Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
28. dec 2010

@jaja32 kym nechudne, nie je dovod na plaaac 😉 oliv ani neochutna, hned hlavku otoci, len to naberam... ale tvarim sa, ze jej nechcem sat, to na par lyziciek zaberie 😀 😀 budem si musiet davat jej papu na svoj tanier, lebo odomna by papala, teda to, co papam ja, a potom ked sama papa, i tak cosi zje x;o) zrejme zubky, alebo nejaky vzdor... 7.1. ideme na krvicku, tak snad to nebude chudokrvnost znova... co ale verim, ze nie ;o) je ziva, stale v pohybe, nie je spava, takze by to malo byt ok... 😉

maculik
28. dec 2010

kocky dakujem. Dnes je mi trosku lepsie, ale stale nic moc, aj teplotu este mam.

@avaka vidis, to som nevedela, ze menej ako 2h pred spanim sa nema davat kasa. Mozno preto vzdy, ked ju P.dam, tak sa budi na grganie a kyselinu.

a my chlebik vobec nechceme, ani ziadne pecivo ☹ Tym padom ani ziadne masielko a syr. A zeleninku ani ovocie do ruky tiez nie. Je este niekto taky, co nepapa pecivko?

@olifcek aj Petrik posledne dni velmi casto chce mliecko, ale myslim, ze to kvoli tomu hrdielku, kedze ochorel (mm akurat s nim isiel k nasej znamej dr, ma sluzbu)

maculik
28. dec 2010

@lienka2 krupicu mozem aj normalne vo vode robit? Tiez by som chcela doma robit kasu, tie kupovane mu sice chutia, ale mam pocit, ze mu nerobia dobre na brusko a tu kyselinu.

olifcek
28. dec 2010

@maculik ja robim vo vode, resp v stavicke z ovocia x;o)

zoska
28. dec 2010

Ahojte,
DKUJEM ZA PODPORU
vcera na obed nas pustili a urobili sme si stedry den 🙂
navarila som a o pol siestej sme papali, potom darceky, potom sme okupali malu, mm ju uspal 😉 a ja som vegetila, v telke same blbosti, tak sme kecali, vyjedali kolaciky a dali sme si trosku baileys, mnam 🙂
dneska je mm doma, vlastne cely tyzden, tak som zbehla ku kadernicke a vecer mam stretavku z gympla...
mm si vcera vecer a dnes na obed nacvicil uspavanie, tak som pokojna

Netusim kde mohla mala chytit salmonelu...bud z jedla, co mi pride divne alebo od niekoho kto je bacilonosic- cize sa u neho choroba neprejavuje ale vypusta bakteriu...ja som bola na vytere vcera, mm ide zajtra a moja mamka a segra dnes, ostatní s nou neboli v dlhodobejsom kontakte...

a neli zacala papat o 106, asi dobieha zameskane...zatial mame zakazane mlieko, takze
rano- pol rožka s ramou a cajik
desiata piskotky a cajik
obed polivka- spanok- druhe jedlo
olovrant ovocie
a na vecer este piskotky

stale je hladna, nabera silu, len dostat do nej cca 700ml tekutin ked nemoze sunar sa mi zda nerealne 😒

@maculik skore uzdravenie
@lucia411 my sme nevrackali vobec, v nemocke deti co vracali a hnackovali mali vsetky rotavirus...chod k dr. aby mala nebola dehydrovana...necj vam urobia aspon vyter 😉

olifcek
28. dec 2010

@maculik no babo ako i dospely nema papat dve hodky pred spanim x;o)

olifcek
28. dec 2010

@zoska ale salmonela sa neprenasa len jedlom? piskoty Ti odporucali? ved na mnohych piskotach je pisane, ze od troch rokov, nakolko je tam cukor, cele vajce... a mm neodporucaju, hej? divne toto... jaj, pises o sunare? takze uz definitivne je kojenie prec,. tak?

Nelinka asi papa i za nas x;o) my nejak pauzujeme...

svetlankat
28. dec 2010

@jaja32 neboli, ja davam ked je cas a ked si popyta, napr my papame veceru jogurt alebo kasu o siedmej, ale poslednych par dni si Miska vypytala skor okolo stvrt pol na siedmu, tak jej dam, napr my este neolovrantujeme ale teraz som jedla banan tak si Miska z neho odkusavala, videla som ze jej chuti, tak som vzala dalsi a nechala nech papa a spapala asi tristvrte

selyma
28. dec 2010

@zoska tesim sa, ze ste mali krasne aj ked neskore Vianoce.
Inak babky, nerobim niekde chybu? Klaudia papa len 3 x do dna. Desiata, obed len hlavne, olovrant. Rano a pred spanim kojim. Mam jej davat viac?

svetlankat
28. dec 2010

@jaja32 ja mixujem inac mi to nezje

olifcek
28. dec 2010

@selyma nerobis chybu, mate 10 mesiacov, viac nedavaj, naco x;o) my papame 3-4x a to mame rocik x;o) zacali sme s prikrmami 1.7. ..

olifcek
28. dec 2010

Oliv mi spapala zrovna lucinu, celu... papat chce, ale nejak... nema asi chut na vsetko, co jej dam, a to jej davam jej doteraz najoblubenejsie, hehe

olifcek
28. dec 2010

@maculik skore uzdravenie prajem

@zoska tak a vianoce boli super, ze? x;o)

svetlankat
28. dec 2010

@olifcek nam tiez dr vravela ze par piskotiek denne mozeme

olifcek
28. dec 2010

doobedovala soma idem opat od vas x;o)

olifcek
28. dec 2010

@svetlankat jj, dr. i nam odporucala a ked som jej povedala, ze preco sa nemaju, tak povedala, ze aha, vidite? a to mi nenapadlo... 😉

selyma
28. dec 2010

@olifcek dakujem

zoska
28. dec 2010

@selyma @olifcek
ano vianoce boli velmi pekne, nelka uz lieta a vymysla, a som stastna ze jej uz je dobre....

olif, ja jej davam piskotky hero 😉 a ano definitivne uz nekojim...

olifcek
28. dec 2010

uz par dni sa vam snazim napisat... Oliv robi varila mysicka kasickuuuu... krasne to vyzera, aj si spieva pri tom 😵 😵 asi to i vase robia, ale aspon som v tomto prva, co to napisala 😵 😵

olifcek
28. dec 2010

@zoska piskotky robia tiez? ci keksicky jej davas? x;o) je super, ze je uz nellinke super... konecne prisli na to, co jej je.. teda bolo a aha uz je dobre x;O) a ako pokracuje zaloba?

jja
28. dec 2010

Ahojte baby, @zoska som´strasne rada ze malinka je u ok, cely cas som na nu myslela..
dievcata u nas boli krasne vianoce...malinka sa zacala konecne posuvat aj dopredu, nielen cuvat 🙂 viem, ze vase deticky uz chodia a stoja a tak vselijak, ale pre mna je aj toto pokrok 🙂 tak sa strasne tesim...
@avaka dobehnite zajtra na kusok sa pohrat 🙂

svetlankat
28. dec 2010

@olifcek ja okrem chrumiek nedavam nic ine

@zoska to je super ye je vam uz lepsie

maculik
28. dec 2010

@zoska a polievocku ako robis? Ja zatial stale vsetko sspolu ako na kasu, ale uz by som mu nejaku zmenu, nieekdy aj len taku polievku s rezancami, tie ma velmi rad, ked mu davam z normalnej nasej polievky.

@olifcek davas aj samu lucinu? Ja som este neskusala a ked nepapa pecivo, tak neviem, ci aj samu mozem dat.

maculik
28. dec 2010

@zoska jej, tak si uzi vecer, super, ze uz ta moze manzel zastupit, zaaaavidim 😀 🙂
a ako spanok, lepsie?

svetlankat
28. dec 2010

@maculik nove foto, ci som si az terz vsimla

jja
28. dec 2010

@olifcek oli aj moja to robi a potom sa rehoce ked si schova ruku pod pazusku kdesa ide malicky schovat,...ani ju to nestekli len sa pri tom smeje🙂))

zucana
28. dec 2010

@zoska juj ako om rada ze ste doma...chuda nelinka si vytrpela...ale uz bude len dobre...
ja tiez mixujem alebo pucim...ked ma velke kusky masa pomlete davam tak mi to vyflusne alebo zacne ze jajajajaja robit a ukazuje mi ze to ma nasporene v lickach ako skrecok 😀

olifcek
28. dec 2010

@maculik dnes som 1.x dala lucinu cistu... nech mi aspon cosi papa 😉
@jja 😉 ja tu nikdy nic, co vieme, nenapisem, len ked to napise ktori druhy, tak len suhlasne sa zapojim, ze to i my robime, tak i ked toto povazujem za samozrejmost, ze to babatka opakuju, tak som to napisala, nech nevyzeram, ze si vymyslam len 😅

olifcek
28. dec 2010

..jo a aj tuk tuk robime, i toho kaprika... Oliv sa hluposticky nauci hned, len raz staci ukazat... moja moja som myslela, ze uz zabudla, aleeee, ked mi nejak ublizi, tak hend zacne, moja, moja a placka popri, hehe, ze mi zle nechcela

olifcek
28. dec 2010

teraz cucka, tak vyuzivam situaciu a strasim tu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre