás dobehneme 😵 , ale tie zuby, tak tie Miške rastú ako huby po daždi 😀 , Liv má len 5 😕

andrea2603
14. dec 2010

@hajdylca Liv budú očkovať už v januári ☹ , a keď sa zobudí tak ju odmeriam, lebo neviem koľko má, pred týždňom vážila 8800gr., tak keď som pozrela tú tabuľku, tak sme trafili skoro priemer 😵

svetlankat
14. dec 2010

@andrea2603 🙂

loginka
14. dec 2010

cafte, kupila som detom bazen a dalo don gulicky, no aka parada 🙂
potom pridam foto
@andrea2603 skore vyzdravenie!
my mame papaciu stolicku taku obyc drevennu polsku (dostali sme ich) a nadavam, lebo ja som si mohla vybrat a vredy som to neriesila a nema taky zvyseny okraj okolo pultika, takze hracky padaju na zem a nema ani bezpecnostne pasy, no co uz
@svetlankat feeha ved vy uz mate polovicu detskeho chrupu! u nas Domi 7 a Lauri 5

andrea2603
14. dec 2010

@loginka díky, tým soplom dávam 2-3 dni ešte a potom dúfam, že bude zdravá

a ešte ste tu preberali niektorý deň počet príkrmov, tak my máme 2, jeden ovocný a jeden zeleninovo -mäsový. Prípadne to čo má na obed jej dám aj večer, keď sa mi zdá, že naobed málo z toho zjedla. Jogurty, maslo, kašu neje vôbec, ani ústa neotvorí 😠 , sem-tam suchý chlieb spapá, takže moja "jedáčka" bude mať 4 príkrmy, keď pôjde do škôlky 😕 , týmto jej tempom jedenia 😅

lenica81
14. dec 2010

@andrea2603 nam ide 3... 😅 😀

lenica81
14. dec 2010

@loginka 😀 zabava musi byt...

@andrea2603 nech to teda cim skor prejde... ale hlavne, viete, preco nepapala, takze si myslim, ze sa to rozbehne...

svetlankat
14. dec 2010

baby tak misa uz fakt chodi, prave teraz presla sama celu obyvacku, pustila sa uplne sama za mm do chodby, normalne som sa rozplakala, ale uz mame roztatu peru a navretu zilku na licku, lebo nie vzdy stihnem dobehnut.

zucana
14. dec 2010

@svetlankat super gratulujem 😵
@andy skore uzdravenie
my mame 9200gramov a cca 73 cm a 2 zuby 😀

olifcek
14. dec 2010

@zucana jeeeeeeeeeeeeej, my mame 9250g a 72,5cm uuuuz a 4 zubyyy, dalsie dva uz vidieeet c;o)

olifcek
14. dec 2010

neskor docitam x;o) citala som len posledne dva prispevky x;o)

svetlankat
14. dec 2010

@olifcek jej krasne miery, a ako bolo?

andrea2603
14. dec 2010

@svetlankat tak Miška sa už označila 😖 , toho sa už ja teraz bojím, tých pádov, Branko bol opatrný, Lele nemala žiadny pud sebazáchovy, tak uvidíme aká bude Liv pri prvých krôčikoch. A Lele má tiež rozťatú peru, trošku vidieť jazvičku.
Keď sa Liv postaví pri stolík a miká ju na všetky svetové strany 😎 😅 tak mm si už teraz zakrýva oči a hovorí, že sa na to nemôže ani pozerať, tak neviem čo bude robiť, keď začne chodiť 😕 😅

svetlankat
14. dec 2010

@andrea2603 to ti poviem. miska sa teraz vecer zacala pustat sama, ale chodit este nevie, tak sa stale niekde sklati, ja skacem , mm skace, ach jaj.ale som stastna opat nejaky pokrok

lienka2
14. dec 2010

@svetlankat sa uz tesim ked ju uvidim ako chodi 🙂
Luky uz tiez niekedy tak pozera ked sa chce dostat k niecomu vzdialenejsiemu natiahne rucku ze uz by sa aj pustil, ale sa boji tak sa radsej pusti na styri a ide tak.. 🙂
dnes sme mali 1x cviklu, a chutilo mu 🙂 co este nove mozeme pridat?

svetlankat
14. dec 2010

@lienka2 jedneho necakaneho dna sa pusti,mozno aj zajtra a uz sa nezastavi.
sosovicku ste uz mali?

blumka
14. dec 2010

ahojte..
@svetlankat gratulujem 😵 Miska je velmi sikovna 😉
my sme mali dnes prijemnu navstevu,necakane dosla moja kamoska z oravy, mala tu nejake pracovne povinnosti..tak sme mali pekne popoludnie, boli sme v optime, samozrejme musela byt zmrzlinka.A mm mi potom vravi aby som sla sama na nakup, ze on musi ist nieco vybavit, tak vzal Juli v kociku a ja som sla s Terezkou, a ked dosli tak mi vravi nepozeraj sa pod kocik, aj ked sme ukladali nakup do auta, musela som sa otocit a nepozerat..takze mi bol nieco kupit a ja vobec netusim co 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre