Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
2. sep 2009

teuska ta ja uz citim asi od 15 tyzdna ....ale mysliis len taku maluu cast brusko dole?taka tvrdsia cast ?

lucia411
2. sep 2009

no ahojte babenky....sme v 15 tt, momentalne som na PN-ke tak sa kus aj nudim...u Vas ako prebieha tehulkovanie?

lucia411
2. sep 2009

kde ste vsetky??

alex
2. sep 2009

Ahojte maminky, zuci, ako som sľúbila, pridala som novú foto 🙂

matka331
2. sep 2009

alex idem spravit kuk

matka331
2. sep 2009

kde ste vsetky?stale tu niekto je a teraz je tu prazdno uz dlhsie 😒

blumka
2. sep 2009

ajojte, ja som tu...baby...ja mam dnes taky na h..o den...cela nasa rodina...niekedy mam pocit, ze uz nevladzem..uz fakt mam pocit, ze tu uz viac nevydrzim...a najhorsie je ze uz to ani nemam komu povedat...

matka331
2. sep 2009

povec to nam blum ved sme tu nato aby sme sa podrzali navzajom

blumka
2. sep 2009

matka, to je dlha historia...ale vdaka, ja viem ze tu su super baby, ze sa navzajom podrzime...uz len to ze som tu napisala, ze bol den na h..o, tak mi pomohlo...
zas rodinne problemy..uz sa to vyhrocuje, velmi..zachadza to u nas pridaleko, velmi ma to vycerpava
navyse, som dnes jednej hlupej husi povedala od srdca co si o nej myslim..najprv manzel, potom svokra a nakoniec uz ked som videla ze uz velmi strka nos, tam kde nema som jej aj ja povedala svoje...

janielah
2. sep 2009

blumi, nic si z toho nerob...velmi dobre ti rozumiem...u nas je to podobne, ak nie este horsie...je nas dokopy dva a pol, ale to co sa narobi v robine,...no jeden by neveril...manzel len niekedy neveriacky kruti hlavou....

joanna333
2. sep 2009

to je dobre blum, ked vies tak od srdca povedat co si myslis. ulavi sa ti. a snad si ten druhy tiez uvedomi...

olifcek
2. sep 2009

no...ja sa do nikoho nestaram a nik sa nema do mna, preto sa ja s rodinou velmi nestretavam...ale rodicia sa do nas, deti, nikdy nemiesali, to sa musi uznat, ale teraz sa im vybyham zamerne 😉 i ked mi dnes kolegyna povedala, ze ten, kto neuvidi, ze som tehotna, musi ist na ocne, hehe...takzeeee....asi nevyjde prekvapko na svadbe, lebo s nasimi budem musiet do svadby byt kvoli kolacom, torte a pod, chi

blumka
2. sep 2009

joa, praveze ja nie som taka ze viem povedat, ja mam z takych veci stres..neskutocny...radsej sa stiahnem...ale dnes som uz nevydrzala...urazala mojho manzela, svokru, ktora je uz tiez na prasky tak to zo mna vyletelo...
joanna, neuvedomi si...taky clovek ako je ona, nikdy...
olif, ani ja sa do nikoho nestaram, len sme chceli s manzelom niekomu pomoct. lebo dotycna o pomoc prosila a otocilo sa to proti nam

joanna333
2. sep 2009

tak ja som na tom podobne, tiez si radsej zahryznem do jazyka... a to ze si neuvedomi, to je pravda. ale ak je niekto raz sprosty tak sprosty aj zostane. aj my mame v rodine taku, ale ona sa len "prizenila"...

loginka
3. sep 2009

dobre ranko 🙂
blum, nie je nic blbsie ako spory v rodine, je to velmi citlive, drzim palce, aby si tu stvoru musela trpiet co najmenej

olif, ja to nechapem, nehnevaj sa, ale ja by som to nedokazala takto tajit, ja som ten blby typ co hned povie vsetko (hlavne rodine), ale to by som chcela vidiet aki budu vsetci u vas prekvapkani, na svadbe to bude tema c.1 🙂
ale vasi ked ta uvidia pred svadbou asi pochopia preco sa s nimi nestretavas 🙂

alex
3. sep 2009

Dobré ránko maminky 🙂

blumka
3. sep 2009

dobre ranko...ja mam dnes o 13:30 poradnu tak na mna myslite

alex
3. sep 2009

blumi držím palce. Ja idem do poradne zajtra ráno 😵

loginka
3. sep 2009

drzime 🙂

olifcek
3. sep 2009

blum jj, nemyslela som, ze sa staras do niekoho, dolezita bola ta dfruha cast vety...praveze mi prides ako zienka, ktora nema potrebu riesit inych...x;o)

logi x;o) no ja stale dufam, ze ked sa s rodinkou stretnem pred svadbou kvoli kolacom a tak, ze bude stacit mat teplaky a triko, vtedy nic nevidiet, hehe x;oD

a jo, chceli sme, aby mali na svadbe horucu temu..x;oD

blum drziiim....esteze tu budem sama, aspon nemusim vysvetlovat, rpeco drzim palce a nepracujem x;o)

nedockava4
3. sep 2009

ahojte, tehulky.....o hodinku mam poradnu....
blumka, pozeram, ze aj ty dnes....
...ked pridem, hlasim, co nove ... 🙂
tesiiiim na drobceka 😵

alex
3. sep 2009

olif, určite sa ti podarí to zamaskovať, dáš si volnejšie oblečenie a uvidíš, že to pôjde 😉

olifcek
3. sep 2009

nedockava ahoj, wow, uz za hodku? super x;o)

olifcek
3. sep 2009

alex dakujem krasne za povzbudenie x;o)

alex
3. sep 2009

aj ja už chcem ísť... aj keď asi na bábo pozerať nebudeme. Ale ešte 13 dní a ideme na 3D 😵 😵 😵

alex
3. sep 2009

držím ti strašne palce, lebo to bude pre všetkých krásne prekvapko, keď im to takto hromadne oznámite na svadbe 😵

kakatka1
3. sep 2009

Ahojte! Veru Olif to bude pre vsetkych urcite prijemny SOK. 😉

zucana
3. sep 2009

cafte baby...prave ranajkujeme...jak je tu mamca, tak ani spat sa mi neda a nechce 😎
odchadza v sobotu poobede...
ideme do centra o 10tej a pak mi pomoze trosku este poriadit urobim obed, siesta a oddych....zas ma byt teplo 😖
drzim palce nedockava a blumka 😉
potom hlaste

maculik
3. sep 2009

dobre ranko 🙂

olifcek
3. sep 2009

alex jj, drahy uz aj vymyslel, ako im to oznamime x;o) pred nasim fotenim sa, im povieme, ze ma kazdy na stole jedno pismenko, a, ze spolocnym usilim poskladaju vetu, ktora ich isto potesi x;oD a pojdeme sa fotit...ked prideme, uz by to mali mat, hehe..takto ich to aj donuti komunikovat spolu a spoznat sa, chi

kakatka, jo, len to utajit pred nasimi, hehe x;oD

zuci wow, no to pozeram, ze uz papas. krasny dnik Ti prajem s mamkou x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre