Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jja
25. jan 2011

a dokonca sme si len pred tyzdnom sami sadli 😎

blumka
25. jan 2011

@jja ale chodit za rucicky nie je potrebne 😉 preto sa pytam..ja to nemienim ucit juli, ked chce chodit nech si pomoze sama 😀
a vidis aka je Kajka sikovnica 😉 😵

jja
25. jan 2011

@blumka ved ja viem, ani ja to neskusam...to skor babky maju taku tendenciu..ale hned ic okriknem nech to ani neskusaju 🙂

svetlankat
25. jan 2011

baby az teraz docitavam a trafila som sa do temy, kedze ste rozoberali chodenie. Boze ja mam taku radost, urcite aj vy zo vsetkych tych pokrokov co deturence dokazu
@jja sikulku mas doma

dala som videjko na fb, ked mate chut kuknut.

mimisash
25. jan 2011

@laxity dakujem za recept vyskusame

svetlankat
25. jan 2011

@lienka2 Sikovny Luky gratulujem.

zusika
autor
25. jan 2011

@andrea2603 tak ty na mna myslis aj v noci? Zlata... 🙂 Pokojne prid na navstevu,ja tu veru pobudnem este chvilku Termin porodu mam zrejme 8.2. najneskor 🙂

alex
25. jan 2011

@blumka aj náš Jakub robí to čo Juli, keď ho chytíme pod pazušky, alebo za ručky. Ale frajer už sa snaží púšťať keď stojí, vždy capne na zadok samozrejme 🙂

zucana
25. jan 2011

@svetlankat sikovnica ;) my SME Totò tiez zacali len pred tyzdnom a potom sa taaak rozbehne :d a Aj hracky uz zdviha zo stoja 😵
Konecne som dozehlila viki pomaly vstava a pojdeme do mesta 🙂

svetlankat
25. jan 2011

@zucana hracky sme uz dlhsie dvihali, ale to som ti uz pisala, juj taku mam radost. Sranda to detske uvazovanie, zistia, ze sa daju robit veci aj inak, jednoduchsie a uz to tak funguje.

zucana
25. jan 2011

@svetlankat presne
Len viki ked chodi tak nie je taka este si ista ako miska. Viki ma tak ruky hore a tak udrzuje balance.... Aj miska to' robiola? Podla mna je to' Aj preto lebo svokra sa boji ju samu nechat a taha ju za ruku

svetlankat
25. jan 2011

@zucana robila, ale uz si je istejsia, podla mna ich treba nechat, musia sa same naucit, aj tie padi patria k tomu, inac sa nenaucia. Mne sa Miska dost dlho hadzala do zadu az som jedneho dna povedala dost, par krat sa udrela a od vtedy pada na zadok. Podla mna svokra robi takzvanu opiciu sluzbu, ale to jej tazko vysvetlis

erikamilos
25. jan 2011

laxity No malý sa v poslednej chvíli otočil nožičkami dolu, tak musel ísť von. Ale našťastie je zdravučký a až moc živé dieťa. Už na konci 9 mesiaca sám začal chodiť a teraz behá ako nič, už aj cez schodík a prahy prejde, keď sa drží steny.
keju No už nekojíme od 8. mesiaca, ale zato cez noc vypije 2 fľaše mlieka, niekedy by zvládol aj 3.
Kedy budete skúšať dávať klasické mlieko?

laxity
25. jan 2011

@lienka2 no super, možno na jej rôčik už bude chodiť uvidíme, ale vidím to zo dňa na deň...aj čo sa levíka-odrážadla týka...rýchlejšie a rýchlejšie ide 😀

laxity
25. jan 2011

@erikamilos ja sa nechystám dávať kravské mlieko vôbec 😕

tak šikovný malý, keď už takto krásne začal chodiť 🙂

@zusika no super, takže februárovčatká to budú 😵 😵 😵

andrea2603
25. jan 2011

@zusika no vidíš, tak silno na vás myslím /ale určite je nás tu viac 😉 /, aby ste to tehuľkovanie v zdraví zvládli do februára, len nechápem, že prečo som videla dievčatká, určite máš v brušku aj chlapčeka 😕 🙂 ?

@erikamilos kravské mlieko nedám minimálne rok

a keď tu preberáte chodenie, tak som kukla, že kedy začala Lele chodiť , 5.4. a narodená je 19.2., vyzerá, že ani Liv sa nejak skôr nepustí, zatiaľ jej vyhovuje po štyroch a nechodíme za ruky 😉
@jja tak vidíš, aj ty si sa dočkala 😵 🙂

blumka
25. jan 2011

@erikamilos ja dam kravske vtedy ked mi mala odmietne umele...starsia prestala v dvoch rokoch, juli zatial velmi chuti um tak snad potiahne ason do tych 2

lenica81
25. jan 2011

@svetlankat super, ta tvoja Misa je velkaaaaaaaaaaaaa sikovnica... 😵

lenica81
25. jan 2011

@jja ale sak to neva, hlavne ze sa napreduje... 😉 teraz mam pocit, ze u Vilka to ide posledny mesiac a pol rychlostou blesku...
a tiez moja svokra cez vikend chcela Vilka drzat, nech chodi, ale on tak predkopaval, tak som povedala, nech ho necha, ved ma na to cas...

@blumka choditko uz mam doma, tak som zvedava... 😨

lalipop
25. jan 2011

nasa malinka urobila vcera prve krociky a je velmi zlata, ked k nej natiahnem ruky tak sa zacne smiat a urobi 5 krocikov a hodi sa mi do narucia. iank vsetky moje deti zacali chodit v 11 mesiacoch. tak asi je to dedicne. my sa nekojime a obycajne mlieko nam chuti.

lenica81
25. jan 2011

@erikamilos tak to je Patko sikovny... 😉 a mlieko maaaaaaaaaaaa cas... i ked som rada, ze od roka sa moze aspon plnotucne do varenia, lebo uz som zufala z tej dietnej stravy pre Vilka... 😀

lenica81
25. jan 2011

@andrea2603 neprovokuj @zusika, ved hadam sa doc a jej vlastne oci nemylia... 😉 😅

lenica81
25. jan 2011

@lalipop nejako sa tu ti chodci mali rozbehli... 😵

lenica81
25. jan 2011

zas som tu sama... 😅 furt pridem nedobre... Vilko si zuzle korku, dostal jogurt, spraskal ho, tak este trochu na zahustenie vyfasoval... 😀

laxity
25. jan 2011

@lenica81 už som tu aj ja, konečne mi malá zaspala, tak asi už bude noc 😕

lalipop
25. jan 2011

@lenica81 nasa dnes spala vonku 4 hodinky - ten cerstvy vzduch jej prospieva a uz jej aj nadcha presla. a tiez ma dobry apetit. zachvilu zje aj nas.

laxity
25. jan 2011

ja tiež, tak ako @blumka, keď mi Naty odmietne umelé, tak až potom 🙂

laxity
25. jan 2011

@lalipop krásne potiahla...u nás je úspech 2-2,5 hoďky cez deň, ale zato noci sú super 🙂

blumka
25. jan 2011

@lalipop gratulujeme k prvym krokom 😉
@laxity uz noc? 😉 juli spava cez den max 3 hodky a noci su na prd..takze stale lepsie ako my 😀

lienka2
25. jan 2011

@laxity a kedy ti vstava mala ze tak skoro chodieva spat?
@lenica81 ja mam tiez pocit ze ked pridem nikoho tu niet.. alebo baby debatuju po veceroch a nociach 😅
my ideme tiez papat o chvilu, tak idem nachystat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre