Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
29. jan 2011

@elleniak @lolka @lenica81 @katina2209 @dorotka2 @laxity tak kedy dáme stretko? Chcete tento týždeň? My ideme od 5.-12. lyžovať, tak tento týždeň by sme mohli alebo potom keď sa my vrátime 😉 Časovo je lepšie doobeda, nie je tam veľa ľudí, to ihrisko je skoro prázdne.

lolka
29. jan 2011

@alex ok, ozvem sa 🙂 a na to stretko....mne je jedno ktory den, mozme aj tento tyzden. 😉

dorotka2
29. jan 2011

Baby, nedame to teda vo stvrtok o 11 v avione 🙂 Aby sme sa nedohahovali tolko. A este @ matesl, @ maminka a este ostatne z ba a okolia, pridajte sa

alex
29. jan 2011

@dorotka2 mne to vo štvrtok vyhovuje 🙂

alex
29. jan 2011

@elleniak @lolka @lenica81 @katina2209 @dorotka2 @laxity @matesl @maminnka tak čo štvrtok o 11:00 Avion? 😉

lolka
29. jan 2011

aj nam to vyhovuje 😉 obsadime cele ihrisko 🙂

zucana
29. jan 2011

aj ja chcem do avionu za vami 😔

loginka
29. jan 2011

baby no ja som teda za boty vysolila vdokopy vyse 50 ecok, sakris, to som nejako nevymakla, ale chcela som ich uz kupit a nevedela som kde by sa dali aj lacnejsie, no co uz, hadam ich dakus ponosime, dufam, no neviem ci budem aj dalej take drahe kupovat, ved docista skrachujeme, kde sa daju v BA kupit dobre a lacne topky? U Batu nic nemali a v Deichmane som tiez moc nepochodila

matesl
29. jan 2011

ahojte babulky

po dlhsom case, ale sledujem na fcb co mate nove.

my sme sa teraz pasovali s teplotami potom horuckami, soplikom a kaslom...a nakoniec sa mi drobec vo stvrtok vyhadzal, takze 6-tu uz mame za sebou, len trochu necakane dlhsie horuckoval, od soboty len teplota a od nedele vecera do stvrtka horucky. este soplime trochu a kasleme, tak dufam, ze do stvrtka sa dame dokopy 😉

helikobaktera mame negativneho, teda maly, nastastie, lebo jak bol teraz chori, 3 dni nejedol vobec nic, len sa kojil, stale spal...som ho nepoznavala. este je taky spavi, spava mi aj 4x denne 1,5-2 hodky, vecer o 19 uz spi a vstane tak okolo 7 rano, musi byt dost vycerpany, chudak

nadchu a kaslik sme mali aj pred silvestrom, bez teploty, ale po nej si maly cele noci skrabal nostek a kychal a potom to plynule preslo do dalsej choroby...tak mame byt do poradne na fenistile a ideme potom na alergologicke testy

loginka
29. jan 2011

ja by som sa tiez velmi velmi rada pridala, uz konecne , mam to dost blizko, ale ma to u mna viac hacikov
skoda......
jednak cas - to spime prvy spanok do takej 12.30 a potom ja by som sama asi nevytrepala ten nas kocik, musim si rychlo pozidit nejaky golfovy, bude to jednoduchsie a konecne prideme aj my postretat detvaciky

matesl
29. jan 2011

@lolka co to citam, mala je hviezda, na titulke? nahoda? ci si s nou bola niekde na konkurze?

jo a na tie licka skus biodermu na atopicky exem. ked zacala zima, maly sa mi po celom tele vyhadzal takymi suchymi flkakmi, ked bol vo vode mal to cele cervene, ta bioderma za tyzden poriesila problem s pokozkou, dr vravela ze v zime to byva taky exem 😉

loginka
29. jan 2011

@matesl no chudatko, hadam mu uz bude lepsie, my sme mali tiez tu 6. chorobu, teda Lauri, ale teplota bola len 2 dni

matesl
29. jan 2011

vidim, ze sa tu baviute o topanockach, baby, my smemalemu kupili kotnikove adidasy, topanocky v A sporte za 18 ecok, naco by som vyhadzovala za drahe topanocky, ked toeto su perfektne a pevne, tak pekne v nich maly stoji, lepsie ako tie co mame z protetiky 😵

loginka
29. jan 2011

@lolka, no musim zbehnut kupit casopis, som zvedava, prezvedava 😉
inak aj Lauri mala dnes take cervene licka, urcite z tej zimy, lebo som ich riadne vyzimila, kedze my spime len vonku v kociku, dala som jej excipila - ine nemam doma, hadam moze byt na to

hajdylca
29. jan 2011

@loginka my sme malemu kupili take klasicke papucky- od RAKu, v tescu v meste stali okolo 8 Eur, nasla som ich aj na nete http://www.obuv-as.sk/category.php?id=26&produc...

alex
29. jan 2011

@matesl @loginka lolkina Viki nie je na titulke, je v rubrike Smejko, som ju spoznala, lebo som tú foto už videla 😉

maminnka
29. jan 2011

@alex hmm, mne Natalka prave medzi 11,00 a 14,00 spi, ja by som mohla az potom.

alex
29. jan 2011

@maminnka a to ti spinká tri hodky, či niekedy v tom rozmedzí zvykne spinkať?
Mne Jakub doobedný spinkáva ako kedy a poobedný sa snažím najskôr ho ukladať o druhej, najneskôr o pol štvrtej o štvrtej.
Ja dúfam, že pospí cestou do avionu v buse.

matesl
29. jan 2011

@maminnka coze? to kolko ti spinka? a neprespoala by ti v kociku?

matesl
29. jan 2011

@loginka no to ste mali fajn, ze 2 dni, ja som mu zrazala teploty, aj 2x sme boli u dr, lebo povedala ak do 3 dni nebude lepsie dojst treba...tak sme sli, zas hrdlo aj priedusky ciste, akurat mame uzlinky za uskami zvacsene, tak povedala ze to vyzeta na 6-tu a moze to mat v kombinacii so zubami a nejakou virozou este...

a byvas daleko? prideme pomoct s kocikom ;)

dorotka2
30. jan 2011

@matesl @loginka jasne, prideme, nie je problem 🙂

elleniak
30. jan 2011

dorotka2 ano tam na lichnerke ....som kupovala, pocula som ze aj zdravotnickych su dobre, ale vybrali sme si tam, dalej sme nesli ..

elleniak
30. jan 2011

alex @lolka @lenica81 @katina2209 @dorotka2 @laxity vo stvrtok ...super sice hodina mi moc nevyhovuje ale prisposobime sa

laxity
30. jan 2011

ahojte

stretko mi vyhovuje vo štvrtok v pohode a aj čas v podstate, prispôsobím sa ale tak keď je lepšie nejak doobeda, tak asi tak...my sa asi vyspíme cestou do Avionu 🙂

laxity
30. jan 2011

@lolka kde je Viki? Prečo? Máme tu hviezdu? 😵 😵 😵

maminnka
30. jan 2011

@alex @matesl Natalia ma uz iba jeden denny spanok a to 3 hodiny, medzi 11,00 a 14,00 hod. Kocky,. pokojne chodte bezo mna, ved sa este stretneme dufam, velakrat 🙂

olifcek
30. jan 2011

@andrea2603 jej, ahoj Adi... Olivk bola chorucka len dv dni, nastastie, ja o par dni viac a mm asi ako ja, len zacal o dva dni neskor, cize i dva dni dlhsie... vsetci uz len nepekne kasleme, ale snad i to coskoro prejde...

laxity
30. jan 2011

@olifcek a ty kde si sa stratila? 😕 Keď ani nezavítaš 😕

zoska
30. jan 2011

baby uz som total out co sa tu prebera...pokazena nabijacka, net v mobile nemam...takze sorry ale som mimo....
iba citam ze su tu marodi, tak skore uzdravenie 😉
@matesl konecne sa ukazalo co bolo Riskovi, tak drzim palce nech uz ste len zdravuckí
@zucana super uces 😉

no a my vieme ukazovat akí sme velkí, rozdavame pusinky na poziadame, trosku tarbavo posielame pusinky tak ze si pobozka dlan a fukne a robime moja moja, sice dost drasticky zatial ale kazdym dnom daco nove dokaze...uz to nieje miminko malinke, ale rozumne dievcatko chvilami az vychcane 😀 😅

kym mi skonci baterka idem cosi docitat....

laxity
30. jan 2011

@zoska my máme tiež také vychcané doma a riadne 😀

šikulka Nelka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre