Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
3. sep 2009

jani len si ho tam pekne zober...takto ked to bude dievca a nie chlapec tak nebudete smutni 😀
ja este aj zahlasim pred dokym...ze sa tesis aj z dievcataka 😀 😝
akoze for...
ja dufam, ze nas hanbivec sa ukaze 😉 aj ten vas 😉
a jani ked ty budes mat v pondeli chlapca tak aj my 😎

mmaarrttiinnaa
3. sep 2009

logi mne povedali ze by sa tie testy mali robit mod 16+0 ale neviem niekde ich robia aj skor moj byvala lekarka ich robi od 15+0 ale kazdej druhej pacientke vychadzaju zle vysledky asi na tom nieco bude ale lekar asi vie kedy ich ma urobit

janielah
3. sep 2009

ja som z toho uz taka na nervyyy 🙂 uz sa neviem dockat...tak mam ho tam fakt zobrat dovnutra? preco myslis zuzi, ze keby bola dievka a povie nam to doktor, tak nebude sklamany - manzel ???

olifcek
3. sep 2009

nedockava neviem, co mi vlastne robil, ale na 3D este len pojdem. teraz mi robil 2D+4D a vsetko meral...x;O)

zucana
3. sep 2009

tak nebude to moct tak dat najavo...ale moj bude rad aj z baby 😉

janielah
3. sep 2009

ved aj moj 🙂 ale aj tak...ved vies....a vies co???? ja ti to v pondelok neprezradiiiim, lebo ty budes mat naozaj to co ja 😀 😀 😀

blumka
3. sep 2009

ahojteeee.hlasim sa...na poradni vsetko ok..jasne ze babo som nevidela, tlak 100 na 60, vaha 59 😀 na morfologicky idem 2.10 a berem aj manzela 😉
lekar mi navrhoval triple, pytala som sa ho ci ich musim podstupit, povedal, ze samozrejme ze nie, ze je vsetko na mne ale ze su urcite veci, ktore by bolo nerozumne odmietnut, no ale ze vzhladom k mojim NT vysledkom a vzhladom k tomu ze by som pripadne amnio odmietla, su pre mna triple uplne bezvyznamne...a sam povedal, ze su nespolahlive a ze NT je smerodajnejsie a mozu byt velmi stresujuce. Potom sme sa bavili o morfologickom utz, povedal, ze ten sice uz nemoze tak velmi presne odhalit napr. downov syndrom ale odhali rozne vady srdiecka, chrbtice a ine vady, ktore sa ale daju korigovat, lebo babo sa v brusku vyvija, pripadne to moze pomoct v dalsej liecbe ked uz je babo na svete...v podstate mi zodpovedal vsetko co som chcela bez toho aby som sa ho pytala...

niekto sa pytal na rozdiel medzi morfologickym a 3D utz...morfologicky nemusi byt 3D, moze to byt obycajny 2D utz, sleduje sa tam cele babo, jeho vnutorne organy, chrbtica, palceky proste ci ma vsetko tak ako ma mat a 3D je v podstate doplnok...

blumka
3. sep 2009

jooooj, a pred polhodkou sa malicke v brusku rozsantilo ze to citil aj manzel ked si dal na moje brusko ruku 😵 ...salili sa s Terezkou a asi sa to malickemu pacilo 😵 😵

olifcek
3. sep 2009

blum hm...zeby si mala chlapceka? lebo ja mam dievcatko a nic necitim veru...snad je ok, hmmm....

inak vies, ze si ma potesila svojou spravickou od lekara? preto, ze Ti to vsetko krasne vyslo, a aj preto, ze si mi odpovedala na tie triple, rastep a tak...

no, ako tak citam rozdiel medzi 3D a morfo, tak mam pocit, ze mne robili morfologicky, ked som tam bola x;o) ked som sa bola odjednat na 3D so slzami v ociach, hech...ved uvidim x;O)

blumka
3. sep 2009

olif...bud kludna...Nt ti vyslo dobre...takze babo bude ok...a razstep by na utz videli 😉 ja som dnes od lekara odchadzala s takou suprovou naladou...konecne su aj u nas lekari na urovni, pre ktorych nie sme len cislo ale aj ludia 😉

blumka
3. sep 2009

babyyy, kde steeee...davate mi dnes kosom? 😅

alex
3. sep 2009

ja som tuuuu 🙂

olifcek
3. sep 2009

blum jo, i ja som bola kludnejsia po tom utz, a uz vlastne...opat si nepripustam, ze by nieco mohlo byt zle 🙂

olifcek
3. sep 2009

no ja necham draheho na notaku, ved je jeho, chi, a ja sa prihlasim z MT /mobilu/

blumka
3. sep 2009

my mame zasa romanticky vecer...ja na notaku, manzel na notaku, svokra na notaku 😀

alex
3. sep 2009

olif krásne šaty. No najviac sa mi páčia prvé, myslím, že aj k brušku sa hodia.

blumka
3. sep 2009

olif, hmmm...podla mna vsetky kratke ti ukazu brusko...cez brusko sice pojdu ale potom ti pojdu na nohy a urobia ti liniu bruska...mozno dlhsie po clenky by lepsie zakryli

olifcek
3. sep 2009

alex jo, i mne sa pacia tie prve najviac...ale....je to moc na jednu alebo par hodin....grrr...musim pouvazovat x;o) itak sa nechcem stale prezliekat na redovy, chi

blumka
3. sep 2009

z tych kratkych tiez hlasujem za tie prve ale tie dlhe su eno-nuno... 😉

alex
3. sep 2009

hej, tie dlhé sú tiež krásne.

olifcek
3. sep 2009

jo, bluuum, aaaaaaaaaaaaaaaaa...do kelu ;) kebyze ich niekomu kupujem, nevaham, ale sebe? to mi je luto...musim popremyslat...a saq...ako sa rozhodnem, tak dobre bude x;O)

ved itak..mozno by mi nesadli a...ani neviem, aku velkost by som si mala kupit, chi...

ale do tych prvych, kratkych som sa zamilovala...no anie tie dlhe fakt niesu zleeeeee....tralalaaa

olifcek
3. sep 2009

no a uz sa mi asi najviac pacia tie dlheee...a ktora farba podla Vas?

olifcek
3. sep 2009

mne sa lubia fialovo-cierne x;O)

bolo mi toto treba? naco mi len do chranky prisiel ten katalog? hehe x;oD je to osud? x;oD

baby, zajtra idem na skusku vlasov...zacina to o 15.00 a snad o 17.00 uz bude po...nafotim a paq hodom sem x;O) ale fotky len mobilom budu...x;O)

blumka
3. sep 2009

olif, no to je na figu kupovat takto z katalogu ale su tam niekde aj velkostne tabulky, nie? ja som si uz z bonprixu kupovala veci, sice nie saty ale podla tych tabuliek mi to sedelo...
a mne sa pacia tie modre ale ani tie s bielym nie su zle 😉

alex
3. sep 2009

olif a aj bruško by si mohla dať. Veď nemusíš na holo, stačí aj nejaké obtiahnuté tričko dať a tak cvaknúť 😉

alex
3. sep 2009

mne sa páčia v každej farbe, takže v tomto veľmi neporadím. Olif musíš sa rozhodnúť sama, podľa toho, akú farbu máš rada a aká sa k tebe hodí. 😉

olifcek
3. sep 2009

blum len tie s bielym sa asi rychlo zaspinia x;oD

alex jj, uz nad tym naozaj uvazujem x;o) a jednu fotku mam, ale nemam pekne gatky, chi x;O)

olifcek
3. sep 2009

alex, ked ku mne sa najlepsie hodi nohavicovy kostym 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre