Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

dorotka2
29. dec 2010

Sorry,ze som sa vratila k tomu, uz to nechajme tak, len sommala rozpisane,nomame navstevu.

svetlankat
29. dec 2010

@dorotka2 to je pravda ze pri pisani clovek nepocuje intonaciu, ale tie tvoje slova vyzneli dost drsne a uz len tak na margo, @blumka ma este starsiu dcerku ktoru kojila. Ale uz to nechajme tak.

blumka
29. dec 2010

@dorotka2 ano vzala som to osobne..ale to je moj problem, nie tvoj, nechaj to tak. uz sa k tej teme nebudem vyjadrovat...

olifcek
29. dec 2010

@blumka i Oliv ma rada zabarat sa do periiin, preto ju dam k posteli a ona chodi okolo a rehuna saaa
@svetlankat @blumka i my doma v trojke budeme... i kocur u nasich sa chudak boji delobuchov a to ma uz skoro 20rokov... nezvykol si ☹
@dorotka2 joj, plne prsniky a upchate mliekovody... to ja som casto mavala... najme v jednom... ale nastastie po dvoch dnoch to bolo vzdy ok

svetlankat
29. dec 2010

Idem si lahnut babce dobru

blumka
29. dec 2010

@olifcek jj, to ked ustielam terezke postel robi, ale v spalni mame vysoko tam nedociahne ani ked sa postavi ku posteli, mame na vysku dvoch matracov 😅
u nasich raz zapalil jeden delobuch v meste stodolu plnu sena..tak namiesto ohnostroja mali ludia v meste poziar 🙄

olifcek
29. dec 2010

@blumka uff... nezodpovdni ludia

my sa budeme divat cez zatvorene okno na ohnostrojeee 😉
@svetlankat pekne snyyy

hajdylca
29. dec 2010

@zoska no ja by som mala buduci rok, ale este uvidim ci ma moji chlapi pustia, a ci vobec budem chcie ist ja 😔 😕
a najmladsia tu bola jedna martinka-neviem nejake cislo za nickom mala, ona mala Barborku, ta bola najmladsia 🙂
my tiez silvester doma, a kedze byvame tam kde byvame,ani sa nebojim ze by drobca nieco zobudilo 😅 minuly rok, sme ani nevedeli ze je silvestra, tak snad i tento rok to bude take tichucke 🙂

olifcek
29. dec 2010

@hajdylca ja som sa minuly rok divala na silvestra z najvyssieho poschodia nemocnice a telefonovala s mm, slzy mi tiekli prudom a Olivka si hajala v inkubatore... tento rok to bude supeeeer
@dorotka2 i Oliv mi stahuje triko, ale uz aj ukazuje znak a tak ju pomalicky oidnaucim od stahovania tricka 😵

olifcek
29. dec 2010

@zoska juuuuj, snad Nelka povoli a bude chciet UM...

lolka
29. dec 2010

caute baby, konecne som sa dostala na chvilu k pocitacu....furt niekde sme a vecer uz len odpadnem do postele alebo si citam knihu, tak som pocitac ani nezapla.
zajtra ideme na 4 dni na chatu ku kamosom, budeme tam 3 rodinny s detmi (Viki najmladsia), tak som zvedava a aj sa tesim. po x-rokoch nebudeme na Silvestra doma, tak som zvedava ako to zvladneme.... 😅 ci Viki zobudia nejake delobuchu. cez sviatky objavil mm 5 zubok Vikine, tak sa tesil, ze ho videl skor ako ja. mala je celkom v pohode, len si viac strka prstiky do pusy.
@zoska Nelka ti nechce UM ? moj synovec odmietal UM uz ako 4 mesacny, kojeny bol len mesiac, tak fical na zeleninovych polievka s parmezanom (ziju v ITA) 😅

baby, prajem krasneho Silvestra, oslavte ho - bezpecne,so svojimi najblizsimi a do Noveho roku len to NAJ 😉

olifcek
29. dec 2010

@lolka juuuuj, to bude paradny silvesteeeer, uzi si ho 😵 😵

zoska
29. dec 2010

@svetlankat ona aj vezme flasku a potaha niekedy 30-50 ml a potom stop, zacne plakat a vypluvata niekdy ked vidi flasu tak rovno zatne pery...minule som jej isla dat dudel tak otvorila pusu, strcila som jej flasu s mliekom tak hned zvrastila celo a vyplula, ale kom som jej strcila flasu s riedenou ovocnou stavou tak pila o dusu...

@lolka no snad sa rozbehne na ten sunar este, lebo pila pekne 250ml rano a vecer a teraz to musim vykompenzovat inymi tekutinami a je to narocne, ked nechce moc pit 😒
a uzi si chatu 🙂

a inak my mame stale len 2 zuby, uz od 6. mesiaca a horne sa prerezavaju uz dlllho a obcas potrapia, no a tusim sme uz poslední taký malo zubatí 😀

blumka
29. dec 2010

@zoska a ine mlieka by si neskusila? 😉 aj ked asi je na figu kupit velke balenie a ked nebude chciet tak co s tym...do kavy si das potom 😀 😀 😅
@lolka uzite si 😉

olifcek
29. dec 2010

@zoska zeby som od Teba kupila sunar pre seba? 😀 mnam

olifcek
29. dec 2010

@zoska povedz Nelinke, ze jej ho teta vypije a mozno to zaberie 😵

zoska
29. dec 2010

@blumka ja som pred sunarom skusala Hami, ale to aj ne smrdelo a mala to absolutne nechcela, ale v kasi zjedla, na sunar sa chytil po troch dnoch staleho ponukania tak este skusim skusat 😀
ale v lekarni som videla aj vzorky nutrilon tak mozno..
no ked ona niekedy len vidi flasu a rucickou ju dava od pusy prec ani si neglgne tak to asi bude v niecom inom

a dnes sa naucila davat papa a aj pri tom hovori pápá 😵 to som sem dnes povodne prisla napisat 😀

zoska
29. dec 2010

@olifcek 🙂 my uz robime ze baba pije, ocko pije, mnaaaam ake je to dobre vypijeme to neline a ta sa len usmieva

blumka
29. dec 2010

@zoska zosi skuste aj france late, ci ako sa to pise...co som tak citala kadejake vyjadrenia tak babatkam asi najviac chutilo 😉

olifcek
29. dec 2010

@zoska 😀
inak i moja Oliv teraz otaca hlavku pri prikrme... asi to budu zubky u nas... dufam, ze i u vas... ako @svetlankat pisala, oni sa vtedy opat zacali kojit... 😉

blumka
29. dec 2010

mne odmieta jest momentalne terezka..vzdy jedla aj za troch a teraz zrazu minimum...bud zje za cely den len ranajky alebo len obed a okolo toho same somariny, trosku piskotov, jeden banan alebo suche cestoviny...ale snad sa da do normalu

zoska
29. dec 2010

@blumka ok dik ak sa nerozbehne do konca roka tak poskusam 😉

blumka
29. dec 2010

@zoska ale dufam, ze sa rozbehne 😉

olifcek
29. dec 2010

@zoska ja verim, ze sa rozbehne 🙂

zoska
29. dec 2010

dik kočky 🙂 🙂 🙂
idem dat malej ATB snad sa nepreberie uplne, zatial nam to v noci celkom ide, len vcera to mm nezvladol a dieta som uspavala o 01.30 a to som prisla zo stretavky o polnoci ze sa mi uz chce spat 😅
tak dobru nocku

blumka
29. dec 2010

baby, zasmejte sa:
My ženy sme andělé.......
A když nám někdo poláme křídla,
prostě v létání pokračujeme na koštěti!
Jsme zkrátka flexibilní! 😀 😀

olifcek
29. dec 2010

@blumka 😀

zucana
29. dec 2010

Juuj tu to' ficalo Ale nejdem drazdit uz
mali SME navstevu viki bola uzasna a uz 3 ti den Kakà iba do nocnicka
@zoska aj my mame stale 2 zuby
a mam nadchu. Prechladla somlebo som si dala do obchodu letne gate...
A silvestre doma Ale uvidime ci Sami alebo este jeden par ;)
tak dobru
a @blumka neber dorotku osobne co ju poznam je simposka a isto nechcelA ublizit a kojila aj na stretku 😕 😅

dorotka2
30. dec 2010

@zucana dakujem zuzi, jasne, ze som kojila aj na stretku, kojim stale, a budem tak do 12 az 14 mesiacov. 🙂
@zoska drzim palce, nech nelka zacne pekne papat mliecko,uz ste toho tolko dokazali, ze toto dokazete urcite 🙂

laxity
30. dec 2010

ahojte

@zucana radšej nedráždi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre